Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 579,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
PRZEWODY AUDIO - SUBWOOFER
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Chcesz uzyskać najlepszą jakość dźwięku swoich głośników niskotonowych? Wybierz kable do subwoofera oferowane przez markę QED – poznaj kolekcję najwyższej jakości przewodów opracowanych przez brytyjską markę QED, które dedykowane są do subwooferów, a wśród nich znajdziesz kable, dzięki którym uzyskasz najwyższą jakość przesyłu w swoim systemie audio!

Niezawodne i wydajne połączenie

Podczas tworzenia własnego systemu audio bardzo duże znaczenie ma wybranie odpowiednich przewodów, ponieważ to właśnie one mogą być w tym przypadku słabym ogniwem, gdy celem jest uzyskanie najlepszej jakości dźwięków bez pojawiania się zniekształceń.

Właśnie dlatego brytyjska marka QED postanowiła stworzyć nowoczesne kable i przewody dedykowane dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na uzyskaniu pełnej satysfakcji podczas odsłuchu muzyki, oglądania filmów czy grania w gry na konsoli – opracowała ona serię akcesoriów, które ze względu na swoją budowę i wykorzystane technologie pozwalają na osiągnięcie niezrównanej jakości połączenia.

Wśród akcesoriów QED dostępne są również kable do subwoofera, czyli głośnika niskotonowego, którego zadaniem jest emitowanie niskich tonów w zestawie audio, przy czym to właśnie one najczęściej narażone są na pojawianie się różnych zakłóceń podczas odsłuchu muzyki.

Przewody dedykowane do subwooferów

Podłączenie subwoofera do zestawu audio nie jest problemem, ale duże znaczenie ma w tym przypadku wybór odpowiedniego okablowania, aby mogło ono zapewnić najwyższą jakość przesyłanych sygnałów.

Marka QED w tym celu opracowała przewody do subwoofera, które umożliwiają spełnienie oczekiwań wszystkich odbiorców, którym zależy na niezawodnym podłączeniu. Przewody te charakteryzują się wykorzystaniem czystych miedzianych przewodników, pozłacanych wtyczek, a także stosują elastyczne i skutecznie chroniące je powłoki, które dodatkowo ułatwiają ich użytkowanie.

Wśród dostępnych modeli kabli do subwooferów oferowanych przez markę QED zaliczane są również modele bazujące na opatentowanych technologiach, między innymi zawierające opatentowane wtyki Analoc wykorzystujące 24-karatowe złoto oraz styki z czystej miedzi dla idealnego podłączenia, a także technologię Complementary Conductor, która bazuje na dwóch posrebrzanych żyłach miedziowych o różnych średnicach, by wyeliminować błędy czasowe.

Pozłacane złącza i przewodniki z miedzi beztlenowej

Każdy przewód marki QED do subwoofera charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bazuje na starannie wyselekcjonowanych materiałach, co przekłada się na żywotność i niezawodność akcesoriów oferowanych przez tego producenta.

Produkowane przez QED kable do subwoofera wykorzystują przewodniki wykonane z najczystszej miedzi beztlenowej 99,99%, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wyjątkowej szybkości i precyzji transmisji, co ma szczególne znaczenie w przypadku dźwięków o niższej częstotliwości.

Na uwagę zasługują również pozłacane wtyki RCA, które pokryte są 24-karatowym złotem, wobec tego mogą one dodatkowo wspierać szybkość i czystość przenoszonych sygnałów, które docierają do celu bez zniekształceń, dzięki czemu można cieszyć się z najwyższej jakości muzyki, a w szczególności z niskich tonów, które wyróżniają się maksymalną czystością oraz wydajnością.

Skuteczna izolacja przed zakłóceniami

Produkowane przez markę QED przewody wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych materiałów pozwalających na uzyskanie skutecznej izolacji przed zakłóceniami, do jakich może dochodzić na skutek działania innego rodzaju urządzeń wytwarzających pole elektromagnetyczne, ponieważ wtedy, gdy przewód nie jest odpowiednio izolowany, mogą pojawić się różne szumy oraz przydźwięki obniżające jakość.

Właśnie dlatego przewódy do subwoofera stworzone przez markę QED charakteryzują się wykorzystaniem specjalnej izolacji, która zapewnia skuteczne ekranowanie i zabezpiecza przed pojawianiem się zniekształceń na skutek pola elektromagnetycznego, aby w rezultacie zapewniać wyjątkową jakość brzmienia.

Wysoka elastyczność i idealne dopasowanie

Przewody do subwoofera oferowane przez markę QED charakteryzują się wykorzystaniem powłok wykonanych z PCV, dzięki czemu zapewniają one wyjątkową elastyczność, a przez to można bez problemów podłączyć je do głośników oraz urządzeń audio, nawet wtedy, gdy mają być one umieszczone w ciasnych przestrzeniach.

Dodatkowym atutem kabli do głośników oferowanych przez markę QED jest ich idealne dopasowanie, dzięki temu podłączenie ich do złącza jest bardzo proste i wygodne, a także zapewnia maksymalną stabilność bez ryzyka pojawiania zakłóceń.

Najlepszej jakości przewody QED przeznaczone do głośników znajdziesz już teraz w naszym asortymencie w sklepie Audio Forum – Denon Store, dlatego zamów już teraz przewód marki QED do subwoofera, jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości dźwięku w swoim systemie audio!

Zwiń Rozwiń