Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 269,00 zł - 1 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Odkurzacze
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
699,00 zł 1 099,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1099.00 zł

Inteligentny odkurzacz wydaje się być świetną opcją dla tych, którzy nie chcą poświęcać na obowiązki domowe zbyt dużej ilości czasu. Dzięki niemu bez większego wysiłku można utrzymać należyty porządek w mieszkaniu. Proponujemy szeroki wybór sprzętów o nieprzeciętnych parametrach użytkowych. Jest to fantastyczna opcja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność, bezawaryjność oraz wytrzymałość. Urządzenie renomowanej marki pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata, a taka inwestycja opłaca się najbardziej. Atrakcyjne ceny również zachęcają do zakupu. Nawet osoby, które posiadają mocno ograniczony budżet mogą znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

   

Wysoka moc ssania

Robot odkurzający o wysokiej mocy ssania gwarantuje dokładne oczyszczenie podłogi w możliwie najkrótszym czasie. Oferowane modele cechują się nieprzeciętną wydajnością, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Innowacyjne technologie sprawiają, że współczesne urządzenia doskonale radzą sobie nawet z trudnymi w eliminacji zabrudzeniami. Nie trzeba więc obawiać się pozostawionych zanieczyszczeń. Warto również wspomnieć, że inteligentne odkurzacze posiadają ciche oraz żywotne silniki, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Są one w pełni przystosowane do częstej pracy, co zmniejsza ryzyko wystąpienia usterki, czy też kłopotliwej awarii.

   

Pojemne akumulatory

Robot inteligentny musi posiadać pojemny akumulator, gdyż tylko wtedy można uniknąć obowiązku jego częstego ładowania. W naszej ofercie znajdują się sprzęty, które mogą pracować nawet przez kilkadziesiąt minut non stop. Po skończonej pracy wracają one do stacji ładującej, dzięki czemu szybko będą gotowe do ponownego użycia. Prezentowane urządzenia wyróżniają się lekką oraz kompaktową konstrukcją, a więc ich przenoszenie lub przechowywanie nie stwarza żadnego problemu. Solidna obudowa jest w pełni odporna na działanie negatywnych czynników otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się zniszczeń, czy też przedwczesnych śladów użytkowania. Wielką rolę odgrywają również czujniki, które chronią przed wjechaniem w przeszkody, czy też upadkiem ze schodów. Nie ma konieczności ciągłej kontroli sprzętu, a więc sprzątanie wnętrz może odbywać się nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu.

   

Intuicyjne sterowanie

Odkurzacz bezprzewodowy może być sterowany zdalnie, co jest ogromnym ułatwieniem. Ponadto istnieje możliwość zaprogramowania jego pracy. Oznacza to, że sprzątanie będzie odbywać się w ustalonej przez nas porze. Zdalne sterowanie umożliwia aplikacja mobilna, którą wystarczy pobrać na dowolne urządzenie np. smartfona. Zaletą jest prosta oraz niekłopotliwa obsługa, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Trzeba zaznaczyć, że oprogramowanie jest darmowe, co niweluje ryzyko dodatkowych kosztów. Opisywane odkurzacze bezprzewodowe mogą być sterowane również głosem - wystarczy jedynie wybrać model kompatybilny z Asystentem Google, czy też Amazon Alexa. Jest to kolejny sposób na to, aby podnieść wygodę codziennego życia.

Zwiń Rozwiń