Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 1 499,00 zł - 2 899,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
FENRIS
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Głośniki Fenris od Argon Audio łączą w sobie najwyższej jakości dźwięk oraz prostą obsługę – to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie, właśnie dlatego są doskonałym wyborem dla wszystkich nowych entuzjastów hi-fi, a także mogą stworzyć znakomitej jakości kino domowe. Poznaj możliwości głośników Argon Fenris dostępnych w naszych salonach Audio Forum lub zamów je już teraz w naszym sklepie internetowym!
   

Imponujące głośniki aktywne

Seria Argon Audio Fenris powstała po to, aby zapewniać swoim użytkownikom wspaniałe wrażenia odsłuchowe, ale jednocześnie łatwą i intuicyjną obsługę, dzięki czemu korzystanie z nich jest tak komfortowe.

W skład kolekcji Fenris od Argon Audio wchodzą trzy modele głośników aktywnych, które są oznaczone jako A4, A5 oraz A55. Modele A4 oraz A5 to głośniki podstawkowe, przy czym model A4 ze stożkiem 4” jest mniejszy od A5 ze stożkiem 5,25”, natomiast głośniki A55 wykorzystują system 2 x 5,25”. Wszystkie z nich wyposażone są również w miękką kopułkę 0,75” z magnesem neodymowym.
    

Proste odtwarzanie dźwięków

Tym, co wyróżnia głośniki Argon Audio Fenris, jest ich wszechstronność oraz prostota obsługi. To głośniki aktywne, co oznacza, że zostały one wyposażone we wbudowane wzmacniacze, dlatego nie wymagają podłączania ich do dodatkowych wzmacniaczy zewnętrznych, by oferować wysoką moc i dynamikę dźwięków.

Aby rozkoszować się dźwiękami płynącymi z głośników Argon Fenris, wystarczy podłączyć je do źródła z wykorzystaniem kabla albo skorzystać z łączności bezprzewodowej, ponieważ są one wyposażone w moduł Bluetooth.
   

Wiele opcji łączności

Głośniki Fenris Argon Audio współpracują z wieloma źródłami dźwięków i wyposażone są w pełen zestaw złączy analogowych i cyfrowych, a także w łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0, by korzystać z muzyki odtwarzanej za pomocą serwisów streamingowych lub przesyłanej bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub laptopa.

Dzięki wykorzystaniu łączności HDMI z obsługa technologii ARC możliwe jest proste podłączenie głośników do telewizora, aby uzyskać mocny zestaw kina domowego gwarantującego znakomite brzmienie podczas oglądania filmów, seriali czy spotkań sportowych.

Fenris wyposażony jest również wejście gramofonowe (PHONO), w wejście pozwalające na podłączenie subwoofera, a także w wejście optyczne cyfrowe oraz w stereofoniczne wejście liniowe (analogowe RCA), dlatego głośniki te idealnie sprawdzają się jako element zróżnicowanych zestawów audio.

Automatyczne przełączanie źródła powoduje, że obsługa głośników jest wyjątkowo prosta – samoczynnie łączą się one z aktywnym urządzeniem będącym źródłem dźwięku.
    

Perfekcyjnie dostrojone

Głośniki Fenris od Argon Audio wyposażone są w cyfrowy wzmacniacz, który obsługuje cztery kanały. Każdy z nich jest przypisany do osobnego przetwornika, co pozwala na uzyskanie naturalnego i płynnego przejścia pomiędzy tonami wysokimi emitowanymi przez głośnik wysokonowy a tonami niskimi, które wytwarzane są przez głośnik niskotonowy.

Dodatkowo wykorzystana w głośnikach Fenris technologia aktywnej zwrotnicy gwarantuje znacznie większą precyzję w porównaniu do zwrotnicy pasywnej.

Kolumny głośnikowe Fenris zostały również wyposażone w zaawansowany procesor DSP, którego zadaniem jest kompleksowe sterowanie wszystkimi elementami, aby uzyskać perfekcyjne dostrojenie.

Zastosowanie takich rozwiązań powoduje, że głośniki zoptymalizowane są pod względem ich maksymalnej wydajności, a jednocześnie zapewniają mocny i dynamiczny dźwięk.
   

Doskonałe do różnych zadań

Ze względu na swoją wszechstronność głośniki Fenris Argon są znakomitym dodatkiem do wielu przestrzeni, na przykład można wykorzystać je jako element systemu audio w salonie, gabinecie albo w pokoju nastolatka, jako dodatek do systemu audio hi-fi, zestawu komputerowego, konsoli czy też telewizora.

Można wykorzystać je również jako głośniki montowane na ścianie – jako głośniki naścienne Argon Fenris zapewniają wyśmienitą jakość dźwięku i jednocześnie nie zajmują cennej przestrzeni w pomieszczeniach.
   

Elegancki i ponadczasowy design

Tym, co wyróżnia głośniki Fenris, jest nie tylko ich znakomita jakość brzmienia, ale również ponadczasowy wygląd. Projektanci Argon Audio doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest estetyczny design, dlatego opracowali oni kolumny, które jednocześnie brzmią imponująco, ale także wyglądają bardzo elegancko i dopracowane są pod kątem najmniejszych szczegółów.

Głośniki Fenris A4, A5 oraz A55 są oferowane w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym oraz w jasnym kolorze drewna, dzięki temu można bez problemów dopasować je do wielu różnych aranżacji, zarówno tych mających nowoczesne, jak i tradycyjne elementy.

Jeśli poszukujesz mocnych i łatwych w obsłudze głośników do swojego systemu hi-fi, komputera lub telewizora, pomyśl o serii Argon Audio Fenris, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Audio Forum – Salony Denon oraz w naszych salonach stacjonarnych!

Zwiń Rozwiń