Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 9 535,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Q 3000
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Kolumny głośnikowe serii 3000 powstały po to, aby oferować wysoką jakość dźwięku bez kompromisów. Ta popularna seria głośników stworzona przez brytyjskiego producenta Q Acoustics bazuje na rozwiązaniach technologicznych zaczerpniętych z serii Concept 500 oraz wyróżnia się stylowym wyglądem, który natychmiast przyciąga spojrzenia. Jeśli chcesz poznać je bliżej, zobacz pełną ofertę przygotowaną przez nasz sklep Audio Forum – Denon Store!

Rozbudowana seria głośników i podstaw

Q Acoustics to brytyjska marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji kolumn głośnikowych. W jej asortymencie znajduje się rozbudowana gama kolumn, które wyróżniają się audiofilską jakością, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów, kinomanów i maniaków gier wideo. Głośniki Q Acoustics 3000 zostały opracowane po to, aby oferować wyjątkową jakość brzmienia i jednocześnie efektowny wygląd. Seria obejmuje szeroką gamę produktów, które pozwalają na stworzenie dopasowanego do własnych potrzeb zestawu audio, który może współpracować z różnymi źródłami dźwięku. W serii Q Acoustics 3000 znajdują się kolumny głośnikowe podstawkowe, kolumny głośnikowe podłogowe, kolumny głośnikowe centralne, aktywny subwoofer, które oferowane są również w zestawach 5.1 dedykowanych do kina domowego. Dodatkowo seria 3000 włącza podstawki pod głośniki oraz uchwyty przeznaczone do ich montażu na ścianie.

Kolumny głośnikowe o szerokim przeznaczeniu

Marka Q Acoustics oferuje kolumny głośnikowe umożliwiające współpracę z wieloma różnymi urządzeniami, co przekłada się na ich szerokie przeznaczenie. Zestawy te znakomicie nadają się do stworzenia kina domowego, ponieważ oferują bogaty, wielokanałowy dźwięk, który pozwala na uzyskanie niesamowitej jakości podczas oglądania filmów oraz seriali, meczów czy koncertów. Również kolumny głośnikowe serii 3000 znakomicie sprawdzają się do słuchania muzyki, między innymi można wykorzystać je podczas przygotowania zestawu z gramofonem albo z odtwarzaczem CD, by zbudować własny zestaw hi-fi gwarantujący nieprzeciętną jakość brzmienia.

Perfekcyjnie wyważony dźwięk każdego tonu

Kolumny głośnikowe Q Acoustics 3000 wykorzystują zaawansowane technologie umożliwiające uzyskanie wyjątkowej jakości dźwięku, co jest efektem połączenia ich dopracowanej konstrukcji wraz z nowoczesnymi technologiami. Głośniki w serii 3000 wyróżniają się precyzyjnymi przetwornikami, które pozwalają na uzyskanie nasyconych niskich, średnich i wysokich tonów, co przekłada się na stworzenie szerokiej i równomiernie rozproszonej sceny dźwiękowej. Na uwagę zasługuje również ich specjalna budowa, która wykorzystuje wzmocnienia w technologii Point-2-Point (P2P) oraz tuby Helmholtz Pressure Equalisers (HPE), które przekładają się na uzyskanie jeszcze lepszego brzmienia, bez zauważalnych zniekształceń tonalnych.

Jeszcze lepsze brzmienie dzięki technologii Point-2-Point (P2P)

Technologia Point-2-Point (P2P) zastosowana w kolumnach głośnikowych z serii 3000 Q Acoustics pozwala na ich dodatkowe usztywnienie, co przekłada się na uzyskanie lepszej sceny dźwiękowej. Technologia P2P wykorzystuje usztywnienia w określonych miejscach obudowy, w których jest ona narażona na nadmierne drgania. Dzięki temu jest ona nie tylko bardzo trwała, ale również redukuje pojawianie się zakłóceń brzmienia i zapewnia czystszy dźwięk.

Helmholtz Pressure Equalisers (HPE) dla redukcji wewnętrznego ciśnienia

Na uwagę zasługuje również technologia Helmholtz Pressure Equalizer, w skrócie określana jako HPE. Została ona stworzona po to, aby stabilizować wewnętrzne ciśnienie występujące w kolumnach i zredukować rezonowanie korpusu. Zastosowanie technologii Helmholtz Pressure Equalizer w wyższych, podłogowych głośnikach z serii 3000 sprawiło, że nie powodują one pojawienia się niechcianych rezonansów. Wyrównanie ciśnień powoduje, że dźwięki prezentowane przez kolumny głośnikowe są czyste i wyrównane.

Piękna estetyka przyciągająca uwagę

Zaawansowane technologie oraz starannie wyselekcjonowane materiały to nie jedyne atuty kolumn głośnikowych z serii 3000, ponieważ marka Q Acoustics kładzie również duży nacisk na to, jak wyglądają jej produkty. Kolumny głośnikowe serii 3000 wyróżniają się swoim futurystycznym wyglądem, który sprawia, że prezentują się one tak efektownie w wielu aranżacjach. Zaokrąglone krawędzie oraz wysokiej jakości wykończenie powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko. Do wyboru są cztery różne kolory obudów – biały, czarny, szary oraz wybarwienie drewna, dzięki czemu można dopasować je do własnego pomysłu na wnętrze. Jeśli poszukujesz najwyższej jakości dźwięku, zobacz już teraz wszystkie kolumny głośnikowe serii 3000 oferowane przez markę Q Acoustics dostępne w naszym sklepie internetowym Audio Forum – Salony Denon albo odwiedź nas osobiście w salonach stacjonarnych, aby sprawdzić ich możliwości na żywo!

Zwiń Rozwiń