Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 848,00 zł - 1 549,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
WZMACNIACZE I STREAMERY
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Duńska firma Argon Audio z ponad 20-letnią tradycją ma w swojej ofercie rozbudowaną gamę sprzętu audio dedykowanego dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą rozkoszować się pięknym brzmieniem. Wzmacniacze Argon oraz streamery muzyczne Argon zostały stworzone nie tylko po to, aby wzmacniać dźwięki, ale również po to, aby go wzbogacić i nadać im niezrównane bogactwo i głębię. Zobacz gamę produktów Argon Audio dostępną w naszym salonie Denon Store – Audio Forum!
   

Mocne i kompaktowe wzmacniacze

Wzmacniacz jest jednym z najistotniejszych elementów każdego systemu audio wyposażonego w głośniki pasywne. Umieszczony pomiędzy głośnikami a źródłem dźwięku pozwala na jego przesyłanie i wzmacnianie, aby wypełnić całe pomieszczenie muzyką.

Wzmacniacze Argon Audio zostały zaprojektowane po to, aby oferować niesamowitą jakość dźwięku niezależnie od jego źródła. To wzmacniacze klasy D, które oferują wysoką wydajność i wykorzystują większość swojej energii do wzmocnienia muzyki – to wszystko w kompaktowej obudowie, dzięki czemu można umieścić je w praktycznie każdym miejscu.
   

Proste sterowanie

Korzystanie ze wzmacniacza nie musi być skomplikowane – z pewnością nie wtedy, gdy wybierze się wzmacniacze Argon Audio. Zostały one wyposażone w czytelne i proste w obsłudze panele sterowania.

Wygodę kontroli zapewnia również możliwość sterowania za pomocą zwykłego pilota do telewizora, który pozwala na kontrolowanie głośności. Dzięki temu nie trzeba regulować jej osobno – to większy komfort na co dzień.
    

Szeroka gama złączy

Oferowane przez markę Argon Audio wzmacniacze wyposażone są w różne warianty złączy, co pozwala na współpracę z różnymi źródłami dźwięku. Mogą współpracować między innymi z odtwarzaczami CD, telewizorami, gramofonami oraz innego rodzaju sprzętami, które chcesz wykorzystać do odsłuchu muzyki.

Wejścia cyfrowe, które dostępne są we wzmacniaczach Argon Audio, obsługują dźwięk w wysokiej rozdzielczości – do 24 bitów/192 kHz dla jeszcze lepszych wrażeń odsłuchowych.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ wzmacniacze Argon Audio wyposażone są również w moduł Bluetooth aptX HD i AAC, który pozwala na uzyskanie najwyższej jakości brzmienia podczas strumieniowania muzyki, na przykład z komputera albo telefonu.
   

Wygodny streaming muzyki

Na co dzień często korzystasz z serwisów streamingowych online? W takim przypadku wybierz stremer muzyczny Argon Audio, który został opracowany specjalnie w celu wygodnego streamowania muzyki z internetu.

Odtwarzacze strumieniowe – streamery oferowane przez Argon Audio składają się z audiofilskich komponentów, które pozwalają na przekształcenie głośnika aktywnego albo wzmacniacza w sprzęt umożliwiający wygodne streamowanie muzyki, między innymi z serwisów AirPlay2, Chromecast, Spotify Connect, a także współpracują z Bluetooth i Roon.

Za wyjątkową jakość muzyki odpowiada przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9018 oraz wzmacniacze operacyjne marki Burr Brown, oddzielne, niskoszumowe zasilacze, które obsługują dwustopniowe – pasywne i aktywne filtrowanie, a także 64-bitowa regulacja głośności.
    

Transmisja przez Wi-Fi

Korzystając ze streamerów Argon Audio, możesz zapomnieć o problematycznych kablach plączących się po podłodze, ponieważ wykorzystują one komfortową transmisję przez Wi-Fi. Dzięki temu możesz podłączyć do nich wiele urządzeń bezprzewodowo, jedynie z użyciem internetu. Maksymalną jakość przesyłanej muzyki gwarantuje bezstratny standard 24 bity/192 kHz.

Streamery Argon Audio są wyposażone również w pełną paletę wyjść analogowych, optycznych i koncentrycznych, które pozwalają na wygodne i szybkie podłączenie do nich wielu urządzeń.
   

Wygodny odsłuch przez Bluetooth

W ofercie Argon Audio dostępne są również cyfrowo-analogowe koncentratory Bluetooth, które pozwalają na nadawanie i odbieranie bezprzewodowych sygnałów.

Działając jako nadajnik Bluetooth umożliwiają podłączenie telewizora albo zestawu stereo i korzystanie ze słuchawek Bluetooth bez obawiania się o problemy z plączącymi się przewodami. Z kolei jako odbiornik umożliwiają przesyłanie muzyki strumieniowo z różnych urządzeń – smartfona, tabletu, komputera do głośników.
   

Nowoczesny skandynawski design

Argon Audio kładzie duży nacisk nie tylko na maksymalną jakość muzyki, która odtwarzana jest z użyciem jego urządzeń, ale również na ich nieprzeciętny wygląd. Skandynawskie wzornictwo, które wyróżnia się elegancką prostotą, powoduje, że urządzenia Argon Audio prezentują się tak efektownie i elegancko.

Urządzenia oferowane przez Argon Audio dostępne są w uniwersalnych i ponadczasowych kolorach czerni i bieli, co pozwala na dopasowanie ich do różnych zestawów audio.

Poznaj już teraz wszystkie dostępne w naszej ofercie wzmacniacze i streamery muzyczne sygnowane marką Argon Audio, aby wybrać dla siebie niezawodny sprzęt, z którym słuchanie muzyki wchodzi na zupełnie nowy poziom!

Zwiń Rozwiń