Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 729,00 zł - 2 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
iFi Audio Zen
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
729,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł

Zrelaksuj się przy najwyższej jakości muzyce z urządzeniami z serii iFi Audio Zen! Seria Zen od znanej marki iFi Audio obejmuje szeroką gamę urządzeń dedykowanych osobom poszukującym bogatego brzmienia. Obejmuje ona wzmacniacze słuchawkowe, DAC – przetworniki analogowo-cyfrowe oraz streamery, które pozwalają na strumieniowanie muzyki z różnych źródeł. Poznaj bliżej urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio Zen w Audio Forum, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie!

Poczuj magię bogatego brzmienia

W poszukiwaniu najwyższej jakości muzyki warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można uzyskać brzmienie o nieprzeciętnej jakości. Właśnie dlatego warto sięgnąć po urządzenia sygnowane marką iFi Audio, która od lat zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnego sprzętu dedykowanego dla osób doceniających muzykę. Seria iFi Audio Zen została opracowana specjalnie dla użytkowników, którzy poszukują sposobu na idealny relaks przy muzyce w domowym zaciszu. Wchodzące w jej skład urządzenia wyróżniają się wyjątkową wydajnością oraz pozwalają na uzyskanie pełnej rozpiętości tonów, niezależnie od źródła dźwięku. Innowacyjna architektura urządzeń, zbalansowanie brzmienia i jednoczesne wyeliminowanie niepożądanych zniekształceń i szumów, które mogą pojawić się podczas słuchania muzyki dają optymalne wyniki. Dodatkowo urządzenia iFi Audio Zen wykorzystują technologie pozwalające na podbicie brzmień, między innymi basów dzięki zastosowaniu technologii TrueBass, która nie powoduje jednocześnie zakłóceń średniego zakresu, a także umożliwiają skorzystanie z technologii dźwięku przestrzennego, dzięki któremu można osiągnąć efekt przebywania w samym centrum akcji.

Ciesz się muzyką z różnych źródeł

Seria iFi Audio Zen obejmuje urządzenia umożliwiające korzystanie z muzyki pochodzącej z wielu źródeł. Dzięki nim można uzyskać dostęp zarówno do swojej domowej biblioteki muzycznej przechowywanej na dysku komputera, jak i do nowych utworów z użyciem platform muzycznych online. Sprzęt iFi Audio Zen umożliwia podłączenie go między innymi do telewizora, zestawu kina domowego, komputera, tabletu czy telefonu, aby wzbogacić swoje wrażenia dźwiękowe w trakcie słuchania ulubionych artystów, oglądania filmów i seriali czy grania w gry na komputerze albo na konsoli. Urządzenia iFi Audio Zen doskonale nadają się również do strumieniowania muzyki w wysokiej jakości, czyli do przesyłania jej z serwisów muzycznych online. Dzięki nim można korzystać z rozbudowanej biblioteki utworów dostępnych w serwisach Spotify, Tidal czy Apple Music, a także szeregu innych serwisów muzycznych dostępnych w internecie. W ten sposób można uzyskać dostęp do zróżnicowanej muzyki na każdą okazję.

Zaawansowane podzespoły dla idealnej czystości muzyki

Seria iFi Audio Zen powstaje na bazie najlepszej klasy podzespołów, aby dzięki temu tworzyć wysokiej klasy urządzenia dla miłośników bogatego brzmienia. Są to elementy od renomowanych marek, które wykorzystywane są również w innych zaawansowanych sprzętach od iFi Audio oraz innych producentów. W urządzeniach z tej serii stosowane są między innymi układy marek Panasonic, TDK, Texas Instruments oraz muRata, które uznawane są za jedne z najlepszych na świecie pod kątem ich jakości. Zastosowanie ich w przetwornikach, streamerach i wzmacniaczach iFi Audio powoduje, że są one tak wydajne, trwałe i gwarantują wyjątkowe wrażenia podczas odsłuchu.

Szeroka gama złączy do dyspozycji

Dużym atutem sprzętów w serii iFi Audio Zen jest również pełna paleta złącz, które można wykorzystać do podłączeniach do różnych sprzętów. W zależności od wybranego wariantu urządzenia można podłączyć go między innymi do aktywnych głośników oraz zewnętrznych wzmacniaczy z wykorzystaniem gniazd RCA oraz wejść zbalansowanych. Również sprzęty iFi Audio Zen można podłączyć cyfrowo z wykorzystaniem złącz optycznych czy coaxial. Na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z łączności bezprzewodowej przez Bluetooth, dzięki czemu można uzyskać łatwe i szybkie połączenie z urządzeniami wykorzystującymi tę technologię przesyłu danych.

Nowoczesne wzornictwo przyciągające uwagę

Tym, co wyróżnia serię iFi Audio Zen, jest również jej efektowne wzornictwo, które natychmiast przyciąga uwagę, ale jednocześnie doskonale komponuje się z różnymi przestrzeniami – nowoczesnymi i tradycyjnymi. Futurystyczny wygląd urządzeń iFi Audio Zen powoduje, że idealnie wpasowują się one w wiele wystrojów wnętrz. Stonowane kolory nie zakłócają odbioru otoczenia, a wysokiej klasy materiały gwarantują trwałość na wiele lat. Poznaj pełną ofertę urządzeń wchodzących w skład serii iFi Audio Zen dostępnych w naszych salonach Audio Forum i dobierz te odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom. Razem z nimi możesz odkryć na nowo wyjątkową jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania telewizji lub grania!

Zwiń Rozwiń