Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 56 999,00 zł - 71 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
CLASSE
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Classé to kanadyjska marka, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń audio i video. Poprzez wykorzystanie najwyższej jakości komponentów, szczegółowe dopracowanie najmniejszych detali oraz zaawansowane i innowacyjne technologie Classé dostarcza sprzęt, który stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj sprzęt audio marki Classé w naszym sklepie Audio Forum – Denon Store!
    

Marka z wieloletnim doświadczeniem

Początki Classé to rok 1980. To właśnie wtedy powstał pierwszy wzmacniacz sygnowany tą marką. Założyciel firmy David Reich postanowił stworzyć firmę, która będzie globalnym dostawcą wysokiej klasy wyposażenia audio bazującego na nowoczesnych technologiach dźwięku cyfrowego. W rozwoju marki dużą rolę odegrał również jej szef Classé Mike Viglas, którego celem stało się stworzenie z niej światowego potentata w dziedzinie sprzętu audio. Od 2001 roku marka Classé należy do B&W Group – jednego z wiodących producentów głośników pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Dzięki takiemu wsparciu w zakresie finansów, dystrybucji oraz zaplecza organizacyjnego sprzęt audio Classé stał się dostępny dla klientów na całym świecie. Dzisiaj wzmacniacze marki Classé oraz inny sprzęt audio są uznawane za jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie, które doskonale wpisują się w oczekiwania osób poszukujących jakości bez kompromisów.
    

Produkcja z naciskiem na detale

Wszystkie urządzenia audio marki Classé produkowane są z naciskiem na detale w unikatowym zakładzie produkcyjnym firmy znajdującym się w Japonii. Powstają przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin, między innymi w zakresie muzyki, kina oraz designu, aby tworzyć dopracowane w najmniejszych szczegółach hi-endowe urządzenia. Produkcja urządzeń audio marki Classé prowadzona jest zarówno ręcznie, jak i z użyciem zautomatyzowanych procesów. Wszystkie czynności odbywają się z wykorzystaniem najwyższej jakości części od sprawdzonych dostawców, a wytwarzane sprzęty przechodzą liczne testy, aby spełnić wszystkie stawiane przed nimi wymagania. Dzięki temu powstają urządzenia, które charakteryzują się czystym, bogatym dźwiękiem bez zniekształceń.
    

Sprzęt audio dla wymagających

W ofercie marki Classé znajduje się szeroka gama sprzętów, które dedykowane są dla fanów najwyższej jakości dźwięku. Największą popularnością cieszą się przedwzmacniacze z końcówką mocy oraz wzmacniacze marki Classé, które mogą stanowić podstawę idealnego systemu audio. To kompaktowe urządzenia gwarantujące wyjątkową klarowność dźwięków pochodzących z różnych źródeł – zarówno analogowych, jak i cyfrowych. Szeroka gama wejść pozwala na podłączenie do nich różnych sprzętów, między innymi gramofonów oraz odtwarzaczy płyt CD. Dzięki urządzeniom audio marki Classé można stworzyć system, który będzie oferować najlepszej klasy dźwięk charakteryzujący się szeroką rozpiętością tonów, zminimalizowanymi zakłóceniami oraz hałasem.
   

Najwyższej jakości komponenty

Sprzęt audio Classé powstaje z naciskiem na jakość, która osiągana jest przez staranny dobór optymalnych części, by uzyskać najlepszą jakość, wydajność oraz niezawodność odpowiadającą oczekiwaniom wymagających odbiorców. Przedwzmacniacze oraz wzmacniacze Classé wykorzystują nowoczesne funkcje strumieniowe, systemy korekcji – kalibracji częstotliwościowej i kontroli nachylenia, cyfrową korekcję tonów domenowych, precyzyjny krok głośności, niestandardowe transformatory toroidalne, kondensatory Mundorf, ręcznie projektowane płytki drukowane, krótkie ścieżki, dzięki którym można zminimalizować zakłócenia sygnału, rodowane złącza głośnikowe RCA Furutech. Sterowanie urządzeniami audio marki Classé odbywa się z wykorzystaniem czytelnych i intuicyjnych paneli sterowania, wyświetlaczy oraz ekranów dotykowych, dzięki czemu szybko i łatwo można ustawić wszystkie jego parametry. Sprzęty audio marki Classé wykorzystują również indywidualnie wykonane na zamówienie stopy Navcom, które pochłaniają i redukują wibracje dla uzyskania jeszcze lepszej jakości dźwięków.
   

Minimalistyczny i designerski wygląd

Sprzęt audio marki Classé nie tylko zachwyca swoim wyjątkowym brzmieniem, ale również przyciąga uwagę niebanalnym wyglądem, co powoduje, że może stać się doskonałym dodatkiem do wielu wnętrz. Korpusy urządzeń sygnowanych logo Classé powstają z wysokiej klasy aluminium, które poddawane jest procesom anodowania, aby uzyskać wysoką odporność na czynniki zewnętrzne i wieloletnią trwałość. Proste, minimalistyczne projekty doskonale wpisują się w różne założenia aranżacyjne, a klasyczne kolory powodują, że urządzenia te idealnie pasują do każdego otoczenia. Właśnie dlatego urządzenia audio Classé stanowią idealny wybór dla osób, które doceniają piękno w każdym detalu, by cieszyć się nie tylko z najwyższej klasy dźwięku, ale również efektownego wyglądu wyposażenia audio. Poznaj bezkompromisową jakość – wypróbuj sprzęt audio marki Classé w salonach Audio Forum – Denon Store!

Zwiń Rozwiń