Strona główna

Strona główna

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
iFi Audio NEO
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Odkryj na nowo swoje ulubione utwory razem z urządzeniami w serii iFi Audio NEO! Dostarczane przez renomowanego producenta iFi Audio sprzęty dedykowane są dla osób, którym zależy na osiągnięciu najlepszej jakości brzmienia. Poprzez wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych marka ta tworzy wyposażenie dla wszystkich miłośników muzyki. Poznaj bliżej urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio NEO w naszym sklepie Audio Forum!

Wysokiej klasy dźwięk na wyciągnięcie ręki

Urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio NEO pozwalają na uzyskanie wyjątkowo bogatej i zrównoważonej muzyki, która pozbawiona jest zniekształceń i szumów. Tworzone przez iFi Audio sprzęty charakteryzują się starannym dobraniem komponentów oraz dopracowaniem w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu charakteryzują się dynamicznym brzmieniem niezależnie od źródła dźwięków. Dzięki nim można usłyszeć utwory właśnie w taki sposób, w jaki zostały one zaprojektowane przez artystów. Ponadto zastosowanie zróżnicowanych filtrów cyfrowych pozwala na wybranie wśród nich takiego, który będzie idealnie dopasowany do gustu.

Strumieniuj muzykę bez ograniczeń

W serii iFi Audio NEO znajdują się streamery audio, czyli urządzenia umożliwiające strumieniowanie – streamowanie muzyki, aby słuchać jej na żywo w swoim domu, mieszkaniu, biurze lub w innych miejscach. Urządzenia marki iFi Audio przeznaczone do strumieniowania pozwalają na przesyłanie muzyki przewodowo oraz bezprzewodowo, umożliwiając wybór różnych źródeł, w tym także popularnych serwisów muzycznych online. Dzięki temu streamery iFi Audio NEO doskonale nadają się dla wszystkich osób, które chcą rozkoszować się jeszcze lepszą jakością muzyki w trakcie słuchania jej online.

NEO Stream – autorski silnik strumieniowy

Streamery iFi Audio NEO wyposażone są w autorskie silniki strumieniowe NEO Stream, które zoptymalizowane są w taki sposób, aby uzyskać najwyższą wydajność i bezproblemową pracę. Silnik strumieniowy NEO Stream wykorzystuje chipsety Burr-Brown w zintegrowanym DAC, aby uzyskać jeszcze większą wygodę słuchania muzyki. Bazuje on na 4-kanałowym przetworniku analogowo-cyfrowym w technologii True Native Hi-Res obsługującej formaty muzyczne PCM 768kHz i DSD 512 oraz na 16-rdzeniowym procesorze XMOS, który odpowiada za dekodowanie MQA. Dzięki wykorzystaniu technologii NEO Stream streamery iFi Audio gwarantują tak precyzyjne i wydajne efekty.

Płynna transmisja z różnych źródeł

Za płynną transmisję strumieniową w przypadku urządzeń w serii iFi Audio NEO odpowiada szereg technologii oraz integracji. Streamery współpracują z popularnymi serwisami Tidal i Spotify, pozwalając na bezpośrednie strumieniowanie z internetu. Również umożliwiają one streaming z urządzeń Apple poprzez Apple Airplay oraz z dysku NAS z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji Stream-iFi. Pozwalają one też na używanie aplikacji kompatybilnych z DLNA/UPnP, na przykład aplikacji BubbleUpnP, Connect czy Audirvana, dzięki którym można uzyskać dostęp do zróżnicowanych treści audio przez internet. Certyfikat Roon Ready powoduje, że streamery przygotowane są do współpracy z systemami Roon. Ponadto streamery NEO mogą być wykorzystane jako Network Audio Adapter. Obsługa NAA pozwala na odbieranie pakietów danych przewodowo lub bezprzewodowo do podłączonego DAC.

Łączność przewodowa i bezprzewodowa

Szeroka gama wejść i wyjść powoduje, że streamery iFi Audio NEO mogą współpracować z różnymi sprzętami dla uzyskania wygodnego podłączenia w każdej sytuacji.Dwupasmowy odbiór sygnału WiFi w częstotliwościach 2,4 GHz oraz 5 GHz, podłączenie przewodowe LAN, podłączenie za pomocą portów USB-A oraz USB-C powodują, że można wybrać wejście idealnie dopasowane do własnych potrzeb. Urządzenia wyposażone są również w paletę wyjść, w tym w wyjścia analogowe, cyfrowe ultra-res oraz hi-res.

Zaawansowana optyczna sieć LAN

Tym, co wyróżnia streamery iFi Audio NEO, jest wykorzystanie unikatowej optycznej sieci LAN. To unikatowa technologia opracowana przez iFi Audio, która polega na podłączeniu do streamera OptiBoxa z wykorzystaniem kabla optycznego. Dzięki optycznej sieci LAN opracowanej przez iFi Audio możliwe jest uzyskanie najwyższej jakości połączenia cyfrowego pomiędzy streamerem a routerem. Połączenie to gwarantuje również maksymalną prędkość transmisji danych na poziomie do 100 Gbps z minimalnymi zniekształceniami na dystansie do 1 km. To powoduje, że przesył sygnału odbywa się praktycznie bez strat, ponieważ jest on regenerowany, rebalansowany praz przetaktowany z wykorzystaniem OptiBoxa. Jeśli poszukujesz sposobu na poprawę jakości muzyki słuchanej przez internet, urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio NEO oferują wyjątkowe możliwości, by poznać prawdziwe brzmienia. Zobacz wszystkie dostępne modele w naszym sklepie Audio Forum – Salony Denon i skontaktuj się z nami, by uzyskać pomoc w wyborze najlepszego sprzętu iFi Audio dla siebie!

Zwiń Rozwiń