Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 2 299,00 zł - 5 897,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
FORTE
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
3 999,00 zł 4 699,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 4699.00 zł
2 499,00 zł 2 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2899.00 zł

Wejdź do świata wyjątkowego brzmienia razem z głośnikami Argon Audio Forte! Stworzone przez duńską markę Argon Audio kolumny głośnikowe Forte to odpowiedź na potrzeby każdego melomana. Wykorzystują nowoczesne technologie, a także przyciągają uwagę swoim nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Poznaj bliżej najlepsze głośniki Argon Audio, które czekają na Ciebie w naszych salonach Audio Forum oraz w sklepie internetowym!
     

Seria mocnych kolumn aktywnych

Aktywne kolumny głośnikowe Forte opracowane przez duńskiego producenta Argon Audio zostały opracowane po to, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników poszukujących czystego i dynamicznego brzmienia. Ich wysoka moc powoduje, że potrafią wypełnić cały salon i inne pomieszczenia imponującym dźwiękiem.

Seria Forte obejmuje rozbudowaną gamę kolumn o zróżnicowanej budowie – od najmniejszych modeli półkowych A4, poprzez kolumny o większych przetwornikach oznaczone symbolem A5, aż do podłogowych kolumn stojących A55.

Wszystkie z głośników Argon Audio Forte wyposażone zostały w miękkie kopułki z magnesem neodymowym oraz w niestandardowe 2-warstwowe stożki z systemem silnika zapewniającym niski poziom zniekształceń.
   

Prosta i wygodna obsługa

Aktywne kolumny Argon Forte wyposażone są we wbudowany wzmacniacz, dzięki czemu wyróżniają się wyjątkowo prostą obsługą. Nie wymagają podłączania do zewnętrznego wzmacniacza i mogą współpracować z wieloma źródłami dźwięku, między innymi z systemami hi-fi z odtwarzaczami CD, gramofonami, telewizorami, konsolami czy z komputerami.

Poprzez wykorzystanie cyfrowego wzmocnienia oraz zaawansowanych technologii poprawiających jakość dźwięku gwarantują wysoką rozdzielczość muzyki oraz niski poziom zniekształceń, by rozkoszować się każdym z tonów.
    

Cyfrowy wzmacniacz z modulacją

Seria Forte wykorzystuje cyfrowy wzmacniacz pozwalający na cyfrową modulację dla uzyskania jeszcze lepszej jakości brzmienia pochodzącego z różnych źródeł.

Wykorzystanie modulacji pozwala na poprawę brzmienia źródeł o niskiej rozdzielczości, które poddawane są procesowi upsamplingu do uzyskania 32 bitów/96 kHz, a także umożliwia zachowanie wysokiej rozdzielczości 96 kHz bez downsamplingu.

Wzmacniacz wykorzystuje także cyfrowy procesor dźwięku – DSP wysokiej klasy, który bazuje na aktywnej zwrotnicy.

Obudowa, która stosuje opornik przepływu akustycznego znajdujący się między głośnikami niskotonowymi, pozwala na wyeliminowanie rezonansów fali stojącej. W efekcie możliwe jest uzyskanie optymalnego wyważenia dźwięków, które idealnie się uzupełniają.
   

Łatwe podłączenie do telewizora z HDMI ARC

Korzystanie z kolumn głośnikowych Forte jest wyjątkowo proste, ponieważ umożliwiają bezpośrednie podłączenie innych urządzeń bez konieczności używania dodatkowego wzmacniacza.

Kolumny Forte od Argon Audio stanowią doskonałe uzupełnienie telewizora – wykorzystują złącze HDMI ARC, dzięki któremu można podłączyć je bezpośrednio, aby cieszyć się z wyjątkowej jakości brzmienia podczas oglądania filmów, seriali czy meczów.

Na szczególną uwagę zasługuje również wyjątkowa prostota obsługi – kolumny uruchamiają się automatycznie wraz z telewizorem, a ich poziomem głośności można sterować bezpośrednio na pilocie telewizora.
    

Wejście gramofonowe (MM)

Aktywne kolumny głośnikowe Argon Forte są również znakomitym wyborem jako dodatek do gramofonu.

Głośniki wyposażone są w wejście gramofonowe (MM), dzięki czemu można bardzo łatwo i szybko stworzyć zestaw audio idealny do odsłuchu czarnych płyt.
   

Bezprzewodowa łączność Bluetooth

To jeszcze nie wszystkie możliwości głośników Argon Forte, ponieważ poza szeroką gamą złączy są one również wyposażone w moduł do bezprzewodowej łączności Bluetooth.

Zastosowane w nich połączenie z użyciem Bluetooth aptX HD gwarantuje wyjątkową klarowność przesyłanych dźwięków, które porównywalne są z jakością płyt CD. Dzięki niemu można bez problemów przesyłać muzykę ze swojego smartfona, tabletu albo z laptopa, korzystając z serwisów streamingowych lub własnej elektronicznej biblioteki muzycznej.
    

Zaprojektowane w Danii

Kolumny głośnikowe Forte zostały zaprojektowane i skonstruowane w Danii z naciskiem na najmniejsze detale. Oferowane są w trzech wariantach wykończenia – białym i czarnym w lakierze matowym oraz w kolorze drewna orzechowego, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do wielu wnętrz.

Wykonane są z najlepszej klasy materiałów i wykończone aluminiowymi detalami, które nadają im niebanalny wygląd. Maskownica znajdująca się z przodu jest mocowana magnetycznie i po jej zdjęciu głośniki prezentują się także bardzo efektownie.

Również bardzo popularne są głośniki naścienne Argon Forte – zamontowane na ścianie zapewniają znakomitą jakość dźwięku i nie zajmują miejsca na podłodze lub szafkach.

Zobacz wszystkie głośniki z serii Forte od Argon Audio dostępne w naszej ofercie i zamów je online lub odwiedź jeden z naszych salonów sprzedaży!

Zwiń Rozwiń