Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM

11 osób ogląda ten produkt
469,00 zł
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
Opis

Inteligentny czujnik dymu

W razie pożaru inteligentny czujnik dymu włącza alarm 85 dB i wysyła w czasie rzeczywistym na Twój smartfon oraz smartfony członków Twojej rodziny ostrzeżenia, kiedy znajdujesz się poza domem. Dzięki ostrzeżeniom wysyłanym w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zadzwonić po służby ratunkowe, co zwiększa szanse uratowania domu i mienia, które się w nim znajduje. Produkt działa w sposób całkowicie niezależny. Wystarczy zamocować go na suficie i pobrać na smartfon aplikację, aby skonfigurować urządzenie.

Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym

Inteligentny czujnik dymu wysyła Ci w czasie rzeczywistym ostrzeżenia w razie wykrycia dymu, kiedy znajdujesz się poza domem. Inteligentny czujnik dymu zapewnia Ci bezpieczeństwo i spokój na dziesięć lat, dzięki zastosowaniu akumulatora o tak długim okresie eksploatacyjnym. Koniec z uciążliwymi ostrzeżeniami dotyczącymi niskiego poziomu naładowania akumulatora. 

Inteligentny czujnik dymu wysyła na Twój smartfon ostrzeżenia kiedy zbliża się koniec jego okresu eksploatacyjnego i musi zostać przeprowadzona wymiana urządzenia.  Możesz bardzo łatwo wyciszyć inteligentny czujnik dymu w swoim smartfonie. Nie jest już potrzebna drabina, aby wyłączyć alarm na suficie.

Alarm 85 dB

W inteligentnym czujniku dymu wykorzystywany jest alarm 85 dB, ostrzegający użytkownika o wykryciu dymu. Wystarczy zamontować bezprzewodowy inteligentny czujnik dymu na suficie i pobrać aplikację.

Inteligentny czujnik dymu przez cały czas monitoruje stan akumulatora, detektora dymu oraz połączenia Wi-Fi. Wysyła natychmiast na Twój smartfon ostrzeżenia w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu dotyczącego trzech wymienionych tu aspektów.

Możliwość ustawienia miesięcznych, półrocznych lub rocznych zawiadomień z aplikacji, przypominających o konieczności przeprowadzenia testu inteligentnego czujnika dymu. 
Inteligentny czujnik dymu działa w sposób całkowicie niezależny. Nie jest już konieczne wykorzystywanie kosztownego domowego przekaźnika sygnału. 

Gdzie w domu zainstalować Smart Smoke Alarm?

Dla własnego bezpieczeństwa i ochrony, jeden Smart Smoke Alarm powinien być zainstalowany w każdej sypialni, pokoju dziecięcym i korytarzu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dodatkowe inteligentne czujniki dymu powinny być instalowane w salonie, na strychu i w piwnicy.

DANE TECHNICZNE

Zasilanie Wbudowany akumulator niewymienny
Czujnik Fotoelektryczny detektor dymu
Alarm dźwiękowy Głośny alarm 85dB
Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4G); Bluetooth LE
Średnie pokrycie 50 m2
Użytkowanie W pomieszczeniach
Okres eksploatacji 10 lat
Wskazania Stan i błędy czujnika
Kompatybilność HomeKit; IFTTT
Temperatura robocza -10°C do 65°C
Wymiary {śred. x wys.] 115 x 44 mm
Waga urządzenia 220 g
Waga opakowania 484 g
Kod EAN 3700730502269

Szczegóły produktu
NETATMO
NSA-EC
9 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: