Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 599,00 zł - 3 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Wharfedale EVO 4
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Poznaj nową rodzinę kolumn znanego brytyjskiego producenta Wharfedale! Kolumny EVO 4 zostały opracowane z myślą o wymagających użytkownikach, którzy poszukują dopracowanych w najmniejszych detalach rozwiązań hi-fi. Szeroka gama modeli bazujących na zaawansowanych podzespołach o przemyślanej i dopracowanej konstrukcji, a także nieprzeciętnym wyglądzie gwarantuje niesamowite doznania podczas odsłuchu muzyki. Zobacz ich najważniejsze funkcjonalności i daj porwać się nowemu wymiarowi dźwięku z Wharfedale EVO 4!

Nowa seria głośników

Głośniki Wharfedale EVO 4 stanowią rozwinięcie popularnej serii EVO brytyjskiej marki Wharfedale, która już od wielu lat specjalizuje się w produkcji zaawansowanych systemów głośnikowych audiofilskiej jakości.

Seria EVO 4 stanowi połączenie rozwiązań wykorzystanych w linii EVO wraz z technologiami zastosowanymi w serii ELYSIAN, gwarantując niesamowitą wydajność głośników i jednocześnie niezrównane brzmienie dzięki integracji nowoczesnych technologii. Właśnie dlatego kolekcja Wharfedale EVO 4 prezentuje całkowicie nowe spojrzenie na brzmienie, by zachwycać od pierwszej usłyszanej nuty.

W skład serii Wharfedale EVO 4 wchodzą wielodrożne głośniki, w tym kolumny głośnikowe podłogowe, kolumny głośnikowe centralne, kolumny głośnikowe podstawkowe, kolumny głośnikowe surround dla dźwięku przestrzennego, a także stojaki podłogowe. Razem tworzą dopasowany do siebie system, który doskonale nadaje się jako dopełnienie kina domowego czy zestawu stereo.

Unikatowy przetwornik wysokotonowy AMT

W głośnikach należących do serii Wharfedale EVO 4 wykorzystano unikatowy, zaprojektowany specjalnie do niej przetwornik Air Motion Transformer, w skrócie określany jako przetwornik AMT. Przetwornik ten ze względu na swoją konstrukcję pozwala na uzyskanie niesamowitej jakości dźwięków wysokich częstotliwości. Pozwala on na przeniesienie znacznie większej ilości powietrza w trakcie odsłuchu niż w innych, standardowych głośnikach wysokotonowych wyposażonych w miękką kopułkę.

Poprzez wykorzystanie wysokiego ciśnienia przetwornik Air Motion Transformer w głośnikach Wharfedale EVO 4 umożliwia osiągnięcie o wiele lepszej reprodukcji punktowego źródła, przy równoczesnej minimalizacji zniekształceń tonów wysokich, co często ma miejsce w zwykłych głośnikach wysokotonowych. Taka konstrukcja powoduje, że kolumny Wharfedale EVO 4 mogą oczarować swoją klarownością i czystością dźwięków.

Przetworniki niskotonowe z Kevlaru

Niskotonowe przetworniki w głośnikach Wharfedale EVO 4 zostały wykonane z Kevlaru. Tkane stożki Kevlarowe wykorzystane w ich konstrukcji umożliwiają osiągnięcie bębniącego basu, który zapewnia dzięki temu niesamowite wrażenia w trakcie odsłuchu muzyki lub oglądania filmów. Reprodukcja niskich tonów w głośnikach Wharfedale EVO 4 odbywa się z naciskiem na ich maksymalną czystość, dlatego w trakcie odsłuchu nie pojawiają się zauważalne zniekształcenia.

Głośniki surround dla przestrzennego dźwięku

W skład serii Wharfedale EVO 4 wchodzą również głośniki typu surround zaprojektowane specjalnie z myślą o uzyskaniu przestrzennego dźwięku, który daje efekt przebywania w samym centrum akcji.
Wykorzystanie technologii dźwięku surround w głośnikach Wharfedale EVO 4 powoduje, że umożliwiają one dosłowne otoczenie brzmieniem z każdej strony, by zapewnić przez to realistyczne brzmienie dialogów, efektów dźwiękowych oraz muzyki, gdy ogląda się filmy, seriale, słucha muzyki czy gra w gry komputerowe. Dzięki tej technologii głośniki Wharfedale EVO 4 gwarantują niesamowite wrażenia i powodują, że rozrywka jest na jeszcze wyższym poziomie.

Dedykowane stojaki podłogowe

Seria Wharfedale EVO 4 obejmuje również dedykowane stojaki podłogowe, które pozwalają na łatwe przechowywanie głośników. Standy Wharfedale EVO 4 wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich wyjątkową trwałość, stylowy wygląd oraz poprawę brzmienia. Powstają one z trwałych materiałów i wykończone są za pomocą stabilnych nóżek chroniących przed powstawaniem wibracji i zniekształceń dźwięku.

Stojaki wyposażone są również w praktyczną półkę, na której można umieścić swoją kolekcję płyt winylowych albo płyt CD. Dzięki temu można błyskawicznie po nie sięgnąć, gdy chce się rozpocząć swoją nową muzyczną sesję razem z kolumnami głośnikowymi Wharfedale EVO 4.

Trzy kolory do wyboru

Głośniki Wharfedale EVO 4 są dostępne w trzech ponadczasowych kolorach – nowoczesnej bieli, uniwersalnej czerni i w klasycznym odcieniu ciemnego drewna. Trzy opcje kolorystyczne powodują, że głośniki mogą być dopasowane do indywidualnego gustu każdego użytkownika oraz do wnętrza, w którym planuje on stworzyć swój system audio. Wybierz kolumny Wharfedale EVO 4 w Audio Forum – Denon Store. Zamów je online w naszym sklepie internetowym albo odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!

Zwiń Rozwiń