Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 499,00 zł - 4 899,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
MICRO
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
2 499,00 zł 4 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Wsłuchaj się w najwyższą jakość dźwięków razem z przedwzmacniaczami i wzmacniaczami z serii iFi Audio Micro. Seria iFi Audio Micro przeznaczona jest dla osób, które poszukują sprzętu poprawiającego jakość muzyki słuchanej z różnych źródeł audio. Kompaktowe konstrukcje powodują, że nie zajmują dużej przestrzeni i dzięki temu doskonale nadają się do użytku w praktycznie każdym miejscu. Zobacz kolekcję iFi Audio Micro w naszym sklepie internetowym oraz w salonach Audio Forum, aby znaleźć dla siebie idealne rozwiązania!
   

Czysty dźwięk ze kompromisów

Wzmacniacze, przedwzmacniacze i DAC to specjalność marki iFi Audio, która dostarcza zaawansowane urządzenia dedykowane dla amatorów najwyższej jakości muzyki. Tworzone przez tę markę urządzenia pozwalają na odtwarzanie muzyki bez kompromisów, także przy korzystaniu z nowoczesnych urządzeń, między innymi smartfonów, komputerów oraz słuchawek. Wystarczy podłączyć je do sprzętu iFi Audio, aby poznać zadziwiającą różnicę w brzmieniu.
Wchodząca w skład oferty marki seria iFi Audio Micro została opracowana z myślą o użytkownikach, którym zależy na kompaktowych, ale niezwykle skutecznych rozwiązaniach. Chociaż urządzenia w tej serii mają niewielkie wymiary, zapewniają wyjątkowo bogaty dźwięk, który w przypadku produktów iFi Audio jest zawsze bezkompromisowy.
Jeśli poszukujesz sposobu na poprawę jakości odsłuchu muzyki w trakcie słuchania jej z komputera, telefonu, odtwarzacza CD albo z gramofonu, w takim przypadku rozwiązania oferowane przez iFi Audio to doskonały wybór.
   

Zaawansowane i opatentowane technologie

Seria wzmacniaczy oraz przedwzmacniaczy iFi Audio Micro została opracowana na bazie zaawansowanych technologii, co powoduje, że oferuje ona tak wysoką klasę dźwięku.
Na szczególną uwagę zasługuje wsparcie dla technologii Hi-Res Audio, która umożliwia uzyskanie lepszej klasy brzmienia w wysokiej rozdzielczości DSD512/PCM768/DXD 2xiDSD BL Micro, dzięki czemu może odtworzyć różne rodzaje formatów muzycznych, na przykład MP3, 512DSD/768PCM/2xDXD.Sprzęty te wykorzystują również układ scalony Burr Brown x2 BB, który przekłada się na niezawodne przetwarzanie dźwięków.
Kolejnym rozwiązaniem, które zasługuje na uwagę, jest filtr cyfrowy typu iFi GTO (Gibbs Transient Optimized). Za jego pomocą można uzyskać doskonałą jakość dźwięków bez kompromisów w zakresie zakłóceń.
Za pomocą technologii 3D+ i XBass+ możliwe jest uzyskanie wyższej jakości muzyki pod względem jej dźwięku przestrzennego oraz basu. Technologie te powodują, że brzmienie staje się trójwymiarowe oraz wypełnione soczystymi niskimi tonami, dzięki czemu zapewniają jeszcze lepsze wrażenia odsłuchowe.
Również urządzenia w serii iFi Audio Micro pozwalają na wybranie pomiędzy ustawieniami wzmacniania pod kątem SET, Push-Pull i Classic, dzięki czemu można dostosować je do własnych preferencji oraz do konkretnych oczekiwań pod względem brzmienia.
Tego typu rozwiązania są obecnie rzadko stosowane w innych rodzajach wzmacniaczy oraz przedwzmacniaczy, co powoduje, że oferowane przez iFi Audio urządzenia są tak wyjątkowe na tle innego typu sprzętów.
    

Starannie wyselekcjonowane komponenty

To jeszcze nie wszystkie zalety związane z korzystaniem ze sprzętów w serii iFi Audio Micro. Producent wyposażył je w starannie dobrane do nich komponenty, które pozwalają na uzyskanie nieprzeciętnej trwałości i wytrzymałości sprzętu.
Do produkcji wzmacniaczy oraz przedwzmacniaczy w serii iFi Audio Micro stosowane są między innymi komponenty Elna Silmic i kondensatory TDK C0G, które znane są ze swojej doskonałej jakości. Tego typu części stosowane są w sprzętach z najwyższej półki, które dedykowane są dla najbardziej wymagających użytkowników. Warto wskazać, że oferowane przez iFi Audio sprzęty w serii Micro charakteryzują się cichą pracą w tle, ponieważ wyposażone są one w zaawansowane zasilacze.
Zastosowanie specjalnych zasilaczy do wzmacniaczy oraz do przedwzmacniaczy iFi Audio Micro powoduje, że generują one bardzo niski poziom szumów, dlatego nie przekłada się to na pogorszenie jakości audio w trakcie odsłuchu.
    

Kompaktowa i przenośna konstrukcja

Sprzęty wchodzące w skład serii iFi Audio Micro charakteryzują się kompaktową budową, dzięki czemu nie zajmują one dużej ilości miejsca. To powoduje, że idealnie nadają się one zarówno do użytku stacjonarnego, jak i przenośnego, dlatego można korzystać z nich w praktycznie każdym miejscu.
Jeśli masz ochotę na posłuchanie muzyki w domu lub wybierasz się w podróż i zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku także poza domem, urządzenia iFi Audio Micro będą doskonałym wyborem.
Wybierz najwyższej jakości urządzenia iFi Audio Micro w sklepie internetowym Audio Forum albo odwiedź nas w jednym z naszych salonów, aby dowiedzieć się więcej na temat ich funkcji oraz uzyskać pomoc w doborze najlepszego sprzętu dla perfekcyjnej jakości dźwięku!

Zwiń Rozwiń