Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 419,00 zł - 1 899,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
ENERGY
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Zacznij oszczędzać razem z systemem inteligentnego domu Netatmo! Seria Netatmo Energy została opracowana specjalnie z myślą o zarządzaniu instalacją grzewczą. Dzięki nim można zredukować wydatki na energię oraz zadbać o maksymalny komfort cieplny w swoim domu i mieszkaniu. Wszystkie elementy wchodzące w skład serii Netatmo Energy możesz zamówić w sklepie internetowym i zakupić w salonach stacjonarnych Audio Forum – Salony Denon!

Dobierz idealną temperaturę zależnie od swoich potrzeb

Seria Netatmo Energy dedykowana jest dla wygodnego zarządzania temperaturą w pomieszczeniach – również na odległość. Seria obejmuje głowice termostatyczne, termostaty Netatmo Energy oraz dodatkowe czujniki, dzięki którym można monitorować parametry CO – tlenku węgla dla maksymalnego bezpieczeństwa.
Stworzony przez Netatmo system Netatmo Energy pozwala na znacznie prostsze zarządzanie domowym system ogrzewania na bazie temperatur pobieranych z pomieszczeń, na zewnątrz, a nawet z uwzględnieniem izolacji domu dla uzyskania maksymalnej precyzji sterowania.
Wykorzystanie urządzeń z serii Netatmo Energy pozwala na zredukowanie rachunków za ogrzewanie nawet o 25%, dzięki wykorzystaniu automatyki zarządzania temperaturą oraz opcji tworzenia planów ogrzewania. Jednocześnie stosowanie serii przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, ponieważ redukuje ona nadmierną emisję dwutlenku węgla.

Inteligentne głowice termostatyczne

Głowice termostatyczne Netatmo Energy przeznaczone są do zamontowania na grzejnikach i służą do sterowania ich pracą.
Wybierając zestaw głowic termostatycznych Netatmo przeznaczony do całego domu, można wygodnie zarządzać temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, co pozwala na uzyskanie maksymalnej oszczędności i komfortu wszystkich domowników.
Zamontowanie głowic termostatycznych jest bardzo proste i zajmuje nie więcej niż 10 minut, a dzięki bezprzewodowej łączności można łatwo obsługiwać je z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Netatmo.
Termostaty wyposażone są wyświetlacze, za pomocą których można kontrolować aktualną temperaturę panującą w pomieszczeniu. Zarządzają one pracą grzejników automatycznie na podstawie danych w aplikacji, ale również można regulować je ręcznie, aby ustawić właściwą temperaturę.
Montaż termostatów jest bardzo prosty, ponieważ w zestawie znajdują się taśmy samoprzylepne pozwalające na dopasowanie ich do różnych zaworów. Wyposażone są one w wymienne baterie, które mogą działać nawet do 2 lat.

Intuicyjne w obsłudze termostaty

Seria Netatmo Energy obejmuje termostaty umożliwiające wygodne kontrolowanie i zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach.
Umożliwiają one wybranie odpowiedniej temperatury, a także podtrzymywanie jej na odpowiednim poziomie, aby uzyskać maksymalną wygodę i oszczędność energii podczas ogrzewania.
Na podstawie pobranych informacji termostaty Netatmo dopasowują się również do użytkowników, dzięki czemu mogą one zapewnić jeszcze wyższy poziom komfortu termicznego.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich

W skład serii Netatmo Energy wchodzą również inne urządzenia dedykowane do uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie użytkowania instalacji grzewczych.
Na szczególną uwagę zasługuje inteligentny czujnik tlenku węgla, który pozwala na szybkie wykrywanie tego niebezpiecznego gazu. Tlenek węgla – CO jest niewidocznym i niewyczuwalnym gazem, który powstaje na skutek zaburzonych procesów spalania, między innymi w kotłach gazowych, kotłach na paliwa stałe oraz w kominkach.
Dzięki inteligentnemu czujnikowi tlenku węgla Netatmo można błyskawicznie uzyskać powiadomienie o przekroczonych normach tego gazu. Czujnik emituje dźwięk i wysyła informację na aplikację Netatmo, dlatego można stale monitorować parametry powietrza w swoim domu i mieszkaniu – nawet podczas nieobecności.

Wygodne sterowanie przez smartfon, tablet lub komputer

Zarządzanie systemem Netatmo Energy jest bardzo proste, ponieważ wykorzystuje on dedykowaną aplikację mobilną przeznaczoną na urządzenia wyposażone w systemy Android i Apple. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.
System Netatmo Energy może być również zarządzany za pomocą poleceń głosowych, dzięki czemu możliwe jest wygodne i szybkie uruchomienie ogrzewania, zwiększenie albo zmniejszenie temperatury lub skorzystanie z innych funkcji.

Elegancki, minimalistyczny design

Dodatkowym atutem urządzeń wchodzących w skład systemu Netatmo Energy jest ich efektowny wygląd, ponieważ termostaty i głowice termostatyczne Netatmo charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem i doskonale pasują do wielu wnętrz.
Biały kolor i proste, geometryczne kształty powodują, że urządzenia te mogą być łatwo dostosowane do wielu aranżacji wnętrz, w tym tych klasycznych oraz nowoczesnych.
Poznaj już teraz pełną serię Netatmo Energy dostępną w naszym sklepie Audio Forum – Salony Denon, aby sprawdzić jej dokładne parametry i wybrać najlepsze urządzenia dla siebie, dzięki którym można wydajnie i wygodnie zarządzać ogrzewaniem w swoim domu i mieszkaniu!

Zwiń Rozwiń