Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 899,00 zł - 1 149,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
ALL-WEATHER
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Ciesz się z najwyższej jakości muzyki niezależnie od aury! Głośniki na zewnątzr Definitive Technology All-Weather zostały opracowane specjalnie z myślą o montażu w przestrzeniach zewnętrznych, na przykład na tarasie, balkonie czy patio. Poznaj możliwości głośników All-Weather, dzięki którym możesz przygotować system audio odpowiadający Twoim indywidualnym wymaganiom!
    

Idealne do użytku na zewnątrz

Słuchanie muzyki na zewnątrz wymaga wykorzystania odpowiednich głośników, które będą jednocześnie oferowały wysoką jakość brzmienia, a przy tym będą odporne na czynniki zewnętrzne. Stworzone przez Definitive Technology głośniki zewnętrzne All-Weather zostały dopracowane w najmniejszych detalach, aby odpowiadały wymaganiom każdego użytkownika zarówno pod względem oferowanego przez nie jakości brzmienia, jak i designu, który doskonale wpisuje się w różne przestrzenie. Razem z głośnikami zewnętrznymi Definitive Technology All-Weather można słuchać wysokiej jakości muzyki na świeżym powietrzu. To specjalnie zaprojektowane do tego celu głośniki, które umożliwiają uzyskanie najlepszej jakości dźwięku, na przykład podczas imprezy lub relaksu. Również mogą być one wykorzystane jako głośniki podłączone do telewizora podczas oglądania spotkań sportowych, filmów czy karaoke na zewnątrz.
    
Niezrównana jakość dźwięku
Głośniki All-Weather Definitive Technology wykorzystują dopracowane w najmniejszych detalach części. Zawierają stożkowe przetworniki wysokotonowe oraz średnio-niskotonowe, które umożliwiają uzyskanie pełnego zróżnicowanych tonów brzmienia. Znajdująca się w nich pasywna, 5,5-calowa membrana pasywna, która napędzana jest ciśnieniem wewnątrz kolumny, pozwala na uzyskanie idealnej głębi dźwięków. Wykorzystują również technologię Balanced Double Surround System (BDSS) Definitive Technology, która pozwala na uzyskanie bardzo dokładnego dźwięku o doskonale słyszalnych, zróżnicowanych tonach. Dzięki temu głośniki zewnętrzne Definitive Technology All-Weather doskonale nadają się do słuchania muzyki podczas wypoczynku na balkonie albo na tarasie, na przykład podczas spotkań z rodziną lub znajomymi, ale również po to, aby uzyskać spokojną atmosferę sprzyjającą relaksowi.
    

Wytrzymałe i szczelne obudowy

Głośniki przeznaczone do użytku na zewnątrz narażone są na różne czynniki, które mogą spowodować ich uszkodzenie, między innymi na deszcz, śnieg, wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Właśnie dlatego muszą charakteryzować się specjalną budową, aby uzyskać maksymalną ochronę, trwałość i wytrzymałość. Głośniki zewnętrzne All-Weather od Definitive Technology to głośniki Weatherproof, co oznacza, że są one odporne na czynniki pogodowe. Zostały wyposażone w wysokiej jakości obudowy typu PolyStone, które zapewniają jednocześnie bardzo dobrą odporność na czynniki atmosferyczne, a przy tym wyróżniają się doskonałą wydajnością dla uzyskania lepszej jakości dźwięków. Obudowa PolyStone zapewnia ochronę przed czynnikami pogodowymi, a także przed promieniowaniem słonecznym. Jest przy tym bardzo dokładnie uszczelniona, dzięki czemu do jej wnętrza nie dostają się żadne zanieczyszczenia, które mogłyby spowodować zakłócenia w ich prawidłowym działaniu oraz przyczynić się do ich szybszego uszkodzenia.
    

Dwa kolory do wyboru – biały i czarny

Głośniki na zewnątrz Definitive Technology All-Weather dostępne są w dwóch podstawowych kolorach – czarnym oraz białym. Dwa uniwersalne kolory powodują, że można bez problemów dostosować je do wielu aranżacji, zarówno w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu. Dodatkową zaletą głośników Definitive Technology All-Weather jest możliwość ich pomalowania, dzięki czemu można dopasować je specjalnie do konkretnego otoczenia, aby wtopiły się one w jego kolorystykę.
   

Szerokie możliwości montażowe

Na uwagę zasługuje również łatwy montaż głośników Definitive Technology All-Weather oraz możliwość ich indywidualnego dopasowania do montowanej przestrzeni, dzięki czemu można skierować je w dowolnym kierunku. Montaż kolumny All-Weather Definitive Technology jest możliwy zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu można dostosować jej położenie do konkretnego miejsca montażu, na przykład można umieścić ją na ścianie lub pod sufitem. Głośniki wyposażone są w ocynkowane, stalowe wsporniki montażowe, które można obracać  360 stopniach. Wykorzystanie technologii ocynkowania powoduje, że są one odporne na korodowanie, do którego może dojść na skutek kontaktu z wilgocią i powietrzem. Możliwość obrotu powoduje z kolei, że są one bardzo elastyczne pod kątem montażowym. Wybierz głośniki na zewnątrz Definitive Technology All-Weather, aby stworzyć wydajny i odporny na czynniki pogodowe system audio, który doskonale nadaje się na balkon lub na taras. Poznaj możliwości głośników z serii Definitive Technology All-Weather dostępnych w naszych salonach Audio Forum!

Zwiń Rozwiń