Secret Sale - Poznaj najlepsze oferty  Sprawdź 

close
   Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM
   Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM
   Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM
   Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM

   Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM

   469,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Inteligentny czujnik dymu

   W razie pożaru inteligentny czujnik dymu włącza alarm 85 dB i wysyła w czasie rzeczywistym na Twój smartfon oraz smartfony członków Twojej rodziny ostrzeżenia, kiedy znajdujesz się poza domem. Dzięki ostrzeżeniom wysyłanym w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zadzwonić po służby ratunkowe, co zwiększa szanse uratowania domu i mienia, które się w nim znajduje. Produkt działa w sposób całkowicie niezależny. Wystarczy zamocować go na suficie i pobrać na smartfon aplikację, aby skonfigurować urządzenie.

   Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym

   Inteligentny czujnik dymu wysyła Ci w czasie rzeczywistym ostrzeżenia w razie wykrycia dymu, kiedy znajdujesz się poza domem. Inteligentny czujnik dymu zapewnia Ci bezpieczeństwo i spokój na dziesięć lat, dzięki zastosowaniu akumulatora o tak długim okresie eksploatacyjnym. Koniec z uciążliwymi ostrzeżeniami dotyczącymi niskiego poziomu naładowania akumulatora. 

   Inteligentny czujnik dymu wysyła na Twój smartfon ostrzeżenia kiedy zbliża się koniec jego okresu eksploatacyjnego i musi zostać przeprowadzona wymiana urządzenia.  Możesz bardzo łatwo wyciszyć inteligentny czujnik dymu w swoim smartfonie. Nie jest już potrzebna drabina, aby wyłączyć alarm na suficie.

   Alarm 85 dB

   W inteligentnym czujniku dymu wykorzystywany jest alarm 85 dB, ostrzegający użytkownika o wykryciu dymu. Wystarczy zamontować bezprzewodowy inteligentny czujnik dymu na suficie i pobrać aplikację.

   Inteligentny czujnik dymu przez cały czas monitoruje stan akumulatora, detektora dymu oraz połączenia Wi-Fi. Wysyła natychmiast na Twój smartfon ostrzeżenia w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu dotyczącego trzech wymienionych tu aspektów.

   Możliwość ustawienia miesięcznych, półrocznych lub rocznych zawiadomień z aplikacji, przypominających o konieczności przeprowadzenia testu inteligentnego czujnika dymu. 
   Inteligentny czujnik dymu działa w sposób całkowicie niezależny. Nie jest już konieczne wykorzystywanie kosztownego domowego przekaźnika sygnału. 

   Gdzie w domu zainstalować Smart Smoke Alarm?

   Dla własnego bezpieczeństwa i ochrony, jeden Smart Smoke Alarm powinien być zainstalowany w każdej sypialni, pokoju dziecięcym i korytarzu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dodatkowe inteligentne czujniki dymu powinny być instalowane w salonie, na strychu i w piwnicy.

   DANE TECHNICZNE

   Zasilanie Wbudowany akumulator niewymienny
   Czujnik Fotoelektryczny detektor dymu
   Alarm dźwiękowy Głośny alarm 85dB
   Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4G); Bluetooth LE
   Średnie pokrycie 50 m2
   Użytkowanie W pomieszczeniach
   Okres eksploatacji 10 lat
   Wskazania Stan i błędy czujnika
   Kompatybilność HomeKit; IFTTT
   Temperatura robocza -10°C do 65°C
   Wymiary {śred. x wys.] 115 x 44 mm
   Waga urządzenia 220 g
   Waga opakowania 484 g
   Kod EAN 3700730502269

   NETATMO
   NSA-EC
   32 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń