Alarm przeciwpożarowy SMOKE ALARM

   NETATMO

   469,00 zł
   Brutto

   Ilość

   Dostępny

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Inteligentny czujnik dymu

   W razie pożaru inteligentny czujnik dymu włącza alarm 85 dB i wysyła w czasie rzeczywistym na Twój smartfon oraz smartfony członków Twojej rodziny ostrzeżenia, kiedy znajdujesz się poza domem. Dzięki ostrzeżeniom wysyłanym w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zadzwonić po służby ratunkowe, co zwiększa szanse uratowania domu i mienia, które się w nim znajduje. Produkt działa w sposób całkowicie niezależny. Wystarczy zamocować go na suficie i pobrać na smartfon aplikację, aby skonfigurować urządzenie.


   Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym

   Inteligentny czujnik dymu wysyła Ci w czasie rzeczywistym ostrzeżenia w razie wykrycia dymu, kiedy znajdujesz się poza domem. Inteligentny czujnik dymu zapewnia Ci bezpieczeństwo i spokój na dziesięć lat, dzięki zastosowaniu akumulatora o tak długim okresie eksploatacyjnym. Koniec z uciążliwymi ostrzeżeniami dotyczącymi niskiego poziomu naładowania akumulatora.    Inteligentny czujnik dymu wysyła na Twój smartfon ostrzeżenia kiedy zbliża się koniec jego okresu eksploatacyjnego i musi zostać przeprowadzona wymiana urządzenia.  Możesz bardzo łatwo wyciszyć inteligentny czujnik dymu w swoim smartfonie. Nie jest już potrzebna drabina, aby wyłączyć alarm na suficie.


   Alarm 85 dB

   W inteligentnym czujniku dymu wykorzystywany jest alarm 85 dB, ostrzegający użytkownika o wykryciu dymu. Wystarczy zamontować bezprzewodowy inteligentny czujnik dymu na suficie i pobrać aplikację.


   Inteligentny czujnik dymu przez cały czas monitoruje stan akumulatora, detektora dymu oraz połączenia Wi-Fi. Wysyła natychmiast na Twój smartfon ostrzeżenia w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu dotyczącego trzech wymienionych tu aspektów.


   Możliwość ustawienia miesięcznych, półrocznych lub rocznych zawiadomień z aplikacji, przypominających o konieczności przeprowadzenia testu inteligentnego czujnika dymu. 
   Inteligentny czujnik dymu działa w sposób całkowicie niezależny. Nie jest już konieczne wykorzystywanie kosztownego domowego przekaźnika sygnału. 


   Gdzie w domu zainstalować Smart Smoke Alarm?

   Dla własnego bezpieczeństwa i ochrony, jeden Smart Smoke Alarm powinien być zainstalowany w każdej sypialni, pokoju dziecięcym i korytarzu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dodatkowe inteligentne czujniki dymu powinny być instalowane w salonie, na strychu i w piwnicy.


   DANE TECHNICZNE

   Zasilanie Wbudowany akumulator niewymienny
   Czujnik Fotoelektryczny detektor dymu
   Alarm dźwiękowy Głośny alarm 85dB
   Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4G); Bluetooth LE
   Średnie pokrycie 50 m2
   Użytkowanie W pomieszczeniach
   Okres eksploatacji 10 lat
   Wskazania Stan i błędy czujnika
   Kompatybilność HomeKit; IFTTT
   Temperatura robocza -10°C do 65°C
   Wymiary {śred. x wys.] 115 x 44 mm
   Waga urządzenia 220 g
   Waga opakowania 484 g
   Kod EAN 3700730502269

   NETATMO
   NSA-EC
   3700730502269
   17 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !