Dodatkowy moduł wewnętrzny WEATHER STATION MODUL

10 osób ogląda ten produkt
369,00 zł
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę
Opis

Weather Station Module do dodatkowy moduł wewnętrzny dla inteligentnej stacji pogodowej marki Netatmo. Możliwość oddzielnego dokupienia modułów uzupełniających do urządzenia pozwala przede wszystkim na lepsze spersonalizowanie stacji. Dzięki temu użytkownik sam decyduje o tym, które rozwiązania są niezbędne oraz jakich informacji potrzebuje. Kompletny zestaw może funkcjonować jako domowy informator pogodowy, powiadamiający o wybranych parametrach w całym mieszkaniu. 

Zastosowanie Weather Station Module

Moduł dodatkowy stacji Weather Station pozwala na inteligentne monitorowanie jakości powietrza w całym domu. System wyposażony w tego rodzaju usprawnienie może doskonale sprawdzić się w każdym pomieszczeniu, sprawdzając wilgotność, temperaturę i poziom CO2 w salonie, kuchni lub pokoju dziecięcym.

Urządzenie posiada wykonaną z jednego kawałka aluminium powłokę, która zapewnia trwałość, wytrzymałość oraz możliwość wieloletniego użytkowania tego modelu. Weather Station Module działa wyłącznie w połączeniu ze sprzedawaną osobno stacją meteorologiczną Netatmo. Pozwala ona na podłączenie do trzech tego typu komponentów. Każdy moduł zasilany jest za pomocą 4 baterii AAA.

Parametry techniczne

Moduł dodatkowy do stacji pogodowej Netatmo jest w stanie zapewnić dokładne monitorowanie jakości powietrza w dowolnym miejscu mieszkania. Zakres pomiarowy temperatury wynosi od od 0°C do 50°C, z dokładnością już od 0,3°C. Wilgotność mierzona jest od 0 do 100%, z trzyprocentową dokładnością. Czujnik CO2 jest w stanie zapewnić precyzję 50 str./min lub 5% przy pomiarach w przedziale od 0 do 5000 ppm, a jego precyzyjność to 50 str./min lub 5%. Do komunikacji urządzenia ze stacją pogodową wykorzystywane jest połączenie bezprzewodowe, z zasięgiem do ok. 100 metrów. Wymagany jest router Wi-Fi z dostępem do internetu, ponieważ moduł nie obsługuje publicznych aktywnych punktów. 

Aplikacja mobilna i dostęp zdalny

Do danych ze stacji pogodowej Netatmo uzyskać można dostęp zdalny, na przykład za pomocą tabletu lub smartfona. Wszystkie informacje mogą być wyświetlane i sprawdzane poprzez bezpłatną aplikacją mobilną, dostępną w Google Play oraz App Store. Alternatywę może stanowić aplikacja sieciowa, obsługiwana na przykład za pomocą komputera stacjonarnego lub laptopa. W obu przypadkach użytkownik zyskuje pełen dostęp do osobistego panelu sterowania online. Jest on bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze i rozbudowany, dzięki czemu pozwala na korzystanie z wielu przydatnych opcji podczas użytkowania urządzeń Netatmo.

Specyfikacja techniczna:

 • korzystanie z modułów dodatkowych pozwoli Ci sprawdzić jakość powietrza w całym domu
  umieść dodatkowy moduł w każdym pokoju, który chcesz monitorować
 • powiadomienia w czasie rzeczywistym
 • dodatkowy moduł mierzy również stężenie CO2 , wilgotność oraz temperaturę powietrza
 • dodaj do 3 dodatkowych modułów do stacji Netatmo Weather Station
 • rozmiar: 45x45x155 mm
 • powłoka wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium
 • zakres temperatur jednostki wewnętrznej: 0°C do 50°C, dokładność: +- 0.3°C
 • wilgotność: pomiar od 0 do 100%, dokładność +-3%
 • pomiar stężenia CO2 od 0 do 5000 ppm i dokładnością +-50ppm (lub 5%)
 • jednostki: system Amerykański (° F) oraz metryczny (° C i mbar)
 • bezprzewodowe połączenie między modułem a stacją główną (zasieg do 100m)
 • moduł zasilany 4 bateriami AAA

Szczegóły produktu
NETATMO
NIM01-WW
18 Przedmioty

Opis

 • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: