Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM

   EUFY

   549,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor
   Ilość

   Dostępny

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Każdy produkt eufy Security został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić prywatność Twoich danych dotyczących bezpieczeństwa. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo zapisu wszystkiego, co dzieje się w Twoim domu.

   Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o każdym, kto się zbliża, nawet jeśli nie nacisnął dzwonka do drzwi. Wejdź w interakcję z gośćmi, rozmawiając z nimi w czasie rzeczywistym lub korzystając z gotowych odpowiedzi.

   Dzięki technologii AI i naszemu zaawansowanemu algorytmowi, kamera inteligentnie wykrywa kształt ciała i rysy twarzy. To gwarantuje, że zostaniesz powiadomiony tylko wtedy, gdy w drzwiach pojawi się człowiek, a nie bezpański kot.

   Zobacz, jak przybywają w jakości Full HD: Uzyskaj wyraźny obraz w jakości 1080p każdego, kto zbliża się do drzwi wejściowych. Zaawansowana funkcja WDR i format obrazu 4:3 zapewniają wierne odwzorowanie kolorów od stóp do głów za każdym razem.

   120-dniowa ochrona drzwi wejściowych: Dzwonek do drzwi i gong Wi-Fi tworzą zamknięte, bezprzewodowe połączenie o niskim poborze mocy, pozwalające na 120 dni bezbłędnej ochrony drzwi wejściowych po jednym naładowaniu akumulatora*.

   Nie wymaga subskrypcji: Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojego domu i portfela, produkty zabezpieczające eufy to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą.

   Smukła, zgrabna i łatwa w instalacji: Instalacja może być wykonana w ciągu kilku minut i bez kłopotliwego, skomplikowanego okablowania. Smukła konstrukcja sprawia, że urządzenie bez problemu zmieści się w każdej framudze drzwi.

   Bezpieczne przechowywanie danych: Każdy uchwycony moment jest przechowywany lokalnie na dzwonku Wi-Fi w Twoim domu dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu.

   "Alexa, pokaż mi moje drzwi wejściowe": Połącz dzwonek do drzwi z Alexą lub Asystentem Google i w każdej chwili sprawdź, co dzieje się na zewnątrz Twojego domu.

   Rozmawiaj z gośćmi w czasie rzeczywistym: Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliża się do Twoich drzwi wejściowych dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi. Powiedz przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu lub że właśnie wyszedłeś po mleko.

   Łatwa interakcja: Nagraj i ustaw do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy otrzymasz powiadomienie o aktywności, po prostu wybierz jedną z wcześniej nagranych odpowiedzi, aby w prosty sposób wejść w interakcję i przekazać instrukcje.

   W zestawie: Dzwonek do drzwi 1080p (zasilany bateriami), karta pozycjonowania otworów na śruby, uchwyt montażowy, klin 15°, zestaw śrub, kołek do odłączania dzwonka, dzwonek Wi-Fi, kołek zasilający dzwonek Wi-Fi, skrócona instrukcja obsługi.

   EUFY
   EUFY VIDEO DOORBELL SLIM
   0194644025724
   3 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !