Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji
 • Nowy

  Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM

  EUFY

  529,00 zł
  Brutto

  Kolor
  Ilość

  Dostępny

   Opinie naszych Klientów
  Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
  • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
  • Darmowa wysyłka od 99 złDarmowa wysyłka od 99 zł
  • Zamów i odbierz w salonieZamów i odbierz w salonie

  Każdy produkt eufy Security został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić prywatność Twoich danych dotyczących bezpieczeństwa. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo zapisu wszystkiego, co dzieje się w Twoim domu.


  Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o każdym, kto się zbliża, nawet jeśli nie nacisnął dzwonka do drzwi. Wejdź w interakcję z gośćmi, rozmawiając z nimi w czasie rzeczywistym lub korzystając z gotowych odpowiedzi.


  Dzięki technologii AI i naszemu zaawansowanemu algorytmowi, kamera inteligentnie wykrywa kształt ciała i rysy twarzy. To gwarantuje, że zostaniesz powiadomiony tylko wtedy, gdy w drzwiach pojawi się człowiek, a nie bezpański kot.


  Zobacz, jak przybywają w jakości Full HD: Uzyskaj wyraźny obraz w jakości 1080p każdego, kto zbliża się do drzwi wejściowych. Zaawansowana funkcja WDR i format obrazu 4:3 zapewniają wierne odwzorowanie kolorów od stóp do głów za każdym razem.


  120-dniowa ochrona drzwi wejściowych: Dzwonek do drzwi i gong Wi-Fi tworzą zamknięte, bezprzewodowe połączenie o niskim poborze mocy, pozwalające na 120 dni bezbłędnej ochrony drzwi wejściowych po jednym naładowaniu akumulatora*.


  Nie wymaga subskrypcji: Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojego domu i portfela, produkty zabezpieczające eufy to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą.


  Smukła, zgrabna i łatwa w instalacji: Instalacja może być wykonana w ciągu kilku minut i bez kłopotliwego, skomplikowanego okablowania. Smukła konstrukcja sprawia, że urządzenie bez problemu zmieści się w każdej framudze drzwi.


  Bezpieczne przechowywanie danych: Każdy uchwycony moment jest przechowywany lokalnie na dzwonku Wi-Fi w Twoim domu dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu.


  "Alexa, pokaż mi moje drzwi wejściowe": Połącz dzwonek do drzwi z Alexą lub Asystentem Google i w każdej chwili sprawdź, co dzieje się na zewnątrz Twojego domu.


  Rozmawiaj z gośćmi w czasie rzeczywistym: Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliża się do Twoich drzwi wejściowych dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi. Powiedz przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu lub że właśnie wyszedłeś po mleko.


  Łatwa interakcja: Nagraj i ustaw do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy otrzymasz powiadomienie o aktywności, po prostu wybierz jedną z wcześniej nagranych odpowiedzi, aby w prosty sposób wejść w interakcję i przekazać instrukcje.


  W zestawie: Dzwonek do drzwi 1080p (zasilany bateriami), karta pozycjonowania otworów na śruby, uchwyt montażowy, klin 15°, zestaw śrub, kołek do odłączania dzwonka, dzwonek Wi-Fi, kołek zasilający dzwonek Wi-Fi, skrócona instrukcja obsługi.


  EUFY
  EUFY VIDEO DOORBELL SLIM
  8 Przedmioty

  Opis

  Gwarancja
  24 miesięcy

  Specyficzne kody

  ean13
  0194644025724

  Rozwiń

  inne produkty w kategorii: 10

   Opinie

  Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !