Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM
   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM

   Wideodomofon VIDEO DOORBELL SLIM

   509,00 zł
   599,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 90,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 599,00 zł -90,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Każdy produkt eufy Security został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić prywatność Twoich danych dotyczących bezpieczeństwa. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo zapisu wszystkiego, co dzieje się w Twoim domu.

   Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o każdym, kto się zbliża, nawet jeśli nie nacisnął dzwonka do drzwi. Wejdź w interakcję z gośćmi, rozmawiając z nimi w czasie rzeczywistym lub korzystając z gotowych odpowiedzi.

   Dzięki technologii AI i naszemu zaawansowanemu algorytmowi, kamera inteligentnie wykrywa kształt ciała i rysy twarzy. To gwarantuje, że zostaniesz powiadomiony tylko wtedy, gdy w drzwiach pojawi się człowiek, a nie bezpański kot.

   Zobacz, jak przybywają w jakości Full HD: Uzyskaj wyraźny obraz w jakości 1080p każdego, kto zbliża się do drzwi wejściowych. Zaawansowana funkcja WDR i format obrazu 4:3 zapewniają wierne odwzorowanie kolorów od stóp do głów za każdym razem.

   120-dniowa ochrona drzwi wejściowych: Dzwonek do drzwi i gong Wi-Fi tworzą zamknięte, bezprzewodowe połączenie o niskim poborze mocy, pozwalające na 120 dni bezbłędnej ochrony drzwi wejściowych po jednym naładowaniu akumulatora*.

   Nie wymaga subskrypcji: Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojego domu i portfela, produkty zabezpieczające eufy to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą.

   Smukła, zgrabna i łatwa w instalacji: Instalacja może być wykonana w ciągu kilku minut i bez kłopotliwego, skomplikowanego okablowania. Smukła konstrukcja sprawia, że urządzenie bez problemu zmieści się w każdej framudze drzwi.

   Bezpieczne przechowywanie danych: Każdy uchwycony moment jest przechowywany lokalnie na dzwonku Wi-Fi w Twoim domu dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu.

   "Alexa, pokaż mi moje drzwi wejściowe": Połącz dzwonek do drzwi z Alexą lub Asystentem Google i w każdej chwili sprawdź, co dzieje się na zewnątrz Twojego domu.

   Rozmawiaj z gośćmi w czasie rzeczywistym: Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliża się do Twoich drzwi wejściowych dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi. Powiedz przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu lub że właśnie wyszedłeś po mleko.

   Łatwa interakcja: Nagraj i ustaw do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy otrzymasz powiadomienie o aktywności, po prostu wybierz jedną z wcześniej nagranych odpowiedzi, aby w prosty sposób wejść w interakcję i przekazać instrukcje.

   W zestawie: Dzwonek do drzwi 1080p (zasilany bateriami), karta pozycjonowania otworów na śruby, uchwyt montażowy, klin 15°, zestaw śrub, kołek do odłączania dzwonka, dzwonek Wi-Fi, kołek zasilający dzwonek Wi-Fi, skrócona instrukcja obsługi.

   EUFY
   EUFY VIDEO DOORBELL SLIM
   32 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   194644025724
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: