Secret Sale - Poznaj najlepsze oferty  Sprawdź 

close

Design w najlepszym wydaniu

Design w najlepszym wydaniu

Bang & Olufsen, duńska marka audio, której nikomu nie trzeba przedstawiać, będąca dla wielu kwintesencją piękna i stylu, ma teraz swoje nowe miejsce w samym sercu Artystycznego Żoliborza w Warszawie.

Bang & Olufsen

ul. Powązkowska 40, 01-797 Warszawa

+48 797 524 694
beostore.warszawa@audioforum.eu

Pon. - Pt.: 11:00-19:00
Sob.11:00-17:00

GŁOŚNIKI

Dzięki zastosowaniu opatentowanych wzmacniaczy cyfrowych ICEpower, technologii regulacji i kontroli basów oraz technologii rozpraszania dźwięku, głośniki Bang & Olufsen należą do najlepszych na świecie. Poczuj różnicę - dodaj te wspaniałe głośniki do Qtelewizora BeoVision i stwórz własne kino domowe. Cyfrowy procesor dźwięku w urządzeniu BeoVision zna dokładne możliwości każdego głośnika i może automatycznie zoptymalizować dystrybucję dźwięku.

BEOLAB 50

Od magicznego momentu, w którym soczewka akustyczna majestatycznie wznosi się i dyskretnie zwraca w stronę publiczności, wiadomo, że wszystkie warunki wyjątkowego przeżycia zostały spełnione.

BeoLab 50 to nasz głośnik klasy high-end, łączący w sobie rewolucyjną technologię audio, eleganckie wzornictwo i wyjątkową jakość wykonania. Prawdziwa uczta dla uszu - bez względu na to, jak i gdzie chcesz cieszyć się wrażeniami słuchowymi. w domu, słuchając muzyki w ulubionym miejscu, na legendarnych imprezach domowych lub jako oszałamiające doświadczenie kinowe.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOLAB 28

Bezprzewodowy głośnik, który na nowo odkrywa możliwości domowego systemu stereo. Beolab 28 dopasowuje się do każdej przestrzeni życiowej, aby wydobyć to, co najlepsze z każdej muzycznej chwili. Poddaj się wciągającemu dźwiękowi studyjnemu i wyjątkowemu obrazowaniu, które dostosowuje się do pomieszczenia i pozycji użytkownika, zapewniając nieskazitelną jakość dźwięku za każdym razem. Wbudowana funkcja strumieniowego przesyłania muzyki umożliwia natychmiastowe odtwarzanie wszystkiego, a zintegrowany interfejs dotykowy pozwala kontrolować i regulować wszystko za pomocą jednego dotknięcia. Cała ta skoncentrowana moc jest zamknięta w pięknej, smukłej formie, wykonanej z doskonałych materiałów, takich jak lite drewno i aluminium z naszej własnej fabryki.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOLAB 18

Zaprojektowany jako wyjątkowa kolumna głośnikowa, BeoLab 18 jest wyrafinowaną symbiozą formy, kunsztu i wydajności. Wykonany z doskonałych materiałów i z bezkompromisową dbałością o szczegóły głośnik nawiązuje do legendarnego modelu BeoLab 8000 i oddaje hołd klasycznej sylwetce poprzednika, zapewniając wyjątkową wydajność i nieskazitelny bezprzewodowy dźwięk. Zestaw głośników BeoLab 18 wymaga tylko jednego przewodu zasilającego na głośnik, co daje maksymalną elastyczność i możliwość bezprzewodowej dystrybucji dźwięku wielokanałowego w całym pomieszczeniu.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOLAB 19

BeoLab 19 zapewnia wyjątkowe brzmienie basów, dodając nastrój i głębię do każdego dźwięku stereo lub kina. Jednocześnie, charakterystyczne linie i dynamiczna elegancja zapewniają, że zapierające dech w piersiach osiągi tej sonicznej potęgi są skierowane we właściwym kierunku. A ponieważ BeoLab 19 może być podłączony bezprzewodowo, masz maksymalną swobodę w umieszczeniu subwoofera.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOLAB 20

BeoLab 20 zawdzięcza swój potężny i precyzyjnie dostrojony dźwięk technologii aktywnych głośników oraz skrupulatnie zaprogramowanemu cyfrowemu silnikowi audio. Stożkowa obudowa głośnika wydobywa wszystkie niuanse, a Immaculate Wireless Sound zapewnia czysty dźwięk bezprzewodowy i swobodę umieszczenia BeoLab 20 dokładnie tam, gdzie chcesz. Logo Bang & Olufsen prześwituje przez aluminium i działa jako wskaźnik stanu, gdy BeoLab 20 jest włączony.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOLAB 90

W BeoLab 90 zastosowano wiele technologii. Doskonałe połączenie światowej klasy wzornictwa i akustyki, to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny i potężny głośnik cyfrowy, jaki kiedykolwiek powstał do użytku domowego. Ten wysoce inteligentny głośnik zapewnia czystość, pasmo przenoszenia i scenę dźwiękową, która nie ma sobie równych. BeoLab 90 ma imponującą konstrukcję 360-stopniową, oferuje szeroki zakres ustawień i wytwarza oszałamiający dźwięk niezależnie od umiejscowienia, pomieszczenia czy pozycji odsłuchowej.

ODKRYJ WIĘCEJ

TELEWIZORY

BEOVISION CONTOUR

PONADCZASOWE WZORNICTWO I WIELOKROTNIE NAGRADZANY DŹWIĘK

Ponadczasowy design już na pierwszy rzut oka prezentuje się z ikonicznym wyrafinowaniem. Gdy tylko go włączysz, wielokrotnie nagradzany dźwięk da Ci znać, że to autentyczny telewizor Bang & Olufsen.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOVISION HARMONY

NOWE DOŚWIADCZENIE TELEWIZYJNE ZAPROJEKTOWANE PRZEZ TORSTENA VALEURA.

Wraz z Beovision Harmony przedstawiamy nowy, wielkoekranowy telewizor firmy Bang & Olufsen, zaprojektowany z myślą o stworzeniu najwspanialszych audiowizualnych momentów filmowych, które pozwolą na całkowite zanurzenie się w świecie.

ODKRYJ WIĘCEJ

BEOVISION ECLIPSE

Witamy w domu. Miejsce, w którym technologia nie przeszkadza, ale zasługuje na uwagę z wielu ważnych powodów. Łącząc ekspresyjność obrazu 4K OLED z najlepszym na świecie telewizyjnym systemem audio, nowy BeoVisionEclipse tworzy zupełnie nowe doznania telewizyjne.

ODKRYJ WIĘCEJ

SHAPE

BEOSOUND SHAPE

MUZYKA JAKO DEKORACYJNE DZIEŁO SZTUKI

BeoSound Shape to wyjątkowy system głośników bezprzewodowych, który łączy w sobie doskonały dźwięk z możliwością dostosowania konstrukcji i przyjemną akustyką pomieszczenia, pomagając poprawić jego akustykę nawet po wyłączeniu.

ODKRYJ WIĘCEJ

Profesjonalna obsługa

Nasi eksperci to pasjonaci, którzy w każdej sytuacji pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.

Darmowa dostawa od 99 zł

Dla Państwa wygody, dostawa z naszego salonu oraz sklepu internetowego, na terenie całego kraju jest darmowa.

"Muzyka jest najwyższą formą sztuki. Kiedy jest odpowiednio podana, nie musimy rozumieć słów, żeby zrozumieć emocje. I tutaj pojawia się nasza rola."

Tomasz Jaworski

Architekt Dobrego Dźwięku

Dźwięk tworzy muzykę

Dźwięk tworzy muzykę

Zapraszamy do świata Audio Forum i Bang & Olufsen. Pełnego dźwięku i budzonych przez niego emocji.

Audio Forum to sieć salonów, gdzie przez odpowiednie zbadanie oczekiwań i preferencji naszych Klientów, staramy się tak przedstawiać muzykę, aby zawarte w niej emocje dostępne były na co dzień. Naszym zdaniem, właśnie to stanowi kwintesencję całej branży audio.

Nasze zdanie podziela również marka Bang & Olufsen. Połączenie naszych sił w jednym z najlepszych w Warszawie salonów ze sprzętem high-end było bardzo naturalne. Dobrze współpracuje się z najlepszymi.

W naszym salonie znajdą Państwo urządzenia w szerokim przedziale cenowym. Cała przestrzeń podzielona jest tematycznie, a wszystkie znajdujące się w niej urządzenia są gotowe do przetestowania.

Zachęcamy także naszych Klientów do przynoszenia prywatnych nośników dźwięku. Dajemy im możliwość odsłuchania sprzętu Bang & Olufsen na przykładzie własnych, ukochanych utworów.

Każdy salon Audio Forum to dla nas nie tylko miejsce. To koncepcja, w której realizujemy marzenia naszych Klientów o brzmieniu budzącym niezapomniane emocje. Ten sam cel przyświecał nam wraz z marką Bang & Olufsen przy tworzeniu nowego miejsca na mapie Warszawy.