TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony
   TV OLED BeoVision Harmony

   TV OLED BeoVision Harmony

   Rozmiar telewizora :

   Zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości kinowych i wciągających wrażeniach audiowizualnych. Nowy model Beovision Harmony wyposażono w najnowszą technologię ekranów OLED 8K, obsługującą rozdzielczość 4K.


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Beovision Harmony, hołdując dumnemu dziedzictwu duńskiego wzornictwa, przemawia do tych, którzy wierzą, że estetyka jest równie ważna jak doświadczenie. Telewizor bazuje na szafkach rozrywkowych z połowy ubiegłego wieku, które ukrywają telewizor za delikatnymi żaluzjami, aby w pełni zintegrować go z salonem.

   The Golden Collection

   Bogaty, złoty odcień nadaje eleganckiej fasadzie Beovision Harmony spokojną, a zarazem podniosłą estetykę.

   ELASTYCZNOŚĆ UMIESZCZANIA

   Dodaj nowy magiczny element do kultowego telewizora Beovision Harmony, w którym każdy ruch jest starannie zaaranżowany: od podniesienia ekranu do otwarcia osłon głośników. Nowy zmotoryzowany stojak podłogowy pozwoli Ci również obrócić i rozłożyć telewizor w Twoją stronę, aby stworzyć niezrównany komfort oglądania, dostosowany do Twojej przestrzeni.

   Stojak podłogowy z napędem silnikowym będzie dostępny we wszystkich wykończeniach aluminiowych: srebrnym, mosiężnym i brązowym, aby uzupełnić Twoją obecną konfigurację.

   Wybierz jedną z nowych osłon przednich

   Dostosuj Beovision Harmony do swojego gustu dzięki dwóm nowym opcjom kolorystycznym osłon przednich dla wszystkich rozmiarów ekranów. Do wyboru jest aluminium w odcieniu brązu w połączeniu z orzechem włoskim lub aluminium w odcieniu mosiądzu w połączeniu z dębem wędzonym.

   Te opcje kolorystyczne zostały starannie opracowane i wybrane ze względu na ich ciepły wygląd i eleganckie detale, aby podkreślić wygląd Beovision Harmony - i stworzyć spójność z głośnikami Bang & Olufsen Beolab, zapewniając niezrównane wrażenia dźwiękowe o kinowej jakości.

   Dla miłośników muzyki i filmów

   Dźwięk to więcej niż połowa obrazu. Nawet przy dużym ekranie o przekątnej 77 cali. Beovision Harmony łączy doskonały dźwięk i żywe obrazy w pełną, kinową jakość. Za przednimi osłonami kryje się mocne centrum dźwiękowe Bang & Olufsen, które od razu wpada w ucho. Trzykanałowa konfiguracja głośników zapewnia zoptymalizowany pod kątem mowy kanał centralny i potężne brzmienie stereo. 

   Obraz

   Filmy, wydarzenia sportowe i wszystkie obowiązkowe programy telewizyjne zyskują nowe życie dzięki najnowszej technologii ekranów 4K i 8K OLED firmy LG. Dzięki technologii Dolby Vision™ HDR na nowo odkryjesz swoje obrazy w niezrównanej szczegółowości, z intensywnymi, bogatymi kolorami, niesamowitą głębią i doskonałą czernią.

   Strumieniowe przesyłanie muzyki

   Odtwarzaj bezpośrednio z urządzenia mobilnego za pośrednictwem Apple AirPlay 2, Bluetooth lub wbudowanego Chromecasta. W trybie audio pomocne rzeczy, takie jak informacje o stacji radiowej i wykonawcy, są elegancko wyświetlane na części ekranu wciąż widocznej za frontami głośników.

   Oda do naszego dziedzictwa

   W nawiązaniu do naszego dumnego dziedzictwa jako duńskiej firmy projektowej, koncepcja Beovision Harmony opiera się na meblach rozrywkowych z połowy ubiegłego wieku. Szafki te ukrywały telewizor i radio za delikatnymi żaluzjami, aby w pełni zintegrować się z salonem.

   BANG & OLUFSEN

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   EAN13
   5705260080346
   Rozwiń

   2 innych produktów w tej samej kategorii:

   TV OLED BeoVision Harmony