IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer
   IFI AUDIO NEO Stream Streamer

   IFI AUDIO NEO Stream Streamer

   6 299,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   W pełni zoptymalizowany pod kątem bezproblemowego działania silnik strumieniowy o doskonałej wydajności dźwiękowej. Pod względem funkcjonalnym i dźwiękowym jest to idealny streamer dla zapalonych miłośników muzyki, którzy chcą doświadczać jej w wyjątkowej jakości dźwięku za pośrednictwem wybranej przez siebie aplikacji sterującej lub platformy muzycznej. Bez wygórowanej ceny.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Sieciowy streamer audio

   NEO Stream został zbudowany tak, aby zapewnić optymalną wszechstronność i wydajność dźwiękową.

   Łączy w sobie najnowszą wersję naszego sieciowego silnika strumieniowego z naszym wielokrotnie nagradzanym stopniem DAC, aby zapewnić poziom dźwięku wcześniej nieosiągalny, bez konieczności wydawania dużo więcej niż jego cena wynosząca 1299 funtów. Wystarczy dodać wybrany przez siebie wzmacniacz i głośniki.

   • Dodaje możliwości strumieniowania do swojego cenionego systemu
   • Dźwiękowo ulepsza istniejący streamer
   • Jedyny streamer, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebował

     Wyraźnie inny. Cyfrowo destrukcyjny.

     Dzięki zastosowaniu zastrzeżonej technologii NEO Stream wyraźnie się wyróżnia. Brak "kupionej" platformy. Brak specjalnej aplikacji sterującej.

     Nasz własny silnik strumieniowy. W pełni zoptymalizowany pod kątem bezproblemowego działania i doskonałej wydajności sonicznej.Pod względem funkcjonalnym i dźwiękowym jest to idealny streamer dla zapalonych miłośników muzyki, którzy chcą doświadczać jej w wyjątkowej jakości dźwięku za pośrednictwem wybranej przez siebie aplikacji sterującej lub platformy muzycznej. Bez wygórowanej ceny.

     Po prostu płynna transmisja strumieniowa

     • Roon Ready - Certyfikat Roon Ready oznacza, że NEO Stream łatwo wpasowuje się w środowisko audio Roon i bezproblemowo współpracuje z oprogramowaniem Roon.
     • DNLA/UPnP - Użyj dowolnej aplikacji kompatybilnej z DLNA/UPnP - BubbleUpnP, Connect, Audirvana itd. - aby kontrolować NEO Stream i uzyskać dostęp do treści audio z serwisów online.
     • Tidal Connect i Spotify Connect - Strumień bezpośrednio z tych zintegrowanych usług muzycznych online.
     • Apple Airplay - Łatwy streaming z urządzeń Apple.
     • Obsługa NAA - Poważny entuzjasta? NEO Stream może działać jako Network Audio Adapter. Kieruje pakiety danych audio odbieranych przez Wi-Fi lub kabel Ethernet prosto do podłączonego DAC-a bez stosowania obróbki.
     • Dysk NAS - strumień z lokalnego urządzenia pamięci masowej za pomocą aplikacji 'Stream-iFi'.

     Własny DAC

     Zintegrowany stopień DAC w NEO Streamie przenosi przyjemność ze streamingu na inny poziom.Czterokanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy True Native hi-res - obsługuje formaty PCM 768kHz i DSD 512.

     Potężny 16-rdzeniowy procesor XMOS - wykonuje pełne dekodowanie MQA (do 384 kHz).Dzięki czterokanałowej konstrukcji True Native układu przetwornika cyfrowo-analogowego, PCM i DSD podążają oddzielnymi ścieżkami i pozostają "bit-perfect" w swojej natywnej formie, aż do konwersji analogowej. W przypadku DSD nie ma konwersji do PCM ani stosowania wielobitowego przetwarzania - jest to niezwykłe i czyni NEO Stream doskonałym wyborem dla purystów DSD.

     Pożądane połączenia

     Wejścia

     • Dwupasmowy odbiór sygnału Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz) z obsługą standardu 802.11a/b/g/n/ac
     • Gigabit Ethernet (LAN) - 1x RJ45; 1x M12; 1x Optical LAN (więcej informacji poniżej)
     • 2x USB-A (obsługiwane USB2.0 i SuperSpeed USB3.0)
     • 1x USB-C port aktualizacji systemu (dostępne są również aktualizacje OTA - Over The Air)


     Wyjścia

     • Analogowe - 1x stereo RCA; 1x 4,4 mm zbalansowane
     • Ultra-res cyfrowy (PCM 768kHz, DSD512) - 1x HDMI-I2S; 1x USB-A (USB3.0)
     • Cyfrowe Hi-res S/PDIF (PCM 192kHz) - 1x optyczne; 1x koaksjalne; 1x AES/EBU

     Unikalna optyczna sieć LAN

     Podłączenie do routera sieciowego za pomocą kabla zamiast polegania na Wi-Fi? NEO Stream obok portów RJ45 i M12 zawiera unikalną opcję - optyczny LAN. Jest to nasza własna technologia. Podłącz transceiver OptiBox do routera, a NEO Stream do OptiBoxa za pomocą kabla optycznego. Zarówno OptiBox jak i kabel znajdują się w zestawie.

     Korzystaj z najwyższej możliwej jakości cyfrowego połączenia audio pomiędzy routerem a streamerem. Ultraszybka prędkość transmisji danych do 10Gbps Doskonała pod względem bitowym transmisja dźwięku o ultrawysokiej rozdzielczości Minimalna degradacja na dystansie do 1 km. Sygnał LAN z routera jest regenerowany, przetaktowywany i rebalansowany przez OptiBox; zastosowano prawdziwą izolację galwaniczną, z zerową pasożytniczą pojemnością i indukcyjnością.

     Pasuje do Ciebie

     Kilka różnych ustawień pozwala użytkownikom dostosować działanie NEO Stream do swojego systemu i sposobu, w jaki lubią przesyłać strumień. Tryby wyłączności to indywidualne ustawienia, które optymalizują działanie poprzez skupienie się na jednym trybie użytkowania. Istnieją specjalne ustawienia dla Roon, Tidal Masters, DLNA i NAA, a także tryb ogólny do użytku wieloplatformowego.

     Cztery wybierane przez użytkownika filtry cyfrowe, z których każdy ma subtelny, ale wyraźnie zauważalny wpływ na dźwięk, mogą być przełączane zgodnie z osobistym gustem i wyborem muzyki:


     Bit-Perfect,
     GTO (Gibbs Transient Optimised), Minimalna faza, Standardowy

     Chodź, wylecz szumy

     NEO Stream został starannie zaprojektowany, aby usunąć szumy i zniekształcenia z sygnału audio:

     • Porty USB wykorzystują naszą technologię aktywnej eliminacji szumów ANC II
     • Wyjścia S/PDIF wykorzystują technologię iPurifier
     • Sygnał cyfrowy jest regulowany przez nasz femto-precyzyjny zegar GMT (Global Master Timing), aby wyeliminować jitter.
     • Wyświetlacz TFT o jakości siatkówki oka może pochwalić się konstrukcją SilentLine, dzięki czemu żaden szum elektryczny nie zakłóca sygnału audio
     • Elementy obwodu o niskim ESR, wysokiej liniowości i niskim poziomie szumów oznaczają doskonałą jakość dźwięku
     • Stabilizatory napięcia o wysokim współczynniku PSRR (Power Supply Rejection Ratio), niskim prądzie spoczynkowym i niskim spadku napięcia, charakteryzujące się niskim poziomem szumów zasilających, oraz synchroniczny kontroler zasilania o wysokiej prędkości 1,2 MHz, zwiększający wydajność filtrowania, sprawiają, że szumy zasilające są znikome.

     NEO Stream charakteryzuje się większą przejrzystością i fakturą, a także bardziej dynamicznym i wciągającym wykonaniem - po prostu słyszysz więcej muzyki, tak jak chciał tego artysta.

     16-rdzeniowy układ XMOS przetwarza dane audio odbierane przez wejście cyfrowe USB. Ten nowy mikrokontroler XMOS o niskim opóźnieniu ma znacznie zwiększoną moc przetwarzania. W porównaniu z obecną generacją układów ośmiordzeniowych, ten nowy 16-rdzeniowy układ scalony zapewnia dwukrotnie większą prędkość zegara (2000MIPS) i czterokrotnie większą pamięć (512KB), a także najnowszy standard SuperSpeed USB.
     Wewnętrzny zespół rozwoju cyfrowego iFi zaprogramował firmware XMOS w celu optymalizacji jakości dźwięku i zapewnienia doskonałej współpracy z Burr-Brown DAC.

     Obsługa dźwięku Hi-res jest najnowocześniejsza dzięki odtwarzaniu True Native®. Obsługuje dane PCM do 32-bit/768kHz, DSD do DSD512 oraz DXD o pojedynczej i podwójnej prędkości.
     Dzięki czterokanałowemu układowi przetwornika cyfrowo-analogowego Burr-Brown True Native, PCM i DSD podążają oddzielnymi ścieżkami - pozwala to DSD, jak również PCM, zachować 'bit-perfect' w swojej natywnej formie aż do momentu konwersji analogowej. Nie jest tak w przypadku wszystkich urządzeń DAC innych marek - nawet jeśli deklarowana jest kompatybilność z DSD, wiele takich DAC-ów konwertuje sygnał DSD na PCM.

     Urządzenia sieciowe Roon Ready mają wbudowaną technologię streamingu Roona i są certyfikowane przez Roon Labs, aby zapewnić najwyższy poziom jakości i wydajności w streamingu sieciowym.

     MQA (Master Quality Authenticated)

     MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która dostarcza dźwięk oryginalnego nagrania wzorcowego. Plik główny MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Odtwarzacz hip-dac2 wykorzystuje technologię MQA do odbierania i dekodowania dźwięku MQA oraz zapewnia dźwięk na poziomie mistrzowskim

     Układ analogowy NEO Stream charakteryzuje się zbalansowaną konstrukcją z symetrycznym, dwukanałowym stopniem wyjściowym. Ta topologia, zwykle zarezerwowana dla większych i droższych wzmacniaczy ze względu na koszt i złożoność, redukuje szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału poprzez pełne odseparowanie lewego i prawego kanału.

     Szeroko zakrojone technologie eliminacji jittera zastosowano na etapie cyfrowym, w tym nasz femto-precyzyjny zegar GMT (Global Master Timing) i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to całkowite "out-of-the-box" systemowe rozwiązanie cyfrowe, które rozwiązuje problem jittera raz na zawsze.

     Kondensatory TDK C0G (Class 1 ceramic) oferują wysoką stabilność i niskie straty w aplikacjach obwodów rezonansowych. Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskiego poziomu.

     Kondensatory Panasonic OS-CON o łącznej wartości 5,410uF charakteryzują się bardzo niską ekwiwalentną rezystancją szeregową (ESR), doskonałą zdolnością do redukcji szumów oraz charakterystyką przenoszenia częstotliwości. Ponadto OS-CON mają długą żywotność, a ich ESR zmienia się w niewielkim stopniu nawet w niskich temperaturach, ponieważ elektrolit jest stały.

     Kondensatory tantalowe to kolejny przykład preferowanych przez nas komponentów najwyższej klasy. Te spolaryzowane kondensatory elektrolityczne mają doskonałą charakterystykę częstotliwościową i stabilność, co daje im super wysoką sprawność objętościową.

     Aspekt 'kontroli ESR' w przypadku Muraty jest czymś wyjątkowym. Ich zdolności tłumienia szumów są imponujące.

     Układy scalone Texas Instruments o niskim poziomie szumów oferują duże pasmo jednostkowego wzmocnienia, bardzo niski poziom szumów i zniekształceń, duże możliwości wysterowania wyjścia, współczynniki odrzucenia trybu wspólnego i zasilania powyżej 100 dB, szerokie pasmo maksymalnego wychylenia wyjścia i duże szybkości zmian.

     Specyfikacja:

     • wejścia: Wi-Fi, Ethernet (M12 X-code 8-pin/RJ45/Optical), USB-A i USB-C (panel przedni) (USB DISK, HDD itp.)
     • formaty DSD: do 512 / 22.6MHz, PCM: do 768kHz, MQA: Full Decoder
     • wyjście analogowe: symetryczne 4,4mm 4V RMS / niesymetryczne RCA 2V RMS
     • wyjście cyfrowe: USB-C (panel przedni), USB3.0 Type-A Socket x2 (kompatybilne z USB2.0), S/PDIF Optical (PCM do 192kHz, 24-bit), S/PDIF Coaxial (PCM do 192kHz, 24-bit), AES/EBU (XLR - single link, PCM do 192kHz), I2S przez złącze HDMI Pinout
     • impedancja wyjściowa: symetryczne: ≤74Ω, niesymetryczne: ≤37Ω
     • SNR: <-106dB(A) @ 0dBFS (BAL/UnBAL)
     • THD+N: <0,0025% @ 0dBFS (BAL/UnBAL)
     • wymagane zasilanie: DC 9V/2.0A, 12V/1.8A, 15V/1.2A (środkowy pin +)
     • pobór mocy: <0,5W w stanie spoczynku, 14W max.
     • wymiary produktu: 214 x 151 x 41 mm
     • waga netto: 1,00 kg

     IFI AUDIO
     NEOSTREAM
     3 Przedmioty

     Data dostępności

     Gwarancja
     24 miesięcy

     Kod produktu

     ean13
     5060738786466
     Rozwiń