IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC
   IFI AUDIO hip-dac2 DAC

   IFI AUDIO hip-dac2 DAC

   949,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Nasz przenośny, hi-resowy przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w nowym, żywym kolorze Sunset Orange. Nie tylko super elegancka, aluminiowa obudowa hip-dac2 została unowocześniona, ale również jego wnętrze.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Poznajcie hip-dac2. Teraz w kolorze Sunset Orange z pełnym dekodowaniem MQA.

   Kolorowy. Zdolny. Świeży.

   Nasz ulubiony, oryginalny hip-dac przeszedł metamorfozę!

   Przenośny, hi-res DAC wzmacniacz słuchawkowy wygląda ultra cool w nowym, żywym kolorze Sunset Orange. Nie tylko super elegancka aluminiowa obudowa hip-dac2 została zaktualizowana, ale również jego wnętrze zostało ulepszone.

   Nowy 16-rdzeniowy układ XMOS, przetwarzający dane przez USB, zapewnia dwukrotnie większą prędkość zegara i czterokrotnie większą pamięć. Poprawia to ogólną wydajność i dodaje pełną

   Hip-dac2 zastępuje gorsze układy DAC (Digital-to-Analogue Convertor) i wzmacniacza w smartfonach, tabletach, komputerach PC i Mac, aby znacznie poprawić brzmienie słuchawek.

   Podłącz urządzenie odtwarzające przez USB, podłącz ulubione słuchawki przewodowe lub monitory douszne, a hip-dac2 dostarczy dźwięk pełen śmiałej dynamiki i płynnego wyrafinowania.

   Układ Burr-Brown DAC został wybrany ze względu na płynną, wysoce "muzykalną" jakość dźwięku oraz architekturę True Native.  Wraz z niestandardowymi obwodami iFi, umożliwia to hip-dac2 dostarczenie doskonałej jakości dźwięku w cyfrowych formatach audio, w tym bit-perfect PCM, natywnym DSD i MQA.

   Ulepszony zegar kryształowy eliminuje jitter (zniekształcenia cyfrowe), wykorzystując opracowany przez iFi system precyzyjnego taktowania GMT femto. Utrzymuje to integralność sygnału cyfrowego do momentu konwersji na analogowy i poprawia jakość dźwięku.

   Dekodowanie MQA

   Dzięki zastosowaniu technologii XMOS 16 core, hip-dac2 jest teraz dekoderem MQA, a nie tylko Rendererem.

   Umożliwia to odtwarzanie plików i strumieni audio MQA, zapewniając brzmienie oryginalnego nagrania głównego. Dioda LED świeci na zielono lub niebiesko, wskazując, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA oraz oznacza pochodzenie, aby zapewnić, że dźwięk jest identyczny z materiałem źródłowym. Dioda świeci na niebiesko, wskazując, że odtwarzany jest plik MQA Studio, który został zatwierdzony w studio przez artystę/producenta lub został zweryfikowany przez właściciela praw autorskich.

   Technologia renderowania MQA (stosowana w oryginalnych wersjach niektórych innych produktów iFi) łączy się z sygnałem MQA Core i kończy końcowe rozkładanie pliku MQA. Dekodowanie Core jest zawarte w serwisach streamingowych takich jak TIDAL, a także w wybranych odtwarzaczach multimedialnych.

   Głodny mocy?

   Układ wzmacniacza w hip-dacu2, podobnie jak w oryginale, jest konstrukcją zbalansowaną (różnicową).

   Obwód zawiera szereg wysokiej jakości komponentów, starannie dobranych pod kątem ich wydajności w kontekście audio, w tym własny op-amp iFi OV, kondensatory ceramiczne TDK C0G klasy 1, precyzyjny niskoszumowy zasilacz IC od Texas Instruments oraz wysokiej jakości analogowy potencjometr głośności.

   Stopień wzmacniacza może dostarczyć 400mW do 32-omowego obciążenia słuchawek, zapewniając kompatybilność z szerokim zakresem słuchawek z zapasem mocy. Nawet słuchawki o wysokiej impedancji są obsługiwane z łatwością dzięki napięciu wyjściowemu 6,3V przy 600 omach (z wyjścia zbalansowanego).

   Przełączalne brzmienie

   Stopień wzmacniacza wyposażono w przełączane wzmocnienie, które nazwaliśmy PowerMatch. Dopasowuje on poziom wysterowania do obciążenia prezentowanego przez słuchawki, poprzez regulację czułości wejścia, a tym samym siły sygnału. W przypadku słuchawek o wysokiej czułości należy używać niższego ustawienia. Jeśli twoje słuchawki wymagają większego wysterowania, użyj PowerMatch, aby zwiększyć wzmocnienie.

   XBass to kolejna funkcja wybierana przez użytkownika - wyrafinowana forma "podbicia basu", która wzmacnia niskie częstotliwości bez zamulania średnich, szczególnie przydatna w przypadku słuchawek dousznych i otwartych, którym może brakować głębokiego basu. Działa ona w całości w domenie analogowej, zamiast ingerować w sygnał cyfrowy poprzez DSP.

   Podłącz się

   Istnieją dwa porty USB - Typ A dla danych audio i USB-C do ładowania. Port typu A posiada złącze męskie, aby zapewnić większą integralność mechaniczną niż porty USB/micro USB powszechnie spotykane w innych DAC/wzmacniaczach słuchawkowych.

   Do dyspozycji są dwa wyjścia - gniazdo 3,5mm dla słuchawek z kablem/wtyczką single-ended oraz wyjście Balanced 4,4mm umożliwiające słuchawkom wyposażonym w złącze zbalansowane pełne wykorzystanie różnicowej konstrukcji wzmacniacza hip-dac2.

   Dodatkowo, wyjście 3.5mm korzysta z autorskiego układu S-Balanced, redukując przesłuchy i związane z nimi zniekształcenia o połowę w przypadku korzystania ze zwykłych, niezbalansowanych połączeń słuchawkowych - jest to szczególnie korzystne w przypadku wysokoczułych monitorów dousznych.

   Chronić i służyć

   Zarówno oryginalny hip-dac jak i nowy hip-dac2 posiadają obudowę z wytłaczanego aluminium o wymiarach 102x70x14mm, wystarczająco wytrzymałą, aby można ją było przenosić bez obaw o uszkodzenie.

   XBass to kolejna funkcja wybierana przez użytkownika - wyrafinowana forma "podbicia basu", która wzmacnia niskie częstotliwości bez zamulania średnich, szczególnie przydatna w przypadku słuchawek dousznych i otwartych, którym może brakować głębokiego basu. Działa ona w całości w domenie analogowej, zamiast ingerować w sygnał cyfrowy poprzez DSP.

   Wykonany z 'faux suede' w chłodnym kolorze Dove Grey, z przeszyciami i wyszytym logo iFi, hip-case pasuje do hip-daca i hip-daca2 jak ulał, chroniąc go bez ograniczania funkcjonalności.

   Chroń hip-dac2 i pozwól mu dobrze służyć.

   Chipset Burr-Brown True Native® oznacza, że formaty plików pozostają niezmienione lub "bit-perfect". Oznacza to, że słuchasz muzyki zgodnie z intencją artysty w formacie, w którym została nagrana.

   W iFi używamy Burr Brown szeroko w naszych produktach, wybierając go ze względu na naturalnie brzmiącą "muzykalność" i architekturę True Native. Nasze doświadczenie z tym układem scalonym oznacza, że wiemy jak go w pełni wykorzystać.

   16-rdzeniowy układ XMOS przetwarza dane audio odbierane przez wejście cyfrowe USB.

   Ten nowy mikrokontroler XMOS o niskim opóźnieniu ma znacznie zwiększoną moc przetwarzania. W porównaniu z obecną generacją układów ośmiordzeniowych, ten nowy 16-rdzeniowy układ scalony zapewnia dwukrotnie większą prędkość zegara (2000MIPS) i czterokrotnie większą pamięć (512KB), a także najnowszy standard SuperSpeed USB.

   Wewnętrzny zespół rozwoju cyfrowego iFi zaprogramował firmware XMOS w celu optymalizacji jakości dźwięku i zapewnienia doskonałej współpracy z Burr-Brown DAC.

   MQA (Master Quality Authenticated)

   MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która dostarcza dźwięk oryginalnego nagrania wzorcowego. Plik główny MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Odtwarzacz hip-dac2 wykorzystuje technologię MQA do odbierania i dekodowania dźwięku MQA oraz zapewnia dźwięk na poziomie mistrzowskim

   Odtwarzanie Hi-Res True Native® wszystkich formatów muzycznych od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384.

   Jest to metoda lepsza od tradycyjnego podejścia do obwodów single-ended. Zrównoważone obwody redukują szumy i przesłuchy. Mniej zakłóceń - czystszy dźwięk.

   Zwykle można znaleźć ten układ w produktach z wyższej półki cenowej, takich jak Pro iCAN Signature, ale iFi stosuje go obecnie w całej swojej ofercie, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku dla wszystkich naszych klientów.

   XBass to analogowy, słuchawkowy spatialiser. Otwiera Twoją muzykę, aby dać Ci poczucie przestrzenności doświadczanej na koncercie na żywo.

   Ekskluzywny obwód S-Balanced® firmy iFi zapewnia maksymalną wydajność zarówno słuchawek single-ended jak i zbalansowanych.

   Specyfikacja:

   • obsługiwane formaty: DSD: 256/128/64, Quad/Double/Single-Speed, PCM: 384/352.8/192/176.4/96/88.2/48/44.1kHz, DXD: 384/352.8kHz, MQA: 384/352.8kHz
   • wejścia cyfrowe: USB 3.0 typ 'A' (kompatybilne z USB2.0)
   • wyjścia słuchawkowe: zbalansowane: 4,4mm, SE: 3,5mm
   • moc wyjściowa (@1% THD): zbalansowane: 400mW@32Ω; 6,3V@600Ω, SE: 280mW@32Ω; 3,2V@600Ω
   • bateria: litowo-polimerowa 2200mAh, ok. 8 godz.
   • system zasilania: ładowanie przez USB-C, zgodność z BC V1.2 do 1000 mA prądu ładowania i 6,3 V
   • moc (maks.): <2W w stanie spoczynku, 4W maks.
   • wymiary produktu: 102 x 70 x 14 mm
   • waga netto: 0,14 kg
   • ilość minimalna: 1 szt.

   IFI AUDIO
   HIPDAC2
   2 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5060738785681
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: