Subwoofer SUB 600 P
   Subwoofer SUB 600 P

   Subwoofer SUB 600 P

   4 199,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   MOCNY BAS

   ZAMKNIĘTY SUBWOOFER

   Wyprodukowana we Francji w zakładach Focal kolumna Chora Center jest wyposażona w aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy i dwa przetworniki średnio-niskotonowe z membraną Slatefiber. Dzięki tym ekskluzywnym technologiom Focal, odtwarza ona dialogi, głosy i wszystkie inne „przednie” efekty dźwiękowe filmu z wyjątkową klarownością i wysokim poziomem szczegółowości! Szept, nucona melodia, okrzyk radości lub złości albo śpiew ptaków… nie przegapisz niczego, a wszystko wzbudzi Twoje emocje.

   Dostępna w trzech wykończeniach Chora Center może być zainstalowana na opcjonalnej dedykowanej podstawce lub umieszczona bezpośrednio na telewizorze. Dostarczana wraz z kolumną podstawa gwarantuje również lepszy obraz dźwiękowy dla jeszcze lepszego zanurzenia.

   Głośnik ten stanowi doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego, szczególnie w połączeniu z kolumną Dolby Atmos® Chora 826-D, ale również z każdym z produktów z serii Chora.

   GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY TNF

   Produkowany wyłącznie przez Focal w naszych zakładach we Francji ze stopu aluminium/magnezu głośnik wysokotonowy oferuje wiele korzyści, szczególnie w zakresie przestrzenności dźwięku. Z tym głośnikiem wysokotonowym nie zabraknie harmonii i precyzji dźwięku.

   Membrana Slatefiber

   Produkowana również we Francji, w zakładach Focal, charakteryzuje się bogatym, dynamicznym i zrównoważonym brzmieniem, szczególnie w zakresie tonów średnich, a także oszałamiającą estetyką dzięki efektowi „łupka”. Jest to owoc kilku lat badań i rozwoju: inżynierowie zmieszali ultralekką, włókninę węglową z odzysku – nowość w świecie audio – z polimerem termoplastycznym. Połączenie tych materiałów oferuje doskonałe parametry akustyczne.

   NAJLEPSZY SYSTEM KINA DOMOWEGO

   Aby zagwarantować Państwu najlepszy system kina domowego, możliwe są różne konfiguracje z serią Chora i produktami Focal.

   FOCAL
   SUB600PBLACK
   5 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   3544056691432
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: