Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

   Głośnik niskotonowy subwoofer SUB P-10 DSS

   DALI

   12 499,00 zł
   Brutto

   Kolor
   Ilość

   Ostatnie sztuki w magazynie

   Jeśli czujesz, że w Twoim systemie dźwiękowym basowi brakuje mocy, sprężystości i polotu, sięgnij po Dali Sub P-10DSS. Dzięki wyjątkowej konstrukcji, na którą składają się: niezwykle wydajny wzmacniacz (aż 300W), sztywna 10’’ membrana, odprowadzające niskie częstotliwości dwie  membrany bierne i zdalne sterowanie pilotem. Ten aktywny subwoofer sprawi, że na nowo zakochasz się w kinie akcji, a w muzyce usłyszysz nowe szczegóły.

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

   Dali Sub P-10DSS to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dbają o precyzję i najwyższą jakość dźwięku. Dali to producent, który już nie raz oferował nowatorskie rozwiązania dotyczące głośników niskotonowych.


   Tym razem konstrukcja subwoofera jest nietypowa, bo oferuje spektakularne i mocne brzmienie niskich częstotliwości przy zachowaniu kompaktowego (w stosunku do mocy generowanego dźwięku) rozmiaru i niewielkiego przetwornika.


   Wydawałoby się, że połączenie wysokiej mocy, doskonałej precyzji i niewielkich rozmiarów jest niemożliwe w głośniku niskotonowym, a jednak Dali zaskoczył miłośników audio po raz kolejny.


   Kluczem do osiągnięcia tak mocnego basu jest zastosowanie stosunkowo niewielkiego 10’’ przetwornika i skierowanie go w dół obudowy, a do tego zamontowanie w konstrukcji dwóch membran biernych. 


   Sam przetwornik gra bardzo precyzyjnie i dokładnie, dzięki dużemu magnesowy ferrytowemu i  czterowarstwowej membranie wykonanej z włókna węglowego. Membrany bierne, zamontowane na dwóch przeciwległych bokach obudowy  rozprowadzają bas równomiernie i sprawiają, że głośnik gra znacznie donośniej, niż wskazywałyby na to jego rozmiary.


   W subwooferze Dali Sub P-10DSS zastosowano bardzo wydajny układ,  ze wzmacniaczem o mocy ciągłej 300W, który osiąga aż 500W mocy szczytowej. Tak mocny układ wyposażony jest w zasilacz impulsowy, który dba o to, aby zachować stabilność pracy wzmacniacza jednocześnie zapewniając niewielkie zużycie energii. 


   Dali Sub M-10D zdumiewa nie tylko siłą, z jaką wydobywają się z niego niskie tony, osiąga też  wysoką kulturę dźwięku, sprawiając że efekty dźwiękowe w filmach są mocne, dynamiczne, ale też wyraźne. Urządzenie nie „zaleje” nas ogromną ilością basu zagłuszającego wszystko, tylko sprawi że wybuchy i eksplozje staną się jeszcze bardziej imponujące.


   Dla tych, którzy uwielbiają kino, ale są też miłośnikami muzyki, ten duński producent zaproponował doskonałe rozwiązanie. Dzięki załączonemu do urządzenia pilotowi w mgnieniu oka będziemy mieć możliwość dopasowania barwy i korekcji subwoofera w zależności od źródła. Pilot nie tylko pozawala na precyzyjne ustawienie takich parametrów jak głośność, częstotliwość odcięcia, czy regulację fazy; ale daje tez możliwość wyboru trybu pracy.


   W trybie CINEMA podkreślona została moc urządzenia, jego natychmiastowa reakcja na uderzenia i duża dynamika – co sprawi że doskonale nada się do oglądania kina akcji. Tryb HIFI jest dedykowany muzyce – jego zadaniem jest stonowanie ilości basu i bardziej liniowa i neutralna praca, by nasze ulubione nagrania zyskały nowego blasku.


   Aby zredukować interferencje i rezonanse, które mogłyby się pojawić podczas pracy subwoofera, inżynierowie Dali zcydowali się na ustawienie subwoofera na aluminiowej podstawce. Dzięki podniesieniu głośnika na 5cm powyżej poziomu podłoża, niskie częstotliwości nie wprawiają całej obudowy w rezonans i skutecznie izolują głośnik, co skutkuje brakiem zniekształceń. 


   Specyfikacja techniczna:

   • zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 24 - 250
   • maks. SPL [dB] 112
   • częstotliwość podziału [Hz] 40 - 120
   • przetwornik niskotonowy: 1 x 10" membrana z Carbonu
   • przetwornik niskotonowy: bierny 2 x 10" membrana z Carbonu
   • typ obudowy: zamknięta z głośnikami pasywnymi
   • maks. moc wzmacniacza [W RMS] 500
   • ciągła moc wzmacniacza [W RMS] 300
   • impedancja wejściowa [Ω] 26k
   • wejścia Mono (LFE)
   • stereo (low-pass filtered)
   • wejście RCA
   • sugerowana odległość od ściany [cm] > 5
   • funkcje: Cinema/Hifi
   • maks. zużycie energii [W] 550
   • dostępna kolorystyka: Black Gloss, White Gloss

   DALI
   SUBP-10DSS WHITE HGL
   1 Przedmiot

   340 mm
   370 mm
   340 mm

   20 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Specyficzne kody

   ean13
   5703120106670

   Nowy produkt

   innych produktów w tej samej kategorii: 10