CAVUS DH 150 STAND Obrotowy stojak głośnikowy
   CAVUS DH 150 STAND Obrotowy stojak głośnikowy
   CAVUS DH 150 STAND Obrotowy stojak głośnikowy

   CAVUS DH 150 STAND Obrotowy stojak głośnikowy

   449,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Dzięki podstawce głośnikowej Denon Home 150 możesz cieszyć się swobodą i zaletami podstawki. Specjalnie opracowany dla głośnika Denon Home 150, projekt tego stojaka podłogowego jest w pełni dostosowany do projektu, funkcjonalności i wydajności tego kompaktowego głośnika.


   Dzięki podstawce głośnikowej Cavus głośnik Denon może naprawdę stać się samodzielny. Po umieszczeniu głośnika na meblu wibracje z tego głośnika mogą zakłócić czysty obraz dźwiękowy. Nasze stojaki głośnikowe pochłaniają te wibracje, dzięki czemu głośnik Denon może odtwarzać najczystszy dźwięk.

   Wysokość głośnika odgrywa ważną rolę w doskonałym dźwięku, zwłaszcza jeśli zamierzasz skonfigurować go jako głośnik surround. Stojak głośnikowy Cavus zapewnia, że głośnik znajduje się na prawidłowej wysokości 790 mm. Dzięki unikalnej funkcji obrotu o 60° głośnik Denon Home można obracać w dowolnym kierunku. W ten sposób stworzysz najlepszą konfigurację i będziesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem z głośnika Denon.

   Stojak podłogowy do głośnika oferuje nie tylko wspaniałe wrażenia dźwiękowe i piękny wygląd, ale ma również wiele innych zalet. Dzięki podstawce głośnikowej możesz umieścić głośnik w dowolnym miejscu bez konieczności wiercenia otworów w ścianie. Jest to doskonała alternatywa, jeśli nie masz odpowiedniej ściany na wspornik lub jeśli chcesz regularnie zmieniać swoje wnętrze. Nie musisz wypełniać i malować otworów wiertniczych. Nie musisz się też martwić o pozbycie się, ponieważ możesz je schować schludnie poza zasięgiem wzroku w pustej kolumnie stojaka. Oszczędza to kanał kablowy i zapewnia schludny układ we wnętrzu.

   • zaprojektowany dla Denon Home 150
   • podstawa konstrukcyjna 230 x 230 mm w kształcie głośnika
   • kąt obrotu części głośnika: 30° w lewo / 30° w prawo
   • wysokość do dolnego głośnika 790 mm
   • aluminiowa kolumna z systemem prowadzenia kabli
   • regulowane nóżki
   • gotowy do montażu, wszystkie niezbędne elementy są dołączone
   CAVUS
   CSDH150W

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   8713222018549
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: