Kompaktowy soundbar z Dolby Atmos Magnifi Mini AX

   POLK AUDIO

   2 199,00 zł
   1 999,00 złOszczędzasz 200,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Dostępny

   MagniFi Mini AX wykorzystuje certyfikowany dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i DTS:X, aby stworzyć realistyczne, kinowe wrażenia słuchowe w każdym pomieszczeniu. Inżynierowie Polk jeszcze bardziej ulepszyli wrażenia dźwięku przestrzennego, integrując opatentowaną technologię SDA czwartej generacji, aby stworzyć jeszcze szerszą i dokładniejszą scenę dźwiękową niż zapewniana przez same dekodowanie Dolby Atmos oraz DTS:X.

    Opinie naszych Klientów
    (5/5)  - 1 ocen - 1 opinii
   Zobacz rozkład ocen
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Wypełniający pomieszczenie dźwięk dzięki Dolby Atmos, DTS:X, Chromecast i Apple AirPlay 2.

   Popraw dźwięk swojego telewizora dzięki kompaktowemu soundbarowi i subwooferowi Polk, aby cieszyć się filmami, muzyką i grami z kinowym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem Dolby Atmos i DTS:X, wzbogaconym o opatentowaną przez Polk technologię SDA 3D. Usłysz każde słowo dzięki VoiceAdjust™. Odtwarzaj swoje ulubione utwory korzystając z Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Bluetooth i nie tylko.

   MagniFi - doskonały dźwięk, kompaktowy soundbar

   Przy niezwykle kompaktowej obudowie szerokości 37 cm, MagniFi Mini AX wykorzystuje 50 lat inżynierii głośników Polk i zaawansowany układ pięciu głośników, aby wzbogacić dźwięk telewizora o głęboki, uderzający bas, krystalicznie czyste tony wysokie i ekspansywną scenę dźwiękową 3D, która może konkurować z dużo większymi soundbarami.

   Immersyjny dźwięk

   Magnifi Mini AX wprowadza certyfikowany dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i DTS:X do Twojego salonu. Dodatkowo, opatentowana przez Polk technologia SDA czwartej generacji zapewnia jeszcze szerszą scenę dźwiękową, a tryb dźwięku 3D dodaje wirtualny wymiar wysokości, podkręcając każdą standardową ścieżkę dźwiękową lub muzykę, której słuchasz.

   Nie tylko do filmów, także do muzyki

   Ciesz się streamingiem muzyki w doskonałej jakości z telefonu, tabletu lub komputera przez Wi-Fi dzięki Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Spotify Connect. Łatwo łączy się również z urządzeniami przez Bluetooth.

   Usłysz każde słowo dzięki VoiceAdjust™

   Masz dość ciągłej regulacji głośności? Nigdy więcej nie przegapisz ani jednego słowa dialogu. Opatentowana przez Polk technologia VoiceAdjust™ działa synergistycznie ze zintegrowanym głośnikiem centralnym MagniFi, aby podnieść poziom wokali bez wpływu na głośność reszty ścieżki dźwiękowej.

   Kompaktowy, bezprzewodowy subwoofer

   Potężny, bezprzewodowy subwoofer nowej generacji łączy się z soundbarem automatycznie i może być umieszczony w dowolnym miejscu w odległości do 9 metrów od soundbara, aby zapewnić głęboki, niewymuszony bas, z którego słynie Polk. Dodatkowo, użyj funkcji BassAdjust, aby zmaksymalizować moc basu.

   Szybka konfiguracja do pracy z dowolnym telewizorem

   Łatwa konfiguracja za pomocą jednego kabla z dowolnym telewizorem za pośrednictwem złącza HDMI eARC/ARC (kabel HDMI w zestawie), optycznego lub wejścia AUX. Wygodny wyświetlacz OLED sprawia, że ustawienia są łatwe do zrozumienia i znikają z pola widzenia, gdy nie są używane. Ponadto, MagniFi fabrycznie współpracuje z większością pilotów do telewizora (i zawiera pilota).

   Najważniejsze cechy:

   • wejścia: 1x HDMI (eARC), 1x optyczne, 1x analogowe 3,5 mm, 1x USB-A (do aktualizacji oprogramowania sprzętowego)
   • strumieniowanie: Wi-Fi (802.11 a/n/ac), Google Chromecast dla audio, Apple AirPlay2, Spotify Connect, Bluetooth 5.0
   • przetworniki soundbara: 2x 19 mm głośnik wysokotonowy L/R, 3x 51 mm głośnik średniotonowy L/C/R
   • przetworniki subwoofera: 1x 127 mm x 178 mm głośnik niskotonowy
   • wymiary soundbara: 366 x 79 x 104 mm
   • wymiary subwoofera: 182 × 371 x 396 mm

   POLK AUDIO
   MAGMINIAX
   747192135034
   151 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie
   Przez dnia  30 Mar 2022 (Kompaktowy soundbar z Dolby Atmos Magnifi Mini AX) :
   (5/5

   Mały Potwór!

   Po tak małym sprzęcie nie spodziewałem się wiele, ale muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. W mojej małej sypialni sprawdza się świetnie. Polecam!