Kino domowe SMART SOUNDBAR 9
   Kino domowe SMART SOUNDBAR 9
   Kino domowe SMART SOUNDBAR 9
   Kino domowe SMART SOUNDBAR 9

   Kino domowe SMART SOUNDBAR 9

   3 199,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   CANTON SMART SOUNDBAR 9 jest soundbarem naszpikowanym najnowocześniejszymi technologiami. Dzięki niemu znacznie polepszymy dźwięk z telewizora. Elegancki wygląd idący w parze z świetnej jakości dźwiękiem jest tym czego każdy oczekuje. Soundbar ten odzwierciedla kunszt i klasę marki CANTON. Od momentu pojawienia się w domu stanie się multimedialnym centrum rozrywki. SMART SOUNDBAR 9 oferuje niesamowitą jakość dźwięku, dzięki niemu ulubione filmy, gry i muzyka wejdą na zupełnie inny poziom.  

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   SMART SOUNDBAR 9 wyposażony jest w 3 wejścia i jedno wyjście HDMI ARC HDCP 2.2. Pozwalają one na przesyłanie obrazu w formacie 4K HDR. Wraz z wielokanałowymi formatami dźwięku Dolby Audio, DTS Digital Surround możemy zanurzyć się w bogatym i precyzyjnym dźwięku. Za sprawą wirtualnego systemu DTS TruSurround otoczymy się filmową akcją.

   Dzięki HDMI ARC menu CANTON SMART SOUNDBAR 9 widoczne jest na ekranie naszego telewizora. Obsługa urządzenia nie wymaga nauki i przebiega bardzo intuicyjnie.

   Moc SOUNDBARA wynosi aż 300 W co pozwoli na nagłośnienie dużych pomieszczeń w doskonałej jakości. Świetna jakość dźwięku bez problemu zastąpi mini wieże. Bez zawahania przestawimy się na słuchanie muzyki z tego urządzenia. Brzmienie CANTON SOUNDBAR 9 wprawia w zachwyt. Dźwięk jest pełen szczegółów, bardzo dynamiczny. W odtwarzaniu filmów jesteśmy pośrodku akcji. Dialogi są bardzo dobrze słyszane zarówno na małej jak i dużej głośności.

   Wbudowany chromecast i spotify connect pozwala na strumieniowanie ulubionej muzyki z większości serwisów muzycznych poprzez sieć WI-FI. Obsługa jest jasna i czytelna, wystarczy tablet, smartfon lub komputer.

   SMART SOUNDBAR 9 możemy podłączyć do systemu multiroom i przesyłać muzykę w całym domu. Możliwości CANTON SMART SOUNDBAR 9 to najwyższy poziom. Do soundbara możemy podłączyć dowolne głośniki z serii SMART.

   Aby stworzyć pełny zestaw kina domowego wystarczy podłączyć SMART 9 wraz z Smart sub 8 i dwa smartbox 3. Dzięki temu połączeniu doświadczymy niezapomnianych wrażeń z prawdziwie bezprzewodowego kina domowego. Wszystkie elementy zestawu kontrolujemy za pomocą soundbara i dostosowujemy do własnych potrzeb. Urządzenie kontrolujemy za pomocą dołączonego pilota, aplikacji na smartfona lub z poziomu panelu dotykowego u góry.

   SMART SOUNDBAR 9 oferuje także możliwość sterowania głosowego poprzez asystenta Google w smartfonach lub po zakupie głośnika Google Home mini. Design urządzenia jest uosobieniem najwyższej jakości. Świetnie wyglądający SMART SOUNDBAR 9 udekoruje nawet najbardziej gustowne projekty pomieszczeń.

   Urządzenie zachwyca pieczołowicie dobranymi komponentami, niezależnie gdzie zostanie umiejscowione, czy będzie na półce, czy też na ścianie zawsze przykuje wzrok. Cztery głośniki niskotonowe wraz z dwiema membranami pasywnymi wykonanymi z aluminium, pozwalają na idealną reprodukcję basu.

   Głośniki średnioniskotonowe z membranami aluminiowymi charakteryzuje genialna wręcz czystość wokali. Wysokie częstotliwości odtwarzają dwa głośniki o membranie materiałowej, dzięki nim tony wysokie są bardzo przyjemne i nie kłują w uszy. W zestawie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do podłączenia. Kabel HDMI, kabel optyczny, coaxialny, Lan i pilot zdalnego sterowania.

   Specyfikacja techniczna:

   • rodzaj: 2.1.2 Virtual Surround System
   • zasada konstrukcji: system Bass Reflex z pasywną membraną
   • moc systemowa: 300 W
   • pasmo przenoszenia: 40 - 30 000 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 3000 Hz
   • głośnik niskotonowy: 4x 50 mm (2"), aluminium
   • membrana pasywna: 2x 147x57mm (5,8"x 2,2"), aluminium
   • głośnik średniotonowy: 2x 50 mm (2"), aluminium
   • głośnik wysokotonowy: 2x 19 mm (0,75""), tkanina
   • cechy: Bluetooth® 4.0, dekoder Dolby Digital®, dekoder DTS Digital Surround™, dekoder DTS TruSurround™, regulacja basów, tonów średnich i wysokich, stereo i dźwięk przestrzenny, panel dotykowy na górze, wyświetlacz LED, pilot zdalnego sterowania, wysokiej jakości obudowa MDF

   CANTON
   SMARTSOUNDBAR9BLACKHGL
   3 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   4010243039114
   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: