POZWÓL OTOCZYĆ SIĘ

PEŁNIĄ DŹWIĘKU

NA JAKI ZASŁUGUJE TWÓJ TELEWIZOR

DOSKONAŁY DŹWIĘK

KINA DOMOWEGO DENON

OPARTY NA 110 LATACH INNOWACJI

Denon umożliwia niesamowite wrażenia dźwiękowe, dzięku nieustannemu dążeniu do najwyższej jakości, innowacji i wydajności. Dzięku zaawansowanym technologiom, eksperckiemu strojeniu, cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i najwyższej klasy przetwornikom, soundbary Denon przekształcają telewizor w domowe centrum rozrywki,

BOGATE, WCIĄGAJĄCE BRZMIENIE

DŹWIĘK PRZESTRZENNY 3D

Denon od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie audio do kina domowego. Wyrafinowane przetwarzanie Dolby Atmos i DTS:X sprawia, że każdy film odbierasz jak największe wydarzenia na żywo.

DENON HOME SOUND BAR 550

KOMPAKTOWY I ELEGANCKI

Potężny dźwięk Denon Home płynący z kompaktowego soundbara. Dla telewizji i muzyki. Zaprojektowany by dostarczyć dźwięk Denon 3D z Dolby ATMOS i DTS:X. Soundbar oferuje pełną kompatybilność się z innymi produktami rodziny Denon Home i komponentami z technologią HEOS Built-in, aby odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości w całym domu.
Wszystkie wiodące serwisy muzyczne są w pełni zintegrowane: Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer i wiele więcej przez Wi-Fi, AirPlay 2 lub połączenie Bluetooth. Stwórz odpowiedni nastrój dzięki osobistej kolekcji muzyki - nawet w wysokiej rozdzielczości, w tym pliki 192 kHz/24 bit FLAC, WAV, ALAC oraz DSD 2.8/5.6 MHz.
SPRAWDŹ

DHT-S516H

DODAJE GŁĘBI DŹWIĘKU PŁASKIEMU TELEWIZOROWI

Dodaj wyjątkowy wymiar, czystość i moc dźwięku do swoich ulubionych filmów, muzyki i gier wideo dzięki soundbarowi Denon DHT-S516H z wbudowanym HEOS oraz bezprzewodowemu subwooferowi. Denon DHT-S516H posiada podwójnie wzmacniane głośniki średnio / niskotonowe i tweetery z zaawansowanym przetwarzaniem DSP i oferuje odtwarzanie formatów w wysokiej rozdzielczości oraz zapewnia mocny bas płynący z bezprzewodowego subwoofera.
SPRAWDŹ

DHT-S416

UMOŻLIWIA STREAMING WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Poznaj nową jakość domowej rozrywki dzięki opracowanemu przez firmę Denon dźwiękowi przestrzennemu. Jak można oczekiwać od lidera rynku w dziedzinie amplitunerów AV, soundbar Denon DHT-S416 przekształca każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Ten niskoprofilowy soundbar z możliwością montażu na ścianie oferuje dekodowanie Dolby Digital 5.1, zapewniając potężny dźwięk przestrzenny kina domowego.
SPRAWDŹ

DHT-S316

PODKRĘCA DIALOGI

Denon DHT-S316 - system soundbaru kina domowego z bezprzewodowym subwooferem, oferujący łączność HDMI / ARC, Bluetooth, oraz dekodowanie Dolby Digital oraz DTS. Dzięki wsparciu Denon Dialogue Enhancer, nigdy nie umknie Ci ani jedno słowo z ulubionego programu telewizyjnego lub filmu.
Co więcej, soundbar potrzebuje tylko jednego kabla HDMI (dołączonego do zestawu), aby odbierać dźwięk z telewizora za pośrednictwem złącza HDMI poprzez zwrotny kanał (ARC), który umożliwia także sterowanie DHT-S316 za pomocą telewizyjnego pilota zdalnego sterowania.
SPRAWDŹ

DHT-S218

PEŁNOZAKRESOWY SOUNDBAR DOLBY ATMOS

Poznaj Denon DHT-S218 - kompaktowy, ale potężny system, który zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Dolby Digital i DTS Virtual:X, Denon DHT-S218 oferuje klarowny i realistyczny dźwięk, który przeniesie Cię prosto do środka akcji. Jego elegancki design sprawia, że idealnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza, niezależnie od rozmiaru pomieszczenia. Łatwa w instalacji i obsłudze, ta jednostka zapewnia wygodę użytkowania bez konieczności poświęcania godzin na konfigurację. Wystarczy podłączyć ją do swojego telewizora lub innego urządzenia audio, a już wkrótce będziesz cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości. Denon to marka, na której można polegać, dzięki swojej renomie i zaufaniu, które zdobyła w branży audio. DHT-S218 to kolejny dowód na doskonałość produktów Denon. Przekształć swoje pomieszczenie w centrum rozrywki dzięki Denon DHT-S218 i doświadcz dźwięku, który przekracza granice oczekiwań.
SPRAWDŹ

DHT-S216

NISKOPROFILOWY DO KAŻDEGO TELEWIZORA

DHT-S216 to soundbar o niskim profilu, możliwy do zamontowania na ścianie, wyposażony w potężne wbudowane subwoofery, dekodowanie Dolby Digital i technologię dźwięku 3D DTS Virtual:X, co gwarantuje potężny dźwięk przestrzenny kina domowego. Pełna kompatybilność z nowoczesnymi telewizorami HD i 4K oraz obsługa 4K UHD HDMI (1 wejście / 1 wyjście z ARC) zapewnia wyraźny obraz i niesamowitą jakość dźwięku. Szybko podłącz telewizor, odtwarzacz Blu-ray lub inne urządzenia multimedialne przez HDMI (z kanałem zwrotnym audio ARC), wejścia optyczne lub AUX oraz łatwo przesyłaj ulubioną muzykę przez Bluetooth.
SPRAWDŹ