SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe
   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe
   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe
   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe
   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe
   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe

   SOUNDCORE SPACE ONE Słuchawki bezprzewodowe

   449,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Soundcore Space One to doskonałe połączenie innowacyjnej technologii dźwięku. Doświadcz niesamowitej jakości dźwięku dzięki redukcji szumów i obsłudze Hi-Res Audio, podkreślając każdy detal ulubionej muzyki. Ponadto, z imponującą 40-godzinną żywotnością baterii, te słuchawki bezprzewodowe dostarczają długotrwałego, doskonałego dźwięku, idealnego towarzysza w każdej sytuacji. Odkryj przestrzeń dźwięku z Soundcore Space One – więcej niż tylko słuchawki, to doświadczenie dźwiękowe na najwyższym poziomie.

   SOUNDCORE SPACE ONE

   Dwukrotnie skuteczniejsza redukcja głosu

   Udoskonalona konstrukcja lepiej redukuje odgłosy otoczenia i pozwoli Ci zachować koncentrację nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach. Słuchawki Space One wyjątkowo skutecznie blokują dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości z 2 razy lepiej* radzą sobie z tłumieniem głosu. * W porównaniu ze słuchawkami soundcore Life Q30.

   Redukcja hałasu nawet o 98%*

   Funkcja adaptacyjnej redukcji szumów skutecznie identyfikuje dźwięki otoczenia i wyciek dźwięku, a następnie automatycznie dopasowuje parametry, zapewniając optymalną redukcję szumów. Bez względu na to, czy znajdujesz się w głośnym pociągu, gwarnej kawiarni, czy słuchawki nie do końca idealnie leżą w uszach, możesz skutecznie odizolować się od niechcianych dźwięków. * Przetestowane w warunkach laboratoryjnych przez soundcore.

   Technologia Hi-Res Audio w podróży

   Niestandardowe dynamiczne przetworniki Space One 40 mm obsługują LDAC, zapewniając bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości Hi-Res Wireless audio i 3 razy więcej szczegółów w porównaniu ze standardowymi kodekami Bluetooth. Dzięki temu można słuchać muzyki z zachowaniem całego bogactwa szczegółów bez plączących się kabli.

   40 godzin odtwarzania w trybie ANC

   Włącz tryb ANC i słuchaj muzyki przez 40 godzin. 55 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki w trybie ANC zapewnia rozrywkę na wiele godzin bez obaw o rozładowanie baterii.

   Przemyślany projekt łączący wygodę i styl

   Doskonale wyglądające nauszniki obracają się o 8°, co pozwala dopasować je do kształtu każdej głowy, a miękki pałąk równomiernie rozkłada nacisk i nie powoduje dyskomfortu nawet przy długotrwałym noszeniu.

   5 poziomów transparentności

   Możesz regulować słyszalność dźwięku otoczenia i komfortowo prowadzić rozmowy. Dzięki 5 poziomom do wyboru możesz słyszeć otaczający świat dokładnie tak, jak chcesz.

   Najważniejsze cechy

   • 2X* silniejsza redukcja hałasu (*w porównaniu ze słuchawkami soundcore Life Q30)
   • redukcja szumów nawet o 98%* dzięki adaptacyjnej redukcji szumów (*testowane przez soundcore w warunkach laboratoryjnych)
   • wyraźny dźwięk Hi-Res dzięki 40-milimetrowym przetwornikom dynamicznym
   • obracane o 8° nauszniki i miękki zintegrowany pałąk zapewniają komfort przez cały dzień
   • 5 poziomów regulowanej przezroczystości, aby dostroić swój świat
   • certyfikat TCO: dla lepszego zrównoważonego rozwoju
   • dźwięk: Hi-Res Wireless, LDAC, HearID
   • aktywna redukcja szumów: adaptacyjna ANC
   • czas odtwarzania: 55 godzin (ANC wyłączony), 40 godzin (ANC włączony)
   • szybkie ładowanie: 5 min = 4 godz.
   • łączność: Bluetooth 5.3, AUX
   • połączenia: 3 mikrofony z algorytmem AI
   • aplikacja Soundcore: tak
   • zawartość opakowania: słuchawki Space One z redukcją szumów, 1x wodoodporne etui podróżne do przechowywania, 1x kabel AUX, 1x kabel USB-C do ładowania

   SOUNDCORE
   SPACE ONE BLACK
   388 Przedmioty
   2024-04-22

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: