Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95
   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95

   Słuchawki bezprzewodowe z ANC Beoplay H95

   3 649,00 zł
   4 649,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 1 000,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 3 649,00 zł 0,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Komfort i dopasowanie są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się jakością dźwięku. Beoplay H95 zostały stworzone konstrukcja wokół uszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałego dopasowania przy długotrwałym noszeniu, a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł. 

   BEOPLAY H95

   Muzyka nigdy nie brzmiała tak dobrze

   Głębia, szczegółowość i zachwyt. Podkręcone ponad oczekiwania. To po prostu nasze najlepsze wrażenia z użytkowania słuchawek.

   "Beoplay H95 to kwintesencja najlepszych elementów dźwięku, wzornictwa i kunsztu Bang & Olufsen - udoskonalenie w kategorii słuchawek, które podnosi nasze 95-letnie dziedzictwo wysokich standardów" - Christoffer Poulsen, SVP, Product Management.

   Aby uczcić 95 lat innowacji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i wspaniałego rzemiosła, Bang & Olufsen stworzył najlepsze bezprzewodowe słuchawki, jakie kiedykolwiek zbudowali duńscy specjaliści marki w dziedzinie audio. Dzisiaj firma przedstawiła nowy model Beoplay H95, oferujące najwyższą jakość dźwięku, długotrwały komfort użytkowania, wybitnie skuteczne tłumienie szumów, piękną obudowę, najwyższej jakości materiały i najbardziej satysfakcjonujące doświadczenia użytkownika jakie można zaoferować w bezprzewodowych słuchawkach Bang & Olufsen do tej pory stworzonych.

   Doskonałe dopasowanie umożliwiające długotrwałe użytkowanie

   Beoplay H95 to komfort i dopasowanie, które są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się jakością dźwięku. Beoplay H95 zostały stworzone konstrukcja wokół uszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałego dopasowania przy długotrwałym noszeniu, a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł.

   Dzięki badaniom i eksperymentom, inżynierowie Bang & Olufsen stworzyli projekt nauszników, które świetnie przylegają do uszu i nie są większe niż jest to konieczne. Kształt ten, uformowany z pianki z efektem pamięci, tworzy również dobry kontakt ze skórą, co jest ważne, by skutecznie izolować od zewnętrznego hałasu. Konstrukcja pałąka Beoplay H95 została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody.

   NORDIC ICE

   Limitowana edycja dostępna przez ograniczony czas!

   KUP TERAZ

   Dwa 40mm tytanowe przetworniki z magnesami neodymowymi zostały starannie dobrane i dostosowane do Beoplay H95, aby poprawić precyzję dźwięku i zwiększyć pasmo przenoszenia niskich częstotliwości.

   Najnowsza technologia bezprzewodowa zapewnia, że Beoplay H95 może zapewnić do 38 godzin ciągłego odtwarzania na normalnych poziomach głośności przy włączonym ANC.

   Rama ze szczotkowanego aluminium Beoplay H95 kontrastuje z fakturą użytej w konstrukcji skórą, nadając jej minimalistyczny i wyrafinowany wygląd. Magnetycznie odłączane luksusowe poduszki słuchawek, w połączeniu z obracającymi się i przechylanymi słuchawkami zapewniają doskonałe dopasowanie, najwyższy komfort słuchania i pasywną redukcję hałasów otoczenia.

   Zoptymalizowany w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym Bang & Olufsen

   Beoplay H95 został zaprojektowany wokół zestawu przetworników tytanowych 40mm z magnesami neodymowymi, a konstrukcja dźwięku jest realizowana z wykorzystaniem filtrów w autorskim układzie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) opracowanym przez Bang & Olufsen. Słuchawki Beoplay H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów połączonej z najbardziej zaawansowaną technologią aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek firmy Bang & Olufsen. Jest ona zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Wydajność ANC jest w całości oparta na cyfrowym przetwarzaniu i wykorzystuje układ mikrofonowy, aby w jak największym stopniu zredukować hałas. Strojenie Beoplay H95 i testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang & Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie emulować różne warunki akustyczne, począwszy od środowiska z wnętrza samolotów, dworców kolejowych, pomieszczeń biurowych, aż po hałas uliczny.

   Precyzyjna regulacja pokrętłami głośności, ANC i przezroczystości

   Bang & Olufsen jest pionierem w zakresie interfejsów dotykowych na powierzchniach aluminiowych. Dzisiaj duńska firma idzie o krok dalej, dodając precyzyjne aluminiowe tarcze pokręteł po każdej stronie Beoplay H95. Zainspirowane pierścieniami do ustawiania ostrości na obiektywach wysokiej klasy kamer i aparatów, pokrętła te poruszają się z precyzją i właściwym oporem. Każda tarcza w Beoplay H95 ma delikatną, liniową fakturę oferującą dobry kontakt z palcami. Jest to element o właściwej czułości, który sprawia, że korzystanie z niego jest naturalne, a preferencje dźwiękowe są szybko dostępne. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość.

   W dzisiejszym świecie odtwórcza cisza może być istotną częścią przestrzeni duchowej i spokoju. Nowe słuchawki Beoplay H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów z najbardziej zaawansowaną funkcją aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek Bang & Olufsen.

   Doskonały czas pracy na bateriach i jakość połączenia

   Beoplay H95 zachwyca wiodącym na rynku czasem pracy na akumulatorach, aż do 38 godzin na jednym ładowaniu - nawet przy włączonym ANC. Jeśli potrzebujesz być w kontakcie z rodziną lub współpracownikami w pracy, cztery mikrofony głosowe zapewniają doskonałą wyrazistość podczas wykonywania połączeń. Beoplay H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia, które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Co więcej, Beoplay H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności, który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

   Akcesoria z aluminium, skóry i tkanin

   Cechą prawdziwego rzemiosła Beoplay H95 są detale. Nawet akcesoria – adapter samolotowy, przewód do ładowania i przewód audio - zostały dopracowane w szczegółach dzięki dopasowanej aluminiowej obudowie i tkanym pokryciom przewodów, i skórzanemu paskowi, dzięki czemu splątane przewody należą do przeszłości.

   Specyfikacja techniczna:

   • Czułość przetwornika: 101.5 dB, 1mW @1kHz
   • Zakres częstotliwości: 20 - 22,000 Hz
   • Impedancja: 12Ohm +/- 15%
   • Czas pracy na baterii: do 38 godzin bluetooth z ANC; do 50 godzin bluetooth
   • Czas ładowania: 2 godziny
   • Pojemność baterii: 1110 mAh
   • Bluetooth: 5.1
   • Kodeki: SBC, AAC, aptx™ Adaptive
   • Aystent głosowy: Siri*
   • Wejścia: USB-C dla ładowania, jack 3.5m mm

   *Amazon Alexa, Google Voice Assistant oraz Xiaowei będą obsługiwane pod koniec 2021 roku.

   BANG & OLUFSEN
   BEOPLAYH95GOLD
   4 Przedmioty
   2024-06-10

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Bluetooth
   Tak
   Rodzaj słuchawek
   Nauszne
   Komunikacja
   Bezprzewodowe
   Konstrukcja
   Zamknięte
   Czułość
   101 dB
   Przeznaczenie
   Uniwersalne
   Typ transmisji bezprzewodowej
   Bluetooth
   Zakres częstotliwości
   20-22000 Hz
   Dodatkowe
   ANC
   Mikrofon
   Przyciski sterowania
   Sterowanie dotykowe
   Wtyczka słuchawki
   Jack 3.5 mm
   Gniazdo ładowania
   USB-C
   Czas pracy
   30 - 40 h

   Kod produktu

   ean13
   5705260087253
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: