QED Kabel optyczny Connect
   QED Kabel optyczny Connect

   QED Kabel optyczny Connect

   69,90 zł
   Brutto
   Długość :
   Ilość

   Dostępny

   Kabel optyczny QED Connect zapewnia doskonały dźwięk z telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza CD, DVD lub Blu-ray do przetwornika DAC, wzmacniacza lub amplitunera.

   QED Connect to gama wysokiej jakości kabli AV i adapterów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić najlepsze osiągi w przystępnej cenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o podłączenie do telewizora, systemu hi-fi lub kina domowego, czy też do urządzeń przenośnych - takich jak smartfony, laptopy, tablety, słuchawki lub przenośne przetworniki cyfrowo-analogowe - niezastąpiona seria Connect obejmuje wszystkie podstawy łączności audio-wideo, zarówno w domu, jak i w podróży.

   Cała seria została zaprojektowana w Wielkiej Brytanii i charakteryzuje się stylowym wykończeniem w kolorze satynowej czerni oraz miękkim, ale wytrzymałym i bardzo elastycznym płaszczem z PVC, przygotowanym do użytku domowego i mobilnego. Każdy kabel (w stosownych przypadkach) jest wyposażony w formowane na zamówienie, pokryte 24-karatowym złotem złącza i wtyczki QED, zapewniające bezszumowe, długotrwałe połączenie, oraz przewodniki z miedzi beztlenowej 99,99%, gwarantujące niezawodny transfer sygnału. Każdy kabel QED Connect jest dostępny w różnych długościach, a cała seria jest dostarczana w minimalnym, w pełni biodegradowalnym opakowaniu.

   • zgodność z HD Audio 24/192
   • włókno szklano-akrylowe PMMA zapewniające najwyższą elastyczność i niezawodność
   • stopniowany współczynnik załamania światła zapewnia niski poziom jittera
   • satynowo czarny płaszcz PVC o średnicy zewnętrznej 4,0 mm zapewniający wyjątkową elastyczność
   • wtyki QED Toslink zapewniające pewne i niezawodne dopasowanie
   • ultracienka, elastyczna konstrukcja
   QED
   CONNECTOPT-1.5
   11 Przedmioty
   2024-04-23

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5036694049167
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: