QED REFERENCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]
   QED REFERENCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]

   QED REFERENCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]

   579,00 zł
   Brutto
   Długość :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Ten doskonały przewód subwooferowy QED REFERENCE zakończony jest opatentowanymi przez producenta wtykami  Analoc™. Aby zapewnić jak najlepsze przewodnictwo wtyki RCA zostały pozłocone 24 karatowym złotem, a ich styki wykonane są z najczystszej miedzi, a nie jak u innych producentów z mosiądzu.


   Chcąc uzyskać wierne i sprężyste brzmienie niskich tonów warto sięgnąć po przewód subwooferowy marki QED z doskonałej serii REFERENCE. W jego wnętrzu dźwięk płynie dwiema posrebrzanymi żyłami wykonanymi z najczystszej miedzi beztlenowej. Wpływa to w ogromny sposób na szybkość transmisji i determinuje wierność z jaką oddawanie są niskie częstotliwości.

   Przewody mają znaczenie!

   W branży audio zwykło się mówić, że „Twój sprzęt zagra tak, jak jego najsłabszy element”.

   Chcąc sprawić, żeby nasz wymarzony tor odsłuchowy był coraz lepszy, często koncentrujemy się na wymianie wzmacniacza, czy zmianie źródła. Zwykle tym najczęściej pomijanym elementem są przewody. Warto pamiętać o tych najbardziej niepozornych częściach naszego toru dźwiękowego, bo złe przewody potrafią sporo namieszać.

   To przewody odpowiedzialne są za przekazywanie informacji pomiędzy elementami systemu, to przewody są najbardziej narażone na uszkodzenia, to przewody są najbardziej podatne na zakłócenia pola elektromagnetycznego.

   Co zrobić, aby odizolować od zewnętrznych zakłóceń tak wrażliwy elektrycznie materiał jakim jest miedź?

   Producent w swoich  przewodach subwooferowych zastosował szczególnie skuteczny sposób ekranowania. 

   Główne arterie przewodu – dwie miedziane żyły, które są najwrażliwsze na zmiany pola elektromagnetycznego, zostały owinięte dodatkowym oplotem, a następnie odseparowane od czynników zewnętrznych specjalną ferrytową koszulką.

   To ona izoluje przewody od wszelakich zakłóceń elektrycznych i elektromagnetycznych. Ekranowanie przewodu i odcięcie się od zewnętrznych zakłóceń jest kluczową cechą dobrego przewodu. Należy pamiętać, że zniekształcenia bardzo często są powodowane przez tak wiele codziennie używanych przez nas źródeł, jak telefony komórkowe, czy routery. W przypadku przewodu subwoferowego QED REFERENCE możemy mieć pewność, że nasz tor dźwiękowy pozostanie czysty, a basy pozostaną wyraźne, precyzyjne i sprężyste.

   A co z trwałością  przewodów?

   Połączenia słabej jakości bardzo często podatne są na uszkodzenia fizyczne. Czasem zdarza się, że nawet nowo zapakowany „tani” przewód okazuje się uszkodzony i nawet przy delikatnym ruchu trzeszczy i przerywa. W przypadku przewodu subwooferowego QED nie musimy bać się o jego wytrzymałość, ponieważ producent oferuje nam dożywotnią gwarancję, lepiej więc nie bawić się w tanie zamienniki, tylko zaufać firmie z wieloletnim doświadczeniem i marką na rynku.

   Specyfikacja techniczna:

   • Technologia Complementary Conductor™ – dwie posrebrzane żyły z miedzi beztlenowej 99,999% (SPOFC) o różnych średnicach w celu eliminacji błędów czasowych przewodu.
   • Ferrytowa koszulka Zn/Mn wchłania sygnały szumów o wysokiej częstotliwości i eliminuje błędy synchronizacji
   • Dielektryk z pianki polietylenowej (PE) - dla czystości dźwięku
   • Oplot z miedzi beztlenowej 99,999% zapewnia 100% ekranowanie elektromagnetyczne
   • Podwójne, pozłacane 24K złotem wtyki RCA Analoc™ firmy QED wyposażone w styki z bardzo czystej miedzi, środkowy pin pusty w środku i konstrukcję ograniczającą prądy wirowe.
   • Dożywotnia gwarancja QED

   QED
   QEDRSW40-3.0

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5036694037560
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   7 innych produktów w tej samej kategorii: