QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]
   QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]

   QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]

   329,00 zł
   Brutto
   Długość :
   Ilość

   Dostępny

   QED PERFORMANCE to referencyjny przewód subwooferowy marki QED, zakończony dwoma pozłacanymi wtykami RCA. Dzięki zastosowaniu dwóch żył z  beztlenowej miedzi zapewnia precyzyjną transmisję dźwięku pomiędzy Twoim amplitunerem a głośnikiem niskotonowym. Ten przewód do subwoofera to doskonały  wybór jeśli zależy Ci na precyzyjnym przenoszeniu basów.

   Wewnętrz przewodu subwooferowego QED PERFORMANCE dźwięk przenoszony jest dzięki dwóm żyłom wykonanym z najczystszej miedzi beztlenowej. Najwyższa jakość materiału ma tu wielkie znaczenie, wpływając zarówno na szybkość transmisji, jak i na precyzję z jaką przenoszone są najniższe częstotliwości.

   Ten wysokiej klasy przewód subwooferowy  posiada najlepsze, pozłacane 24 karatowym złotem dwa wtyki RCA, dzięki którym bas będzie przenoszony szybko  i bez zniekształceń.

   W dobrym przewodzie oprócz szybkiej transmisji dźwięku najważniejsza jest jego odporność na zakłócenia. Gdy przewód jest słabo izolowany, podczas słuchania muzyki pojawiają się szumy i przydźwięki. Źródłami zakłóceń są zmiany pola elektromagnetycznego, które mogą pochodzić od wielu sprzętów domowego użytku. Dobre ekranowanie sygnału jest szczególnie ważne w przypadku długich przewodów subwooferowych, a warto wspomnieć, że QED oferuje przewody zarówno o długości 3m, 6m jak i 10m.

   Aby zachować pełną izolację od zakłóceń i transparentność sygnału, QED zastosował specjalną technologię ekranowania, która działa podobnie jak w przypadku złączy zbalansowanych. Takie quasi - symetryzowanie sygnału w obu żyłach sprawia, że zakłócenia nie przedostają się do dźwięku.

   Przewody subwooferowe z nagradzanej serii PERFORMANCE to doskonałe połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji,  najlepszych materiałów i przystępnej ceny. Aby uzyskać mocny i precyzyjny bas już nie musisz kupować drogich „audiofilskich” przewodów, QED PERFORMANCE wiernie przeniesie sygnał z Twojego amplitunera prosto do głośnika niskotonowego zapewniając sprężyste i mocne brzmienie basu. Bez szumów, trzasków i zniekształceń sygnału, nawet na odległość 10 metrów.

   QED to firma, która jest dumna ze swoich przewodów, o czym najlepiej świadczy dożywotnia gwarancja udzielana nam przez producenta. 

   Jeśli jesteś zmęczony wiecznie psującymi się przewodami subwooferowymi zainwestuj w QED PERFORMANCE i ciesz się doskonałym dźwiękiem odpornym na zniekształcenia.

   Specyfikacja techniczna:

   • żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %
   • geometria symetrycznie skręconych par
   • podwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności sygnału
   • styki pokryte 24-karatowym złotem
   • precyzyjnie wykonany wtyk ze zintegrowanym uchwytem
   • zapewnia niezawodne połączenie wzmacniacza lub amplitunera AV z aktywnym subwooferem
   • przewód występuje w długościach: 3m, 6m, 10m

   QED
   QEDPSW3
   8 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5036694041178
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   7 innych produktów w tej samej kategorii: