• Nowy
  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD

  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD

  7 199,00 zł
  Brutto
  Kolor :
  Ilość

  Dostępny

  Zanurz się w nieskazitelnym dźwięku o wysokiej rozdzielczości z płyt CD i SACD odtwarzanych na Denon DCD-1700NE z technologią Advanced AL32 Processing Plus i ultraprecyzyjnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

  Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

  • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
  • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
  • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

  Technologia Advanced AL32 Processing Plus

  Najnowsza technologia odtwarzania analogowego kształtu fali, Advanced AL32 Processing Plus, wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, upsampling i rozszerzenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Odtwarzany dźwięk jest bardzo szczegółowy, wolny od zakłóceń, bogaty w ekspresję w dolnym zakresie i doskonale wierny oryginalnemu nagraniu.

  Oryginalny napęd dysków Denon

  Napęd dysków jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Nowe, skrócone ścieżki sygnałowe i obwody, które kontrolują odbiór i dekodowanie szumów, zostały zminimalizowane, aby zapobiec niepożądanym zakłóceniom i zachować jakość dźwięku. Hybrydowa konstrukcja S.V.H. zapewnia stabilność napędu dysków, pozwalając na dekodowanie i odczyt sygnału z najwyższą dokładnością. Nisko położony środek ciężkości mechanizmu tłumi drgania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz konstrukcji. Eliminując nadmierne wibracje, operacje związane z serwomechanizmem są zminimalizowane. Redukcja zbędnych elementów sterujących i poboru prądu pozwala na odczyt sygnałów cyfrowych z płyty z optymalną dokładnością.

  Obsługa formatów Hi-Res Audio

  Możliwość dekodowania bezstratnych plików Hi-Res Audio ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192- kHz, a także ścieżek DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (audiofilski format SACD) pozwala cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

  Zegar główny DAC

  Aby dokładnie zsynchronizować obwody cyfrowe, konstrukcja zegara głównego DAC traktuje DAC jako master, gdy dostarczane są sygnały zegara. Wykonany z wyjątkową precyzją zegar główny znajduje się tuż obok przetwornika cyfrowo-analogowego, który tłumi jitter i zapewnia najwyższą jakość konwersji cyfrowo-analogowej. Służy jako punkt odniesienia dla operacji półprzewodnikowych i optymalizuje cyfrowe obwody audio. Dwa zintegrowane oscylatory zegarowe redukują szumy fazowe, z których każdy odpowiada za inną częstotliwość próbkowania (44.1 kHz i 48 kHz).

  Tryb Pure Direct

  Tryb Pure Direct zapewnia czysty, szczegółowy i dokładny dźwięk

  Obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

  Obwody audio zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze. Dzięki krótszym ścieżkom interferencja między lewym i prawym kanałem jest zmniejszona, a niekorzystny wpływ na sygnały audio został zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów w DCD-1700NE odtwarzają dźwięk, który jest czysty, wysoce transparentny i wierny oryginalnemu nagraniu.

  DENON
  DCD1700NEBKE2
  12 Przedmioty

  Data dostępności

  Gwarancja
  24 miesięcy

  Kod produktu

  ean13
  0747192139261
  Rozwiń

  Może ci się również spodobać

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  DENON DCD-1700NE Odtwarzacz CD/SACD

  7 199,00 zł
  Brutto