Secret Sale - Poznaj najlepsze oferty  Sprawdź 

close
   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB
   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB
   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB
   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB
   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB

   Amplituner stereo z CD RCDN-11 DAB

   2 399,00 zł
   2 999,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 600,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 399,00 zł 0,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Bazując na sukcesie poprzednich modeli CEOL, nowy CEOL N11 DAB dodaje tuner radiowy DAB+/DAB do imponującej gamy możliwości, w której zawierają się sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant, a także platforma HEOS Built-in do streamingu muzyki multi room.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Nowy Denon CEOL N11 DAB z funkcjami sieciowymi oferuje wszechstronne możliwości odtwarzania w formie kompaktowego mini systemu

   Bazując na sukcesie poprzednich modeli CEOL, nowy CEOL N11 DAB dodaje tuner radiowy DAB+/DAB do imponującej gamy możliwości, w której zawierają się sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant, a także platforma HEOS Built-in do streamingu muzyki multi room. Podłącz do systemu głośniki Denon Home rozmieszczone w wielu pomieszczeniach i steruj całą swoją muzyką korzystając z aplikacji HEOS.

   Wszechstronność sposobów odtwarzania dźwięku przez CEOL N11 DAB jest naprawdę imponująca. System jest w stanie streamować muzykę przez Wi-Fi, Ethernet, AirPlay 2, Bluetooth® i port USB, więc możesz wybrać komputer, urządzenie mobilne, NAS (Network Attached Storage) lub Internet jako źródło muzyki.

   Oprócz radia internetowego oraz muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music HD i Tidal, użytkownicy mogą również słuchać ulubionych utworów z cyfrowych stacji radiowych DAB+/DAB lub analogowego radia FM. Nie zapomnieliśmy także o fizycznych nośnikach, dlatego CEOL N11 DAB oferuje też wbudowany odtwarzacz CD.

   Jak można się spodziewać po marce Denon i jego 110 letnim doświadczeniu w branży audio, CEOL N11 DAB oferuje prawdziwy dźwięk w jakości Hi-Fi. Potężny cyfrowy wzmacniacz klasy D wykorzystuje wbudowany cyfrowy korektor EQ, dostrojony w celu zoptymalizowania dźwięku z dwudrożnego zestawu głośnikowego Denon SC-N10. Te stylowe głośniki zostały zaprojektowane nie tylko po to by pasować systemu CEOL pod względem wyglądu, ale także w celu zapewnienia odpowiedniej jakości dźwięku. Każdy głośnik zawiera wysokiej klasy 12 centymetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 3 centymetrowy tweeter o wysokiej rozdzielczości dostarczające klarowny, wyważony dźwięk, zapewniając także doskonały balans tonalny.

   Podobnie jak w przypadku poprzednich generacji CEOL, nowy CEOL N11 DAB oferuje najnowocześniejsze technologie dźwięku w niezwykle kompaktowej obudowie o zachwycającym wzornictwie. Podświetlany i dotykowy panel sterowania zdobi górny panel urządzenia, zapewniając intuicyjne, szybkie sterowanie bez zakłócania minimalistycznego stylu, a wyraźny wyświetlacz OLED dostarcza czytelne informacje o odtwarzaniu, widoczne nawet z drugiego końca przeciętnej wielkości pomieszczenia.

   CEOL N11 DAB będzie dostępny w eleganckim szarym kolorze, a także wymownym białym i dyskretnym czarnym.

   Kluczowe cechy

   • Odtwarzacz CD (WMA oraz MP3), tuner radia DAB+/DAB/FM, port USB
   • Platforma HEOS Built-In multiroom do bezprzewodowego streamingu muzyki
   • Bluetooth, Wi-Fi oraz AirPlay 2 do bezprzewodowego przesyłania muzyki z najpopularniejszych serwisów streamingowych
   • Sterowanie głosowe Amazon Alexa oraz Google Assistant
   • Dwa wejścia optyczne z przyjaznym dla telewizora wykrywaniem sygnału wejściowego do automatycznego włączania urządzenia po włączeniu telewizora
   • Funkcja nauki IR by kontrolować system CEOL za pomocą pilota telewizora
   • Odporna na zarysowania górna powierzchnia zapewnia nieskazitelny wygląd nawet po wielu latach użytkowania
   • Opcjonalne dwudrożne głośniki Denon SC-N10 z 12 cm przetwornikiem średnioniskotonowym i 3 cm tweeterem z miękką kopułką

   DENON
   RCDN11DABWTE2
   1 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   WiFi
   Tak
   Bluetooth
   Tak
   AirPlay 2
   Tak
   Wejście optyczne
   1-2
   Liczba kanałów
   2.1
   Radio cyfrowe DAB+
   Tak
   Radio internetowe
   Tak
   System multiroom
   Tak
   Złącze USB
   Tak
   Wejście analogowe
   1
   Wyjście na subwoofer
   Tak
   Obsługa formatów AUDIO
   CD
   CD-R/RW
   MP3
   WMA
   Radio AM/FM
   Tak

   Kod produktu

   ean13
   4951035066058
   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: