Amplituner stereo z CD RCD-M41
   Amplituner stereo z CD RCD-M41
   Amplituner stereo z CD RCD-M41
   Amplituner stereo z CD RCD-M41

   Amplituner stereo z CD RCD-M41

   1 299,00 zł
   1 499,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 200,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 299,00 zł 0,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   26.04.2024

   Zamów teraz i zapewnij sobie pierwszeństwo realizacji. My skontaktujemy się z Tobą, aby dostarczyć produkt kiedy będzie już dostępny.

   Denon RCD-M41 to minisystem stereo z tunerem FM, wbudowanym odtwarzaczem CD oraz łącznością bezprzewodową Bluetooth.


   Dzięki wprowadzeniu D-M41, najnowszego członka legendarnej serii M, po raz kolejny podniesiono poprzeczkę, dodając mu łączność z Bluetooth, ale równocześnie utrzymując go w całkowicie analogowej konstrukcji, dla zachowania jeszcze lepszego brzmienia oraz eleganckiego wyglądu, znanego z pozostałych flagowych modeli tej marki.

   Denon D-M41: wspaniały dźwięk i prostota

    Nowy D-M41 składa się z odtwarzacza RCD-M41 CD oraz dopasowanych do niego głośników SC-M41, a jego prototypem jest niezwykle popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw D-M40. Inżynierowie firmy Denon całkowicie go przeprojektowali, począwszy od wyglądu przez konkretne funkcjonalności aż po układy audio, w efekcie oferując jeszcze większą wydajność i jakość produktu.

   Technologia Bluetooth została zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami, w ramach zwiększenia możliwości wyboru źródła dźwięku. Wprowadzono ją w celu zapewnienia optymalnej elastyczności dla urządzenia. Układy Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem/wyłącznikiem, oferując możliwość utworzenia wygodnego połączenia bezprzewodowego, gdyby zaistniała taka potrzeba. Dodatkowo wzmocniono dźwięk płynący z innych źródeł, takich jak CD, DAB/DAB+ (model selektywny), FM i innych sygnałów cyfrowych, gdy w danej chwili moduł Bluetooth nie jest używany.

   Wszystkie te opcje są elementem specjalnego pakietu usprawnień dźwięku, stworzonego, aby D-M41 znacznie wyróżniał się na tle konkurencji. Udoskonalenia sięgają nawet bazowych rozwiązań produktu, jak na przykład stworzenie nowego i dyskretnego, analogowego układu wzmacniającego, którego zadaniem jest zapewnienie większej przejrzystości i czystości dźwięku, zbudowanego zgodnie z filozofią „Simple and Straight” firmy Denon. Konstrukcja obwodu jest prosta, ze skróconymi ścieżkami sygnału, aby uniknąć tworzenia się dodatkowych zakłóceń. Jest to część projektu Triple Noise Reduction Design firmy Denon, który obejmuje również staranną separację obwodów analogowych i cyfrowych oraz uziemienie sygnału precyzyjnego. Ponadto zniekształcenia płynące z selektora sygnału wejściowego, regulacji głośności i wzmacniacza zostały zniwelowane w celu zapewnienia jak najczystszych dźwięków.

   Nowy obwód wzmacniacza zapewnia 2x30W, więc odtwarzacz RCD-M41 ma dostarczone dość mocy, aby napędzać dopasowane do kompletu głośniki SC-M41 lub inne popularne rozwiązania (odbiornik CD można również kupić osobno), a także aby zasilić sekcję wzmacniacza słuchawkowego stworzoną dla tych, którzy preferują bardziej osobiste odsłuchy.

   Oprócz wejścia Bluetooth, wbudowanego odtwarzacza CD i radia FM (, dostępne są też dodatkowo dwa cyfrowe wejścia optyczne dla zewnętrznych źródeł, takich jak na przykład dźwięk płynący bezpośrednio z telewizora. Przetworniki Hi-Res 192kHz/24bit obsługują wszystkie dostępne źródła cyfrowe.

   Zastosowano wysokiej jakości terminale głośnikowe, dodatkowo z wyjściem przedwzmacniacza dla subwoofera (pre-out), a sam RCD-M41 wyposażono dodatkowo w pilota, do zdalnego sterowania całym systemem. Jego wygląd został odświeżony i zmieniony tak, aby pasował do industrialnego wzornictwa flagowych produktów hi-fi Nowej Generacji marki Denon. W tym samym czasie głośniki podstawkowe SC-M41 proponowane do zestawu, również zostały ulepszone dzięki specjalnemu programowi Denon European Sound Tuning, w taki sposób, aby jak najlepiej mogły wykorzystywać potencjał dołączonego do zestawu odtwarzacza CD.

   Wszystkie te cechy składają się na kompletny system, który jest gotowy na przyszłość, elastyczny, ale też równie zaawansowany i wydajny jak pozostałe znane modele serii M firmy Denon.

   Specyfikacja:

   • 2 wyjścia o mocy 30W, plus wyjście przedwzmacniacza dla subwoofera
   • Bluetooth dla szybkiego odtwarzania bezprzewodowego z urządzeń mobilnych
   • nowy dyskretny układ analogowy zapewniający lepszą jakość dźwięku
   • konstrukcja obwodów elektronicznych „Simple & Straight” dla czystości dźwięku
   • wysokiej jakości przetworniki cyfrowe/analogowe do odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości
   • konstrukcja Triple Noise Reduction Design (T.N.R.D.) dla zachowania czystości sygnału
   • CD, radio FM oraz dwa wejścia optyczne na dodatkowe źródła cyfrowe
   • wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z kontrolą wzmocnienia
   • nowy, industrialny wygląd wywodzący się z flagowych modeli serii NE
   • funkcja Speaker Optimizer, zapewniająca jak najlepsze osiągi we współpracy z zestawem SC-M41
   • dostępny w kolorach black oraz premium silver

   DENON
   RCDM41BKE2
   2024-04-26

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   Bluetooth
   Tak
   Wejście optyczne
   1-2
   Liczba kanałów
   2.1
   Wejście analogowe
   1
   Wyjście na subwoofer
   Tak
   Obsługa formatów AUDIO
   CD
   CD-R/RW
   MP3
   WMA
   Radio AM/FM
   Tak

   Kod produktu

   ean13
   4951035061084
   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: