Pro-Ject T2 W Gramofon
   Pro-Ject T2 W Gramofon
   Pro-Ject T2 W Gramofon
   Pro-Ject T2 W Gramofon
   Pro-Ject T2 W Gramofon

   Pro-Ject T2 W Gramofon

   4 499,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Gramofon T2 W inteligentnie udoskonala naszą wysoko cenioną formułę T1, wprowadzając jednocześnie naszą innowacyjną technologię strumieniowania Wi-Fi. Ta przełomowa funkcja umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe do szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń audio z obsługą sieci, w tym streamerów HiFi, amplitunerów kina domowego z obsługą sieci i współczesnych głośników strumieniowych. Taka wszechstronność umożliwia łatwą integrację gramofonu z dowolną przestrzenią mieszkalną, przenosząc nowoczesne koncepcje stylu życia na zupełnie nowy poziom.

   T2 W

   Streamuj Vinyl w dowolnym miejscu

   Gramofon T2 W rozszerza naszą wysoko ocenianą serię T1, wprowadzając jednocześnie innowacyjną technologię strumieniowania Wi-Fi. Ta przełomowa funkcja umożliwia płynne przesyłanie sygnału do szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń audio z obsługą sieci, w tym streamerów HiFi, amplitunerów kina domowego z obsługą sieci i współczesnych głośników multiroom. Taka wszechstronność umożliwia łatwą integrację T2 W w dowolnej przestrzeni mieszkalnej, przenosząc nowoczesne koncepcje stylu życia na zupełnie nowy poziom.

   ZUPEŁNIE NOWY STREAMING SIECIOWY

   Dodaliśmy najnowszą technologię Wi-Fi na pokład, w tym wszystkie najnowsze standardy WLAN. T2 W może strumieniować w naszym standardowym skompresowanym formacie - zapewniając maksymalną kompatybilność - lub w bezstratnym formacie 24bit/48kHz, dla wybranych wysokiej klasy streamerów.

   Wszystkie te opcje pozwalają na współpracę z systemami multiroom, co oznacza, że możesz wysyłać setki strumieni audio do dowolnej liczby urządzeń odbiorczych, zanim wielordzeniowy procesor T2 W lub przepustowość Wi-Fi zaczną degradowac dźwięk.

   Nowa aplikacja "Pro-Ject Control" oferuje szybką i intuicyjną obsługę, a konfigurację Wi-Fi można bez wysiłku przeprowadzić za pomocą nowoczesnej funkcji BLE, zdecydowanie upraszczając proces konfiguracji.

   Twarde fakty:

   Szklany talerz

   Szklany talerz jest zgodny z naszą filozofią zerowego rezonansu, jest pozbawiony wad plastikowych lub lekkich stalowych alternatyw.

   33/45

   Regulacja prędkości 33/45 jest precyzyjnie sterowana silnikiem. Przełącznik z boku gramofonu umożliwia zmianę prędkości po naciśnięciu tylko jednego przycisku.

   Anti-skating

   Anti-skating oparty na sprężynie. T2 W jest wyposażony w zupełnie nowy, regulowany, sprężynowy mechanizm antypoślizgowy, który optymalizuje jego działanie.

   Sumiko Rainer

   Wkładka Sumiko Rainer. Ta wkładka MM umiejętnie prezentuje instrumenty i wokale tam, gdzie ich miejsce - jest ręcznie wykonywana w Japonii!

   Vinyl Streaming Wi-FI

   Łatwe sterowanie strumieniowaniem. Użyj aplikacji Pro-Ject Control, aby wybrać miejsce, do którego chcesz przesyłać dźwięk. Następnie użyj przycisku Stream Control z boku, aby ponownie rozpocząć odtwarzanie na wcześniej wybranym streamerze.

   Wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy

   Dwustopniowy, dzielony, pasywny przedwzmacniacz gramofonowy MM. Chcieliśmy, aby ten wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy pasował do T2 W i zapewniał mu niezrównaną trwałość i wydajność audio. Z tego powodu T2 W debiutuje z zupełnie nową konstrukcją przedwzmacniacza gramofonowego!

   9-calowe, aluminiowe ramię

   Wykonane z jednego kawałka. Dzięki 9-calowej długości efektywnej ramienia i sztywnej aluminiowej konstrukcji oraz nowemu udoskonalonemu łożysku o niskim współczynniku tarcia, gramofon zapewnia absolutną dokładność użytkowania.

   Made in Europe

   Głębokie zaangażowanie w dziedzitwo i zrównoważony rozwój Wyprodukowany w Europie przez fabrykę gramofonów z wieloletnim doświadczeniem, T2 W jest pierwszym w swoim rodzaju gramofonem strumieniowym Wi-Fi - z uniwersalną kompatybilnością z różnymi platformami streamingowymi.

   GDZIE DZIEJE SIĘ MAGIA

   T2 W posiada wysokiej jakości dwustopniowy, dzielony, pasywny przedwzmacniacz gramofonowy MM - po raz pierwszy w gramofonie Pro-Ject zastosowano zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy tej klasy. Uznaliśmy to za konieczne, aby zmaksymalizować wydajność i jakość Wi-Fi.

   Dodaliśmy najnowszą technologię Wi-Fi na pokład, w tym wszystkie najnowsze standardy WLAN i 2x2 MIMO pozwalające na uzyskanie wyższej prędkości niż, typowe połączenia internetowe. A dzięki MIMO uzyskaliśmy dodatkowo maksymalną stabilność sygnału i ochronę przed utratą pakietów i danych. Wszystko to jest niezbędne, gdyż dzięki temu T2 W można przesyłać strumieniowo zarówno w standardowym skompresowanym formacie - zapewniając maksymalną kompatybilność jak również w bezstratnym formacie 24bit / 48kHz, dla wybranych wysokiej klasy streamerów.

   Najważniejsze cechy:

   • prędkość: 33,45 RPM (elektroniczna zmiana prędkości)
   • zasada działania: napęd paskowy
   • wariancja prędkości: 33: 0,6% 45: 0,5%
   • Wow & Flutter: 33: 0,19% 45: 0,17%
   • talerz: 10 mm grubości, 1,7 kg ciężki szklany talerz z filcową matą
   • łożysko główne: stal nierdzewna / mosiądz
   • sygnał do szumu: 67 dB
   • ramię: 9" aluminium
   • efektywna długość ramienia: 230 mm
   • zwis: 22,0 mm
   • efektywna masa ramienia: 9,5 g
   • standardy WLAN: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax 2x2 MIMO; 2,4/5 GHz
   • dołączone akcesoria: osłona przeciwpyłowa, mata filcowa, adapter singli, zasilacz, kabel phono RCA
   • zasilanie: 15 V / 800 mA DC, zasilacz uniwersalny
   • pobór mocy: 4,5 W / < 2 W w trybie gotowości sieciowej
   • wymiary produktu: 542 x 300 x 412 mm
   • waga netto: 5,50 kg
   • ilość minimalna: 1 szt.

   PRO-JECT AUDIO SYSTEMS
   T2 W WALNUT RAINIER
   7 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   9120129861052
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: