Pro-Ject E1 BT (OM5e) Gramofon z bluetooth
   Pro-Ject E1 BT (OM5e) Gramofon z bluetooth
   Pro-Ject E1 BT (OM5e) Gramofon z bluetooth

   Pro-Ject E1 BT (OM5e) Gramofon z bluetooth

   1 949,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   E1 od Pro-Ject Audio Systems to pierwszy gramofon z linii E, mający na celu dostarczenie wspaniałych wrażeń dźwiękowych przy ograniczonym budżecie, ręcznie wykonany w Europie. Nie ma znaczenia czy jesteś początkującym, powracającym czy doświadczonym fanem winyli. E1 Cię nie zawiedzie! Nasza konstrukcja Plug & Play z wstępnie wyregulowaną siłą śledzenia i antypoślizgiem przez naszych doświadczonych techników w fabryce zapewnia najlepsze ustawienia dla Twojego gramofonu. Po prostu oprzyj się i ciesz się swoimi ulubionymi płytami. Nowy E1 jest dostępny w trzech różnych wersjach, aby dopasować się do potrzeb każdego. Wszystkie trzy modele wyposażone są w elektroniczny przełącznik prędkości 33/45 RPM.


   Stylowy cokół z włókna kompozytowego obrabiany CNC, dostępny w wykończeniu czarnym na wysoki połysk, białym na wysoki połysk lub orzechowym, jest starannie wykonany, aby zapewnić, że w środku nie ma pustych przestrzeni. Lekkie i niskotarciowe 8,6" aluminiowe ramię tonalne zostało zoptymalizowane pod kątem wysokiej jakości wkładki Ortofon OM5e i pozwoli wydobyć jej maksymalny potencjał. Nowy talerz główny z polimeru ABS jest wzmocniony specjalnie zaprojektowanymi grzbietami, aby stworzyć idealną, antyrezonansową platformę dla Twoich winyli. Aby zabezpieczyć E1 przed kurzem, w pudełku znajdziesz elegancki akrylowy pokrowiec na kurz z regulowanymi zawiasami. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, stylowej estetyce i bogatemu, żywemu brzmieniu, szeroko zakrojony proces rozwoju zapewnił, że nie było żadnych kompromisów w wydajności dźwięku pomimo tak przystępnej ceny.

   E1 BT dodaje bezprzewodową łączność do wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Połącz swój gramofon bezprzewodowo poprzez nadajnik BT 5.0 z głośnikiem BT, - słuchawkami lub - wzmacniaczem.

   W pudełku:

   • E1 z wkładką Ortofon OM5e
   • Bezpośrednio lutowany, pozłacany kabel RCA Phono (1,23m)
   • Mata filcowa
   • Pokrowiec przeciwkurzowy
   • Adapter do singli 7"
   • Zasilacz
   PRO-JECT
   E1 BT BLACK

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: