Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400
   Automatyczny gramofon analogowy DP-400

   Automatyczny gramofon analogowy DP-400

   1 799,00 zł
   2 199,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 400,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 199,00 zł -400,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Gramofon analogowy DP-400 to model wytrzymały, funkcjonalny, a także atrakcyjny pod względem wizualnym. Jest to urządzenie posiadające solidną podstawę, która zmniejsza ryzyko wystąpienia drgań, czy też innych niedoskonałości.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Gramofon analogowy DP-400 to model wytrzymały, funkcjonalny, a także atrakcyjny pod względem wizualnym. Jest to urządzenie posiadające solidną podstawę, która zmniejsza ryzyko wystąpienia drgań, czy też innych niedoskonałości. Wielkim plusem jest również niewielka szerokość podstawy (41 cm), która nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca.

   Opisywany model świetnie komponuje się z pozostałymi urządzeniami z serii Denon Design Series. Gramofon został wyposażony w talerz napędzany paskiem. Odtwarzanie utworów muzycznych może odbywać się z prędkością obrotową 33 1/3 rpm, 45 rpm oraz 78 rpm.

   Innowacyjny czujnik kontroluje poprawną prędkość odtwarzania. Zapobiega to pojawieniu się wszelkich błędów, dzięki czemu brzmienie jest niezwykle precyzyjne. Warto również wspomnieć o nowoczesnej konstrukcji ramienia, które podnosi się automatycznie po zakończeniu odtwarzania.

   Ramię gramofonu w kształcie litery "S" podnosi się i przesuwa na bok w przypadku zakończenia odtwarzania. Urządzenie posiada fabrycznie zamontowaną wkładkę gramofonową MM. Została ona dopasowana do specyfikacji urządzenia. W dowolnym momencie można wymienić ją na wkładkę MC. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Model DP-400 został wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który można wyłączyć. Użytkownik może podłączyć do urządzenia własny wzmacniacz z przedwzmacniaczem lub wzmacniacz Phono.

   Opisywany gramofon posiada trwałą i uniwersalna osłonę przeciwpyłową. Jej głównym zadaniem jest ochrona przed zanieczyszczeniami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją również, jako ekspozytor okładek płyt. Wystarczy zamontować osłonę pionowo do postawy gramofonu. W ten sposób stworzymy oryginalny stojak na albumy.

   Najważniejsze cechy:

   • Konstrukcja "plug & play" gwarantuje naturalne i czyste brzmienie.
   • Wkładka gramofonowa MM zmniejsza ryzyko pojawienia się zakłóceń i innych niedoskonałości odtwarzanych dźwięków.
   • Użytkownik może wymienić wkładkę gramofonową MM na ulepszoną wkładkę MC. Dzięki temu jakość brzmienia będzie znajdować się na jeszcze wyższym poziomie.
   • Innowacyjne ramie w kształcie litery "S" podnosi się automatycznie po zakończeniu odtwarzania.
   • Odtwarzanie może odbywać się z prędkością 331/3 rpm, 45 rpm i 78 rpm. Prędkość obrotowa kontrolowana jest przez specjalistyczny czujnik.
   • Model DP-400 posiada wbudowany przedwzmacniacz, który można w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Ponadto możemy podłączyć do urządzenia dowolnym wzmacniacz lub system muzyczny.
   • Luksusowa osłona przeciwpyłowa może zostać wykorzystana, jako stojak na okładki albumów.
   • Niewielka szerokość urządzenia (41 cm) sprawdzi się doskonale w przypadku, gdy nie posiadamy zbyt dużej ilości wolnego miejsca.
   • Gramofon DP-400 to urządzenie pół-automatyczne. Odtwarzanie rozpoczyna się w sposób manualny, ramię w kształcie litery "S" podnosi się po zakończeniu odtwarzania.

   DENON
   DP400BKEM
   1 Przedmioty
   2024-06-27

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   Napęd
   Paskowy
   Sterowanie
   Półautomatyczne
   Przedwzmacniacz
   Tak
   Prędkość obrotowa
   33 1/3 RPM
   45 PM
   78 PM

   Kod produktu

   ean13
   4951035065532
   Nowy
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: