Focal SOPRA SW 1000 Be Sub Aktywny Subwoofer
   Focal SOPRA SW 1000 Be Sub Aktywny Subwoofer

   Focal SOPRA SW 1000 Be Sub Aktywny Subwoofer

   18 999,00 zł
   Brutto
   Kolor :

   Subwoofer SW 1000 Be to przeprojektowana wersja subwoofera Electra Be, zapewniająca kompatybilność z innymi kolumnami głośnikowymi z serii Sopra.

   Jest on wyposażony w 13-calowy (33 cm) przetwornik z membraną W (wysoka sztywność zapewnia brak zniekształceń, nawet przy dużej głośności), wzmacniacz BASH® o mocy 600 W RMS oraz przedni port laminarny (brak dynamicznej kompresji basu).


   Sopra wyraźnie inauguruje nową erę „Premium High End” poprzez uwzględnienie nowych kryteriów wydajności. Kompaktowy, nowoczesny, o czystym designie i z charakterem… wszystkie te czynniki są niezbędne, aby zapewnić doskonałą integrację z Twoim wnętrzem.

   NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

   24-bitowy procesor sygnałowy (DSP) posiada duży panel sterowania z ustawieniami umożliwiającymi dostosowanie subwoofera do różnych pomieszczeń odsłuchowych. SW 1000 Be oferuje bardzo wysoką wydajność z częstotliwością odcięcia basu 18 Hz i poziomem ciśnienia akustycznego 118 dB SPL.

   Możliwe jest połączenie ze sobą kilku subwooferów SW 1000 Be.

   TECHNOLOGIA

   ZAWSZE DO PRZODU W ZAKRESIE TECHNOLOGII

   PEŁNIA TECHNOLOGII

   Subwoofer Electra SW 1000 Be wyposażony jest w głośnik wyposażony w 13-calową (33 cm) membranę W o bardzo dużej sztywności, która nie będzie powodowała zniekształceń nawet przy bardzo dużej głośności. Jest on również wyposażony w potężny wzmacniacz BASH® o mocy 600 watów RMS oraz przedni port laminarny zapobiegający kompresji dynamiki basu. 24-bitowy cyfrowy procesor sygnałowy (DSP) oferuje duży panel sterowania z różnymi ustawieniami dla idealnego dopasowania subwoofera do pomieszczenia odsłuchowego. SW 1000 Be oferuje bardzo wysoką wydajność z częstotliwością odcięcia basu 18 Hz i poziomem ciśnienia akustycznego 118 dB.

   KLUCZOWE CECHY

   • Wzmacniacz o dużej mocy
   • Przetworniki opracowane i produkowane we Francji przez Focal
   • Liczne dostępne ustawienia
   • panel sterowania LCD
   • Subwoofer Electra SW 1000 Be jest dostępny w wykończeniu białym carrara i czarnym lakierowanym.

   FOCAL
   SW1000BE

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   3544055695165
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: