Kolumna głośnikowa podstawkowa SONETTO II

   SONUS FABER

   4 499,00 zł

   Cena za sztukę

   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Ostatnie sztuki w magazynie

   Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu to: 2.

   SOUNS FABER SONETTO II – Kolumny podstawkowe obok których nie sposób przejść obojętnie. Głośniki te zaprojektowano z nadzwyczajną starannością o każdy szczegół. Niezwykle przejrzyste, niekłujące ucha tony wysokie uzupełniane są głębokim dobrze kontrolowanym basem – wszystko to składa się na niesamowitą przestrzeń i scenę, tworząc prawdziwe jedyne w swoim rodzaju arcydzieło brzmieniowe.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Na uzyskanie tak niezwykłego efektu dźwiękowego, który jest ikoną tej marki składa się kilka ważnych elementów.

   Zaczynając od samej góry możemy tu powiedzieć o wykonaniu głośnika wysokotonowego. Materiałem, z którego została stworzona kopułka jest niezwykle delikatny jedwab. Aby wzbogacić jego możliwości postanowiono połączyć to z autorską technologią „DAD” (Damped Apex Dome) – oznacza to lokalne, wytłumienie wierzchołka kopułki w celu eliminacji ruchów przeciwfazowych zniekształcających dźwięk.

   Te technologie dostępne były dotychczas w najwyższych seriach tej marki z o wiele wyższym progiem cenowym. Głośniki średniotonowe wykonane są z naturalnego materiału ze specjalnie suszoną membraną z mieszanki papieru.

   Jeśli chodzi o niskie tony "woofer" został wytworzony został ze stopu aluminium - nadaje to kolumnie niezwykłej dynamiki dźwięku, zachowując przy tym niesamowitą głębię i płynność niskich częstotliwości.

   Głośniki średnio oraz niskotonowe były od samego początku projektowane ekskluzywnie pod tę właśnie serię w laboratoriach SONUS FABER'a.

   Kolejnym bardzo ważnym elementem jest konstrukcja obudowy głośnika.

   Tutaj jest nam prezentowana forma dobrze nam znana, można powiedzieć, że jest to swego rodzaju znak firmowy SONUS FABER'a. Dokładniej mowa tu o kształcie lutni. To rozwiązanie oferuję niezwykłą kontrolę nad odwzorowywanym dźwiękiem oraz minimalizuje niepożądane efekty zniekształceń.

   Na uwagę zasługuje również odpowiednio umieszczony bass refleks, który znajduje się w podstawie kolumny i jest skierowany w dół. Zapewnia to niesamowite wrażenia z odsłuchu, kiedy niskie tony "rozpływają się" po podłodze. Zaletą takiego rozwiązania są również zwiększone możliwości ustawienia głośnika. Można postawić go bardzo blisko ściany bez obaw o basowe "dudnienie". 

   Do tego specjalnie na potrzeby tych kolumn zostały zaprojektowanie dedykowane podstawki, wytworzone ze stopu aluminium. Wszystko to, aby zapewnić możliwie maksymalną sztywność podstawy. Wytworzenie takiego rodzaju konstrukcji zapobiega wszelkiego rodzaju drganiom dzięki czemu uzyskujemy czysty, niczym niezabarwiony dźwięk.

   Zwieńczeniem elementów obudowy jest wyszywany ręcznie, bardzo przyjemny w dotyku skórzany top na którym widnieje wytłoczone logo firmy. Top ten został odziedziczony po serii Olympica. Wykończenie w tej serii jest pełne elegancji oraz klasy, sprawiając, że przestaje to być tylko głośnik, a staje się starannie przemyślanym dziełem sztuki.

   Ponieważ kolumna to również nierozłączny element designu naszych wnętrz, dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych: "WHITE MATTE", "PIANO BLACK", "WALNUT".

   Przestrzeń, w której sprawdzą się idealnie to 20m2 do 30m2.

   Specyfikacja techniczna:

   • 2 drożna kolumna podstawkowa
   • zakres częstotliwości: 42 Hz – 25.000 Hz
   • efektywność: 87 dB SPL (2.83 V/1m)
   • impedancja: 4 ohm
   • zalecana moc wzmacniacza: 40W – 200W

   SONUS FABER
   SONETTO II BLACK
   8056684712045
   2 Przedmioty


   04.07.2022

   20 mm
   370 mm
   334 mm

   7 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !