Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200

   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R200

   3 798,00 zł Cena za parę

   1 899,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Klasyczny, elegancki design. Doskonałe obrazowanie stereo. Flagowy układ przetworników. Głęboki, doskonale kontrolowany bas.

   JAK BRZMI LEPSZY DŹWIĘK

   Życie jest piękne. Masz lepszy dom. Lepsze meble. Lepszy samochód. Ale dlaczego nie masz jeszcze lepszych głośników?

   Stanowiąc kwintesencję subtelnej elegancji, linia Reserve charakteryzuje się minimalistycznym designem i uniwersalnym wyglądem. Dziedzicząc flagowy zestaw przetworników firmy Polk, głośniki Reserve oferują wyjątkowy dźwięk, przewyższając możliwościami konkurencyjne produkty, które sprzedają się za dwukrotnie wyższą cenę. Zanurz się w ulubionych nagraniach muzycznych lub cotygodniowym wieczorze filmowym dzięki nowej serii Polk Reserve.

   Tweeter Pinnacle o wysokiej rozdzielczości

   Ponad 40 lat innowacji, projektowania i testowania głośników wysokotonowych doprowadziło do opracowania nowego, 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym. Opracowany przez Polk Audio, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń. Przetwornik wysokotonowy Pinnacle wyposażony został w precyzyjnie dostrojony falowód, który radykalnie poprawia dyspersję energii wysokich częstotliwości, zapewniając szeroki „sweet spot”, podczas gdy krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse. Posiadający certyfikat Hi-Res tweeter Pinnacle został zaprojektowany z myślą o współczesnym dźwięku dwukanałowym, jak również do systemów z wielokanałowym dźwiękiem 3D występującym w filmach, sporcie i ścieżkach dźwiękowych gier wideo.

   6.5 calowa membrana Turbine

   Polk opracował membranę Turbine specjalnie dla naszych flagowych produktów, aby zapewnić naturalną reprodukcję średnich częstotliwości, na które ludzkie uszy są szczególnie wrażliwe. Membrany Turbine łączą oryginalny rdzeń piankowy firmy Polk z geometrią turbiny, co znacznie zwiększa sztywność i tłumienie bez dodawania masy. Usłyszysz każdy szczegół i doświadczysz płynnych, szczegółowych średnich tonów i naturalnego basu.

   Zupełnie nowy X-Port (ETF)

   Nowo opracowany port X-Port firmy Polk zawiera filtr Eigentone (ETF), który zapewnia wolny od zniekształceń, niewymuszony bas. Składa się z zestawu absorberów o konstrukcji zamkniętej, które są specjalnie dostrojone, aby wychwytywać i eliminować tradycyjne zniekształcenia występujące w głośnikach. X-Port zapewnia, że wyższy bas i średni zakres są wolne od rezonansów portów i obudowy, zapewniając płynny, szczegółowy, bogaty dźwięk.

   Stylowe wykończenie

   Kolumny podstawkowe Reserve R200 są dostępne w kolorze Midnight Black oraz Satin White (od połowy 2021)

   Kompatybilność z modułem wyższej warstwy

   Głośniki te mogą być wykorzystane do obsługi przedniej sceny dowolnego kina domowego, a także jako boczne i / lub tylne głośniki efektowe surround. Aby dodać immersyjny dźwięk w płaszczyźnie pionowej, użyj kompatybilnych modułów Reserve R900 (R900 sprzedawane oddzielnie).

   Dźwięk w wysokiej rozdzielczości

   Twój dźwięk jest tak dobry, jak jego źródło. Dzięki certyfikacji Hi-Res Audio, Polk Reserve R200 zapewnia wyraźne i szczegółowe brzmienie klasy high-end. Kobiece wokale są wyjątkowo gładkie i szczegółowe, bez koloryzacji.

   POLK AUDIO
   R200WT
   6 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   0747192132309
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: