Kolumna głośnikowa podłogowa VENERE SIGNATURE
   Kolumna głośnikowa podłogowa VENERE SIGNATURE
   Kolumna głośnikowa podłogowa VENERE SIGNATURE

   Kolumna głośnikowa podłogowa VENERE SIGNATURE

   9 499,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   SONUS FABER VENERE SIGNATURE -  Największy przedstawiciel  serii VENERE, kolumny podłogowe przeznaczone do pomieszczeń o dużej kubaturze, doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach otwartych na przestrzeń. Ich konstrukcja zapewnia bardzo szeroki punkt idealnego odsłuchu, dzięki zjawisku szerokiej dyspersji zapewnią podobne odczucia odbioru muzyki nawet większemu gronu.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Obudowa kolumn podłogowych wykonana jest z płyty MDF, materiał pozbawiony jest słojów, zatem akustycznie łatwiej zapanować nad powstającymi w nich rezonansami. Typ obudowy otwartej z otworem bassreflex skierowanym do podłogi, ułatwia docelowe ustawienie kolumn nawet w towarzystwie mebli, bez uszczerbku dla jakości niskich częstotliwości. 

   Kolumny do wyboru mamy w dwóch wariantach kolorystycznych, głęboka fortepianowa czerń i doskonała biel, kolumny wykończone są na głęboki połysk. Szczotkowane aluminiowe pierścienie w których osadzone są drivery, podkreślają ich charakter.

   Tak jak cala linia VENERE, model SIGNATURE wzornictwem nawiązuje do mniejszych braci i górna cześć obudowy jest ścięta, tworząc z obudowy instrument który nie tylko wygląda ale i pełni funkcję akustyczną tak jak ma to miejsce w przypadku liry.

   Samo pochylenie pokryte jest już charakterystycznym elementem marki SONUS FABER jakim jest naturalna skóra. Podstawa kolumn została wykonana z czarnego szczotkowanego aluminium których krawędzie są szlifowane na diament.

   Jeżeli mowa o wnętrzu, VENERE SIGNATURE czerpie garściami z doświadczenia nabytego przy projektowaniu serii Olimpica i tak jak ona zaprojektowana i składana w całości jest we Włoszech. 

   Przetworniki to również dzieło projektantów SONUS FABER. Za wysokie tony odpowiada jedwabna kopułka o rozmiarze 29 mm. Zastosowano w niej system odgradzający przetwornik od przegrody, specjalnym elastycznym włóknem. Ma to na celu poprawę precyzji i dynamiki. Ruchome części wyprodukował Dr. Kurt Mueller, czyli światowy lider.

   Przetwornik średnio-niskotonowy ma wymiar 150mm, osadzony jest na koszu z metalu formowanego pod ciśnieniem o małej kompresji "Ultra Free Compression". Polipropylenowe profilowane membrany formowane na gorąco "CurvTM" , zabezpieczone aluminiowym kolektorem fazy. Doskonale odprowadzają emitowane ciepło.

   Dbałość o najmniejsze szczegóły przy produkcji przetworników, sprawia że rejestry pasma średnio-wysokiego stają się namacalne, reprodukcja wokalu to najwyższy poziom.

   Trzy głośniki niskotonowe mają rozmiar aż 180 mm, membrany wyprodukowane ze stożka aluminium, osadzone na metalowych koszach o niskiej kompresji. Doskonałe by reprodukować potężny dźwięk na wielkich przestrzeniach

   Zwrotnice zaprojektowano w myśl "progressive-slope", czyli optymalizowanie odpowiedzi fazowej "paracorss topology" umożliwiło osadzić nano ścieżki w płytę PCB, która wraz z selekcjonowanymi komponentami składa się na doskonałego brygadzistę zespołu głośników.

   Zadania rozdzielone są pomiędzy odpowiednie podmioty zapewniając doskonałą kontrolę dźwięku. Częstotliwości podziału zwrotnicy to 250 Hz./ 2500 Hz.

   Impedancja nominalna 4 Om i czułość (2.83 V/1m) 90 dB SPL sprawia że osiągniemy doskonałą synergie w lampowym torze audio 

   Specyfikacja techniczna:

   • konstrukcja: 3-drożna 
   • głośnik wysokotonowy: 29 mm kopułkowy głośnik wysokotonowy – konstrukcja Sonus Faber
   • głośnik średniotonowy: 150 mm z korektorem fazy – konstrukcja Sonus Faber
   • głośnik niskotonowy: 3x 180 mm – konstrukcja Sonus Faber
   • częstotliwości podziału: 250Hz – 2500kHz
   • pasmo przenoszenia: 40Hz-25.000kHZ
   • impedancja nominalna: 4 Ohm
   • skuteczność: 90 db SPL (2.83V/1 m)
   • zalecana moc wzmacniacza: 40 - 300 W

   SONUS FABER
   VENERE S BLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   EAN13
   8056684710508
   Rozwiń

   Kolumna głośnikowa podłogowa VENERE SIGNATURE

   9 499,00 zł
   Brutto