Secret Sale - Poznaj najlepsze oferty  Sprawdź 

close
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K

   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 7K

   25 398,00 zł Cena za parę

   12 699,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   CANTON REFERENCE 7K - perfekcja sama w sobie. Wieloletnie doświadczenie i praca setek inżynierów doprowadziły nas do miejsca, w którym żywa, pełna emocji muzyka jest dostępna nie tylko na koncertach, ale również w naszych domach z wygodnego miejsca salonowej kanapy.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Ta niezwykle starannie zbudowana trójdrożna kolumna podłogowa Niemieckiej marki CANTON wprowadza ogromny powiew świeżości na rynku audio.

   Seria REFERENCE jest najwyższą serią kolumn głośnikowych stereo jaką w tej chwili może pochwalić się ta firma. Głośniki te słyną z niesamowitej detaliczności niespotykanej dotąd wcześniej w żadnych innych kolumnach.

   Taką jakość uzyskujemy dzięki bardzo złożonemu procesowi produkcji, w którym struktura molekularna stożka przekształcana jest do 1/5 w strukturę ceramiczną i dodatkowo zostaje rafinowana cząstkami wolframu.

   Efektem końcowym jest świetne wyważenie masy i sztywności tej membrany oraz znacznie poprawione wewnętrzne tłumienie.

   W serii REFERENCE również z najwyższą starannością zadbano o bardzo głęboki, dynamiczny bass - kolumny te posiadają nowy autorski system bass-reflex o nazwie „Bass-Guide”, który znacznie poprawia możliwości ustawieniowe głośników – odległość od ściany czy ustawienie głośników w rogu przestają mieć znaczenie, system ten zmniejsza do minimum niepożądany efekt „buczenia” tonów niskich.

   Zaprojektowany jest również tak aby przy takich samych wymiarach głośników zwiększyć objętość użytkową wewnętrznych kolumn głośnikowych.

   W tej serii znajdziemy również doskonałej jakości obudowy z organicznie zakrzywionymi przegrodami.

   Cała konstrukcja zbudowana jest z wielowarstwowego laminatu, a charakterystyczne w tej serii zakrzywienia, usztywniają całą obudowę eliminując jej rezonowanie dzięki czemu minimalizowane są efekty zniekształceń wydobywanego dźwięku.

   Niemieccy inżynierowie pod lupę wzięli również okablowanie wewnątrz kolumny, zostały one zmniejszone do minimum i zaprojektowane ekskluzywnie pod serię REFERENCE.

   Kolumna posiada wbudowane na tylnym panelu 4 pozłacane terminale dające możliwość połączenia w systemie bi-wiring czy bi-amping, wykonane są one całkowicie z metalu nadające się do połączenia przewodów o przekroju nawet do 10 mm oraz specjalistycznych końcówek do połączeń głośnikowych.

   Na uwagę także zasługuje wykończenie, które składa się z 12 stopniowego procesu nakładania, szlifowania i polerowania do wysokiego połysku lakieru fortepianowego.

   Nadaje to jakże niezwykły, elegancki wygląd, spełniający wymagania nawet największego estety. Ta kolumna podłogowa z pewnością zwraca na siebie uwagę, a jej nienaganny styl sam mówi o tym, że jest to produkt z najwyższej półki.

   REFERENCE 7K nadaje się do pomieszczeń o średniej/dużej wielkości. Powinna idealnie sprawdzić się w pomieszczeniach o metrażu: 30m2 – 50m2.

   Dostępne są 3 warianty kolorystyczne: wiśniowy „Piano Finish”, biały „Piano Finish”, czarny „Piano Finish”. Każdy z wariantów gwarantuje tą samą najwyższą jakość wykonania, ciesząc oko i ucho.

   Specyfikacja techniczna:

   • Kolumna głośnikowa podłogowa
   • rodzaj: kolumna podłogowa klasy Hi-End
   • zasady konstrukcji: 3-drożny System bass reflex
   • moc nominalna/muzyczna: 170/340 Watt
   • SPL (1W / 1m): 88,5 db
   • zakres częstotliwości: 22 - 40.000 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 220 / 3.000 Hz
   • niskotonowy: 2 x 180 mm, Keramik-Wolfram
   • średniotonowy: 1 x 180 mm, Keramik-Wolfram( Wave-Sicke , TCC )
   • wysokotonowy: 1 x 25 mm, Aluminium Keramik Oxyd
   • impedancja nominalna: 4 - 8 ohm
   • pozłacane gniazda bi-wiring/bi-amping
   • maskownica z montowaniem magnetycznym
   • okablowanie High-End
   • kolorystyka: BLACK PIANO, WHITE PIANO, CHERRY VENEER PIANO

   CANTON
   REFERENCE7KBLACKPIAN
   2 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   4010243036458
   Nowy
   Rozwiń