Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K

   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 5K

   33 998,00 zł Cena za parę

   16 999,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   CANTON REFERENCE 5K – Z myślą o najwyższej jakości audio. Kolumny marki CANTON projektowane są dla największych, najbardziej wymagających melomanów z całego świata.


   Wykorzystana w nich technologia jest w stanie tchnąć życie w nasze domy i wypełnić je niesamowitą muzyką, w której nie umknie nam żaden drobny szczegół. Najwyższym priorytetem podczas tworzenia tych ponadczasowych kolumn, było znalezienie idealniej harmonii między niezwykłą, unikatową precyzją, a głębokimi, płynnymi, lecz nadal wysoce dynamicznymi tonami niskim wypełniającymi całą przestrzeń.

   Taką jakość uzyskujemy dzięki bardzo złożonemu procesowi produkcji, w którym struktura molekularna stożka przekształcana jest do 1/5 w strukturę ceramiczną i dodatkowo zostaje rafinowana cząstkami wolframu. Efektem końcowym jest świetne wyważenie masy i sztywności tej membrany oraz znacznie poprawione wewnętrzne tłumienie.

   W serii REFERENCE również z najwyższą starannością zadbano o bardzo głęboki, dynamiczny bass - kolumny te posiadają nowy autorski system bass-reflex o nazwie „Bass-Guide”, który znacznie poprawia możliwości ustawienia głośników – odległość od ściany czy ustawienie głośników w rogu przestają mieć znaczenie, system ten zmniejsza do minimum niepożądany efekt „buczenia” tonów niskich. Zaprojektowany jest również tak aby przy takich samych wymiarach głośników zwiększyć objętość użytkową wewnętrznych kolumn głośnikowych.

   W modelu tym znajdziemy również doskonałej jakości obudowy z organicznie zakrzywionymi przegrodami. Cała konstrukcja zbudowana jest z wielowarstwowego laminatu a charakterystyczne w tej serii zakrzywienia, usztywniają całą obudowę eliminując jej rezonowanie dzięki czemu minimalizowane są efekty zniekształceń wydobywanego dźwięku.

   Niemieccy inżynierowie pod lupę wzięli również okablowanie wewnątrz kolumny, zostały one zmniejszone do minimum i zaprojektowane ekskluzywnie pod serię REFERENCE.

   Kolumna posiada wbudowane na tylnym panelu 4 pozłacane terminale dające możliwość połączenia w systemie bi-wiring czy bi-amping, wykonane są one całkowicie z metalu nadające się do połączenia przewodów o przekroju nawet do 10 mm oraz specjalistycznych końcówek do połączeń głośnikowych.

   Na uwagę także zasługuje wykończenie, które składa się z 12 stopniowego procesu nakładania,szlifowania i polerowania do wysokiego połysku lakieru fortepianowego. Nadaje to jakże niezwykły, elegancki wygląd, spełniający wymagania nawet największego estety.

   Ta kolumna podłogowa z pewnością zwraca na siebie uwagę, a jej nienaganny styl sam mówi o tym, że jest to produkt z najwyższej półki.

   REFERENCE 5K, aby w 100% okazać swoje możliwości powinna mieć do tego odpowiednią ilość przestrzeni. Ta kolumna podłogowa powinna idealnie sprawdzić się w pomieszczeniach o metrażu: 40m2 – 60m2.

   Dostępne są 3 warianty kolorystyczne: Wiśniowy „Piano Finish”, Biały „Piano Finish”, Czarny „Piano Finish”. Każdy z wariantów gwarantują tą samą najwyższą jakość wykonania, ciesząc oko i ucho każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

      

   Specyfikacja techniczna:

   • rodzaj: kolumna podłogowa klasy Hi-End
   • zasady konstrukcji: 3-drożny System bass reflex
   • moc nominalna/muzyczna: 280/440 Watt
   • SPL (1W / 1m): 88,5 db
   • zakres częstotliwości: 20 - 40.000 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 220 / 3.000 Hz
   • niskotonowy: 2 x 200 mm, Keramik-Wolfram
   • średniotonowy: 1 x 180 mm, Keramik-Wolfram( Wave-Sicke , TCC )
   • wysokotonowy: 1 x 25 mm, Aluminium Keramik Oxyd
   • impedancja nominalna: 4 - 8 ohm
   • pozłacane gniazda bi-wiring/bi-amping
   • maskownica z montowaniem magnetycznym
   • okablowanie High-End
   • kolorystyka: BLACK PIANO, WHITE PIANO , CHERRY VENEER PIANO

   CANTON
   REFERENCE5KWHITEPIAN

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   4010243036502
   Nowy
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: