Kolumna głośnikowa ATMOS RAPTOR X

   WILSON

   399,00 zł

   Cena za sztukę

   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Dostępny

   Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu to: 2.

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Raptor X jest głośnikiem, który jest elementem dopełniającym zaawansowane systemy kina domowego, tworzącym dodatkowy wymiar dźwięku mający istotny wpływ na doświadczanie go dzięki warstwie wysokości. Dzięki temu efekty z dynamicznych filmów akcji, gdzie często ludzie i przedmioty znajdują się w intensywnym ruchu powodują spotęgowane wrażenia przebywania w centrum akcji.


    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Kolumna głośnikowa RAPTOR X

   Kolumna głośnikowa RAPTOR X marki Wilson będzie stanowić znakomita dopełnienie kina domowego. Jest to model, który gwarantuje maksymalne wzmocnienie odtwarzanego brzmienia. Za jego pomocą możemy wznieść jakość dźwięku na zupełnie nowy wymiar.

   Sprawi to, że podczas oglądania ulubionych filmów przeniesiemy się w samo centrum akcji. Nieprzeciętne efekty specjalne sprawiają, że oglądanie telewizji stanie się wyjątkową przyjemnością. Prezentowany model dostępny jest w bardzo korzystnej cenie, co również stanowi zaletę.

   Wysoka uniwersalność

   Kolumna głośnikowa RAPTOR X marki Wilson uchodzi za wyjątkowo uniwersalną. Wynika to z faktu, że nie będziemy mieć większych problemów z wkomponowaniem jej w dany zestaw kina domowego. Sprawdzi się w połączeniu z urządzeniami o różnych parametrach technicznych. Wszystko więc zależy od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

   Opisywany model szczególnie dobrze współpracuje z wielokanałowymi amplitunerami AV. Trzeba dodać, że jest to urządzenie dedykowane nie tylko do użytku domowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w miejscach użyteczności publicznej.

   Kątowa konstrukcja

   Kolumna głośnikowa RAPTOR X marki Wilson posiada kątową konstrukcję, co stanowi niewątpliwą zaletę. Jest to model, który znakomicie sprawdzi się powieszony na ścianie. Trzeba podkreślić, że omawiane urządzenie zapewnia efekt odbicie dźwięku. Może zostać połączone zarówno z kolumnami z tej samej serii, jak i innymi. Obudowa została wykonana z certyfikowanych tworzyw, co niweluje ryzyko pojawienia się zakłóceń.

   Łatwe podłączenie

   Prezentowana kolumna głośnikowa RAPTOR X marki Wilson jest wyjątkowo prosta, a zarazem szybka w podłączeniu. Na szczególną uwagę zasługują zakręcone terminale głośnikowe, które pokryte są złotą powłoką. To właśnie one zapewniają niezawodne połączenie z kablem, a tym samym bezawaryjne działanie. Wszystkie wykorzystane do produkcji komponenty spełniają rygorystyczne standardy.

   Najważniejsze cechy:

   • zalecana moc wzmacniacza AV: 25 - 100 W
   • pasmo przenoszenia: 80 - 20 000 Hz
   • czułość (1,83V/1m): 83 dB
   • impedancja: 4 - 8 Ω
   • głośnik wysokotonowy: 1" (2,5 cm) z miękką kopułką
   • głośnik nisko/średniotonowy: 4" (10,1 cm)

   WILSON
   RAPTORXWHITE
   5903402874017
   282 Przedmioty

   195 mm
   278 mm
   150 mm

   3 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !