Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th Gen 2 MET
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th Gen 2 MET
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th Gen 2 MET
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th Gen 2 MET

   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th Gen 2 MET

   15 799,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   BEOPLAY A9

   Piękno i pasja do Twojej muzyki

   Jednopunktowy system muzyczny i ikona współczesnego wzornictwa z potężnym dźwiękiem i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb.

   Design

   Dni ukrywania swojego sprzętu stereo dobiegły końca. Zaprojektowaliśmy Beoplay A9 jak piękny mebel - ze starannie dobranymi materiałami i bezkompromisową dbałością o szczegóły. Rezultatem jest ikoniczny kawałek muzycznego designu, który możesz wystawić na widok w dowolnym miejscu.

   Zrób więcej, używając tylko swojego głosu

   Beoplay A9 z Asystentem Google. Możesz łatwo słuchać muzyki w domu za pomocą głosu; możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę, regulować głośność i znajdować informacje o słuchanym utworze bez użycia rąk. Możesz także planować swój dzień, ustawiać alarmy i sterować inteligentnymi urządzeniami w całym domu - używając tylko głosu.

   Wypełniający pomieszczenie dźwięk

   A9 wypełnia każdą przestrzeń mieszkalną bogatym i przestrzennym dźwiękiem. Pod względem akustycznym jest on w stanie zjednoczyć przyjemne, otaczające chwile słuchania z dobrze rozproszonym, potężnym dźwiękiem. doznania. Wprowadzenie aktywnej kompensacji akustyki pomieszczenia kompensacji akustyki pomieszczenia optymalizuje dźwięku w oparciu o umiejscowienie głośnika.

   Niech będzie Twój

   Niezależnie od stylu wnętrza, głośnik A9 może się pięknie wkomponować się pięknie lub wyróżniać się w sposób przekonujący - Ty decydujesz. Ty decydujesz. Jeśli chcesz zmienić wystrój, możesz możesz stworzyć swój własny wygląd dzięki różnym tekstylnych osłon i drewnianych nóżek. Jeśli chcesz zmienić wystrój, możesz łatwo zmienić jego wygląd dzięki pokrowcom zaprojektowanym przez wiodącą na świecie tekstylia Kvadrat lub zmieniając nogi na inny rodzaj i kolor naturalnego drewna. na inny rodzaj i kolor naturalnego drewna.

   Płynna kontrola

   A9 daje Ci kontrolę nad głośnością muzyki w płynną interakcję poprzez delikatne przesuwanie dłoni po jego powierzchni. Za pomocą prostego stuknięcia możesz można przejść do następnego i poprzedniego utworu lub odtwarzać/pauzować muzykę.

   Pełna łączność

   Podłącz A9 do swojego ulubionego serwisu strumieniowego, aby uzyskać doskonały dźwięk w Twoim domu. Rozprowadź muzykę do każdego pomieszczenia łącząc głośniki bezprzewodowe i tworząc multiroom. A9 obsługuje Chromecast built-in, AirPlay 2 i Bluetooth.

   SPECYFIKACJA TECHNICZNA

   • Wzór na życiegłośnik o konstrukcji stereofonicznej
   • efektywne pasmo przenoszenia: 33 - 23 000 Hz
   • wzmacniacze: 1x 400 W klasy D dla głośnika niskotonowego, 2x 200 W klasy D dla głośnika średniotonowego, 2x 200 W klasy D dla głośnika pełnozakresowego, 2x 150 W klasy D dla głośnika wysokotonowego
   • głośnik niskotonowy: 1x 8"
   • głośnik średniotonowy: 2x 3"
   • głośnik pełnozakresowy: 2 x 1½”
   • głośnik wysokotonowy: 2x ¾"
   • typ obudowy: Bass-reflex
   • łączność przewodowa: 1x Line-in / optyczny combo-jack, 1x Ethernet
   • łączność bezprzewodowa: WLAN - 802.11b/g/n/ac (2.4GHz & 5GHz), DLNA – DMR, Apple AirPlay 2, Bluetooth 4.2
   • multiroom i zintegrowane usługi strumieniowania: Bang & Olufsen Multiroom, wbudowany Chromecast, Apple AirPlay 2, TuneIn, Deezer
   • aktywna kompensacja przestrzeni: technologia analizuje Twój pokój za pomocą zewnętrznego mikrofonu i tworzy zestaw zdefiniowanych przez użytkownika filtrów, które kompensują odbicia od mebli i ścian
   • dodatkowe kolory osłon: srebrny, czerwony, zielony, brązowy, niebieski i czarny (można kupić jako wyposażenie dodatkowe)
   • nogi i uchwyt ścienny: nogi dostępne w kolorze dębu, klonu, orzechu, dostępny również uchwyt do montażu ściennego (można kupić jako wyposażenie dodatkowe)

   BANG & OLUFSEN
   BEOPLAYA9GOLD 4GEN
   2 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5705260087451
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: