Głośnik multiroom SMART SOUNDBOX 3
   Głośnik multiroom SMART SOUNDBOX 3
   Głośnik multiroom SMART SOUNDBOX 3
   Głośnik multiroom SMART SOUNDBOX 3

   Głośnik multiroom SMART SOUNDBOX 3

   1 599,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Niewielki głośnik multiroom charakteryzujący się niesamowitymi możliwościami. Dzięki bezprzewodowej łączności sposób konfiguracji jest bardzo prosty i intuicyjny. Za pomocą aplikacji Google Home dostępnej na Android i IOS możemy rozpocząć przygodę z tym niesamowitym głośnikiem multiroom.  Od tego momentu nasza ulubiona muzyka jest dostępna na wyciągnięcie ręki. SMART SOUNDBOX 3 posiada zintegrowaną technologię chromecast i spotifyconnect, które w połączeniu z bluetooth czynią go kompanem idealnym.


   Jak na tak kompaktowe urządzenie, głośnik ten zaskakuje wręcz jakością dźwięku. Reprodukcja stoi na bardzo wysokim poziomie. Bardzo duża głębia, niespotykana czystość, lekkość i separacja. Perfekcyjna równowaga tonalna.Przetworniki w głośniku są doskonale zestrojone. SMART SOUNDBOX 3 po prostu zaskakuje.

   Inteligentny głośnik CANTON SMART SOUNDBOX 3 łączy w sobie najnowszą technologię i najwyższą jakość dźwięku, to głośnik obok którego nie przejdziesz obojętnie. Duża moc wynosząca aż 120 W gwarantuje wyśmienite nagłośnienie w niemal każdym pomieszczeniu.

   Połącz go z drugim SMART SOUNDBOX 3 w parę stereo. Możesz także zgrupować urządzenie z innymi urządzeniami serii SMART, aby nagłośnić cały dom swoją ulubioną muzyką. Głośnikiem można także sterować za pośrednictwem panelu dotykowego na urządzeniu. Za pomocą trzech przycisków, możemy ustawić ulubioną muzykę ze spotify i preferowane ustawienia dźwięku.

   CANTON SMART SOUNDBOX 3 to nie tylko głośnik, to inteligentne urządzenie sprawdzające się w każdych warunkach. Google Home pozwala na odtwarzanie muzyki w różnych pomieszczeniach. Technologia Chromecast - to dzięki niej możemy korzystać z różnych serwisów strumieniujących muzykę (DezzerTuneIn). 

   SMART SOUNDBOX posiada własną sieć radiową Canton Smart World. Daje ona dostęp do unikalnych opcji połączeń. Dzięki niej możemy stworzyć prawdziwe bezprzewodowe kino domowe, duże w połączeniu z kolumnami podłogowymi z serii Smart, lub mniejsze z soundbarami.

   Obsługa jest naturalna i nie wymaga żadnej nauki, wyciągamy telefon włączamy aplikację i rozkoszujemy się naszymi ulubionymi zespołami muzycznymi.

   Obudowa głośnika zbudowana jest z płyty MDF. Dzięki niej zachowuje bardzo dobre właściwości akustyczne. Dwie aluminiowe membrany pasywne, pogłębiają dynamikę i spójność basu. Aluminium jako budulec membran jest znakomitym pomysłem.

   Sztywność i lekkość zapewnia precyzję i kontrolę nad niskimi częstotliwościami. Głośnik wysokotonowy jest zbudowany z tkaniny. Głośnik ten można także obsługiwać głosem. Nie posiada on wbudowanego mikrofonu, ale jest na to rozwiązanie.

   Asystent Google w smartfonach pozwala cieszyć się jeszcze szybszą obsługą naszego SMART SOUNDBOX 3. Elegancki, prosty design urządzenia powoduje, że dzięki takiemu wyglądowi SMART SOUNDBOX 3 trafia w najbardziej wyrafinowanie gusta.

   Połączenie  wyjątkowego wyglądu, niebanalnego brzmienia, ultranowoczesnych technologii i prostoty obsługi sprawia, że jest to głośnik kompletny.

   Specyfikacja techniczna:

   • rodzaj: głośnik multiroom
   • zasada konstrukcji: Bassreflex
   • moc systemowa: 120 W
   • pasmo przenoszenia: 40 - 30 000 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 3000 Hz
   • membrana pasywna: 2x (100x57mm /3,9"x 2,2"), metal, otoczka falowa
   • głośnik średnio-/niskotonowy: 1x 95 mm (3,7"), aluminium
   • głośnik wysokotonowy: 1x 19 mm (0,75 cala), aluminium
   • cechy: interfejs Bluetooth® 4.0 (kodek apt-X®), dźwięk stereo, dźwięk przestrzenny, regulacja tonów niskich, średnich i wysokich, panel dotykowy, wyświetlacz LED, pilot zdalnego sterowania, wysokiej jakości obudowa MDF

   CANTON
   SMARTSOUNDBOX3WHITE

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   4010243039206
   Rozwiń