Twoja muzyka dostosowana do Ciebie

Katy Perry i Denon

Twoja muzyka dostosowana do Ciebie

Katy Perry i Denon

Twoja muzyka na swój sposób

Dla Katy Perry muzyka i indywidualność są wszystkim. W Denon rozumiemy to doskonale. Dlatego nawiązaliśmy partnerstwo z Katy, aby szerzyć wiedzę o tym, co sprawia, że prawdziwie spersonalizowany dźwięk Denon PerL Pro jest tak wyjątkowy. Dowiedz się więcej o podróży Katy z Denon PerL Pro i odkryj, jak możesz doświadczać muzyki dokładnie tak, jak zamierzali artyści tacy jak Katy, z dźwiękiem idealnie dostrojonym do Ciebie, dzięki technologii Masimo Adaptive Acoustic Technology™.

NIGDY NIE SŁYSZAŁEŚ TAKIEJ MUZYKI

Przedefiniowanie spersonalizowanego dźwięku

Katy Perry nie słucha muzyki jak inni. Ty też nie powinieneś. Bezprzewodowe słuchawki douszne Denon PerL Pro wykorzystują przełomową technologię Masimo Adaptive Acoustic Technology™ do pomiaru uszu i tworzenia indywidualnego profilu odsłuchu, który zapewnia niezrównaną głębię, szczegółowość i klarowność - precyzyjnie dostrojone do Twojego słuchu. Aktywna redukcja szumów i przezroczysty tryb społecznościowy pozwalają odciąć się od świata lub zaprosić go do środka. Zanurz się w muzyce dzięki przestrzennemu dźwiękowi Dirac Virtuo.

DLA KAŻDEGO AKTYWNEGO STYLU ŻYCIA

Wszystkie sposoby, w jakie Denon PerL Pro porusza się z Tobą

DŹWIĘK, KTÓRY MOŻESZ ZOBACZYĆ

Przedstawiamy Twoją Aurę

Denon PerL tworzy unikalny profil odsłuchu tylko dla Ciebie, wizualizowany jako Twoja Aura. Kształt Aury odzwierciedla wrażliwość na częstotliwości, od niskich do wysokich. Im bardziej Aura się rozciąga, tym bardziej jesteś wrażliwy na te dźwięki.

TANCERKA

Ivana Santacruz

Niech muzyka kieruje Twoim ruchem. Dzięki wyjątkowo bezpiecznemu dopasowaniu Denon PerL i bogatemu, wciągającemu dźwiękowi, nigdy nie przegapisz rytmu.

PROFESJONALNY SPORTOWIEC

Dorian Finney-Smith

Trenuj z wkładkami dousznymi odpornymi na pot i zachlapanie, które napędzają Twoją motywację, w deszczu i w słońcu. Doskonały dźwięk towarzyszy Ci od ćwiczeń po regenerację po meczu.

ZAWODOWA SKATEBOARDZISTKA

Aori Nishimura

Długotrwały komfort Denon PerL i aktywna redukcja szumów pozwalają wyciszyć hałas, skupić się i precyzyjnie wykonać każdy trik.

JEDEN DŹWIĘK NIE PASUJE DO WSZYSTKIEGO

Słuchawki douszne Denon PerL

1 199,00 zł 1 549,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 999.00 zł
599,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł