• Obecnie brak na stanie
Sieciowy odtwarzacz audio NA6006
Sieciowy odtwarzacz audio NA6006
Sieciowy odtwarzacz audio NA6006
Sieciowy odtwarzacz audio NA6006
Sieciowy odtwarzacz audio NA6006

Sieciowy odtwarzacz audio NA6006

11 osób ogląda ten produkt
2 999,00 zł
Kolor: Czarny
Brak na stanie Kolor Czarny Dostępne są inne kombinacje
Brak na stanie Kolor Silver-Gold Dostępne są inne kombinacje
Ilość
Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, wszystko sprzedane.

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

Marantz NA6006 to wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy z funkcjonalnością multiroom Heos, oraz streamingiem Wi-Fi i Bluetooth

Opis

MARANTZ NA6006 pozwoli Ci przystosować swój tor odsłuchowy do nowych technologii. Dzięki obsłudze AirPlay 2, Bluetooth, UPnP/DLNA, streamingiem z popularnych serwisów (Spotify, Tidal, Deezer, Soundcloud, Tune-In), możliwością odtwarzania plików hi-res i grania z nośnika USB; streamer daje Ci możliwość pełnego cieszenia się możliwościami, jakie daje internet.

Największą zaletą streamingu jest mobilność i szybkość z jaką możemy znaleźć i odtworzyć dowolne nagranie. Serwisy takie jak Spotify czy Tidal oferują obszerne biblioteki, w których znajdziesz niemal każdą wydaną płytę.

W dzisiejszych czasach najważniejsza jest wygoda użytkowania i dostępność wielu źródeł. Już nie musisz kupować i gromadzić dziesiątek płyt CD, by cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Streaming pozwala na odtworzenie plików, których jakość czasem nawet przewyższa rozdzielczość płyt CD, a wygoda i szybkość użytkowania sprawiają, że sprzedaż nośników fizycznych wciąż spada.

MARANTZ NA6006 oferuje wszystko to, czego potrzebujesz by znacznie zwiększyć funkcjonalność swojego systemu muzycznego. Dzięki aplikacji HEOS (Android, iOS) masz możliwość szybkiego i wygodnego wyboru wielu źródeł muzyki. Z poziomu telefonu możesz odtworzyć muzykę z nośnika USB, odtworzyć pliki Hi-Res (DSD 5,6 MHz i PCM 24 bit/192 kHz) z dysku sieciowego przeszukać biblioteki Tidal, Spotify, Deezer, czy Soundcloud.

Wbudowane radio internetowe Tune-In da Ci możliwość słuchania nie tylko lokalnych radiostacji (tak jak w przypadku radia FM), ale wyboru spośród tysięcy stacji na całym świecie. Chcesz posłuchać jazzu prosto z San Diego? A może najnowszej elektroniki? Wystarczą dwa kliknięcia. 

System HEOS to nie tylko agregat źródeł, ale też doskonały sposób na synchronizację muzyki. Dzięki niemu możesz podzielić swój dom na strefy, grupować i synchronizować urządzenia odtwarzające muzykę we wszystkich pomieszczeniach. A to wszystko za pomocą jednej aplikacji.

MARANTZ NA6006 oczywiście obsługuje protokół Bluetooth, ale nie zalecamy korzystania z niego. Dlaczego? Gdy nasz telefon podłączony jest do tej samej sieci Wi-Fi co streamer, to staje się jego pilotem. Już nie musimy odtwarzać muzyki z poziomu telefonu (co czerpie baterię telefonu i ogranicza naszą mobilność do kilku metrów), bo streamer sam zajmuje się odtwarzaniem muzyki z sieci. Gdy za pomocą aplikacji włączymy na streamerze radio internetowe czy playlistę, to telefon staje się niepotrzebny. Co więcej – możemy korzystać z tej samej aplikacji z wielu urządzeń, wystarczy że są wpięte do tej samej sieci co streamer.

NA 6006 cechuje wyjątkowa dynamika osiągnięta dzięki wykorzystaniu autorskich podzespołów HDAM. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo – analogowemu, który obsługuje pliki PCM w częstotliwościach próbkowania aż do 192kHz i rozdzielczości 24bitowej, a także pliki wysokiej rozdzielczości DSD 5,6 MHz.  

Z tyłu obudowy znajdują się porty na wejście optyczne, wyście optyczne, anteny bluetooth i Wi-Fi, gniazdo ethernet. Urządzenie wyposażone jest w dwie pary wyjść liniowych (fixed, variable) które służą do połączenia streamera ze wzmacniaczem.

Najważniejsze cechy:

 • Odtwarzanie muzyki z sieci lokalnej lub serwisów internetowych, przez Ethernet lub Wi-Fi
 • Radio internetowe, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer i inne
 • Bezprzewodowy streaming z kompatybilnych urządzeń za pośrednictwem Bluetooth oraz Apple AirPlay2
 • Technologia HEOS multi room do odtwarzania muzyki przy wykorzystaniu bezprzewodowych głośników HEOS oraz kompatybilnych produktów Marantz / Denon, kontrola za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS oraz - tam, gdzie to możliwe – sterowanie głosowe Alexa za pośrednictwem urządzeń Amazon Echo
 • Obsługa DSD (2.8 / 5.6 Mhz), plików WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC w częstotliwości do 192kHz / 24 bit przez port USB dla treści o wysokiej rozdzielczości
 • Moduły Marantz HDAM, technologia Marantz Musical Digital Filtering, konwerter ESS9016 Sabre DAC oraz układ dwóch kryształów zegara, dla zapewnienia najlepszej jakości dźwięku ze wszystkich formatów plików muzycznych
 • Optyczne wejście cyfrowe dla zewnętrznych źródeł, takich jak dźwięk z telewizora
 • Wyjścia analogowe stałe oraz zmienne, wyjście słuchawkowe z własnym układem sterowania głośnością
 •  Dwuzakresowe Wi-Fi zapewniające stabilność sygnału nawet w miejscach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych

Szczegóły produktu
MARANTZ
NA6006N1B
Nowy

Opis

 • 24 miesięcy
 • 36 miesięcy

15 innych produktów w tej samej kategorii: