Bezprzewodowy system kamer bezpieczeństwa EUFYCAM 2C (2+1)

11 osób ogląda ten produkt
1 149,00 zł
1 099,00 zł
Oszczędzasz 50,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1149.00 zł
Kolor: Biały
Brak na stanie Kolor Biały Dostępne są inne kombinacje
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

EUFYCAM to bezprzewodowy system bezpieczeństwa w domu, 180-dniowy czas pracy baterii, HD 1080p, IP67 Odporny na warunki atmosferyczne, Night Vision, Kompatybilny z Amazon Alexa, Zestaw 2 kamer, Bez opłat miesięcznych.

Opis

Inteligentne ulepszanie obrazu

Uzyskaj wyraźniejszy i jaśniejszy widok ludzi w kadrze. Wbudowana technologia AI identyfikuje i koncentruje się na ludziach.

Zmień noc w dzień

Wbudowane oświetlenie punktowe oświetla otaczający obszar i pozwala zobaczyć cały obraz w wyraźnych kolorach, nawet przy słabym świetle. Dostępne są również ustawienia podczerwieni.

Alerty, które mają znaczenie

Wykrywanie ludzi zmniejsza liczbę otrzymywanych fałszywych alarmów. EufyCam 2C inteligentnie odróżnia ludzi od przedmiotów.

Strefy inteligentnego wykrywania

Dostosuj obszary, w których kamera wykryje ruch. Ustaw strefę tak, aby pasowała do Twojego domu, aby otrzymywać tylko powiadomienia, na których Ci zależy.

Specyfikacja techniczna:

  • doskonały nadzór otoczenia: przesyłaj strumieniowo na żywo i nagrywaj filmy w krystalicznie czystej jakości HD 1080p. Pole widzenia po przekątnej 135° pozwala dokładnie zobaczyć, co dzieje się w domu i wokół niego,
  • półroczne bezpieczeństwo na jednym ładowaniu: unikaj częstych podróży, aby naładować akumulator i ciesz się 180-dniowym czasem pracy akumulatora po jednym naładowaniu,
  • szczegółowy noktowizor: oglądaj wyraźne nagrania na żywo, nawet w nocy celem monitorowania otoczenia,
  • alerty, które mają znaczenie: technologia wykrywania ludzi umożliwia inteligentne wykrywanie kształtu ciała i wzoru twarzy. Zapewnienie, że jesteś ostrzegany tylko wtedy, gdy zbliża się osoba, a nie bezpański kot,
  • gotowy na każdą pogodę: dzięki odporności na warunki atmosferyczne IP67, eufyCam 2C jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Szczegóły produktu
EUFY
EUFYCAM 2C 2+1
14 Przedmioty
Nowy

Opis

  • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: